Restylane, Juvederm, radiesse در, Sculptra و Perlane – پرکننده برای مراقبت از پوست صورت

[ad_1]

Restylane “, Juvederm” radiesse در “, Sculptra” و Perlane “به شکلي است که می توان تزریق در زیر پوست برای پاک کردن خطوط صورت پر افسرده مناطق و در واقع آسانسور پوست در برخی از مناطق. این پرکننده ها به طور چشمگیری می تواند دوباره جوان کردن صورت ظاهر و به طور گسترده ای استفاده می شود امروز در ضد پیری مراقبت از پوست صورت.

چه Restylane “, Juvederm” radiesse در “, Sculptra” و Perlane “ساخته شده است ؟

این نرم بافت پرکننده مورد تایید FDA مایع یا ژل داروها که در حال تزریق در زیر پوست به چله یا پر کردن یک منطقه از پوست صورت که افسرده است مانند یک خط برابر و یا منطقه از لاغری. تزریق فیلر استفاده می شود برای شستن صورت خطوط و چین و چروک به استتار برابر از پوست اطراف دهان و برای پر کردن مناطق افسرده مانند گونه که رخ می دهد در صورت پیری است.

جدید پرکننده hypoallergenic بر خلاف مسن کلاژن نوع پرکننده های مورد استفاده در گذشته است. بسیاری از آنها یک شکل از هیالورونیک اسید (HA) که طبیعی است “زمین ماده” در پوست است که کمک می کند تا حفظ پری و رطوبت در پوست جوان. برخی هکتار محصولات در حال عبور پیوندی یا باید اندازه ذرات بزرگتر برای نتایج طولانی مدت. برخی جدیدتر طولانی مدت شکلي ساخته شده است از انواع دیگر مواد است که من در زیر مورد بحث. این عنصر مشترک صورت پرکننده است:

“Restylane” -هیالورونیک اسید

“Juvederm” -هیالورونیک اسید-Cross-linked

“Radiesse در” -کلسیم هيدروکسيل آپاتيت

“Sculptra” – پلی گلیکولیک اسید

“Perlane” -هیالورونیک اسید-ذرات بزرگ

چگونه Restylane “, Juvederm” radiesse در “, Sculptra” و Perlane “استفاده صحیح ارضا روی صورت, پیری ؟

پرکننده های بافت نرم هستند و به پوست تزریق می شود به اضافه کردن حجم. فکر می کنم از فیلرهای پوست به عنوان عوامل plumping. با پیری پوست از دست می دهد و کلاژن می شود و سهل انگاری. به خصوص در اواسط صورت و گونه در منطقه صورت می تواند در توسعه افسردگی و صورت نگاه بی ثمر. پرکننده تزریق می شود می تواند به این افسردگی را به گونه نگاه کامل تر و جوان.

پرکننده نیز تزریق به خطوط صورت. بینی به دهان خطوط یا بینی لبی برابر خط و خطوط عروسک خیمه شب بازی به صورت ظاهر سن. پر کننده ها تزریق می شود می تواند به عمق این خطوط به چله خطوط و استتار برابر.

به تازگی بزرگتر تزریق فیلر انجام شده برای حجم گونه و پر کردن و بلند کردن گونه در یک روش به نام liquid face lift با نتایج چشمگیر.

در حال Restylane “, Juvederm” radiesse در “, Sculptra” و Perlane “تزریق امن است ؟

FDA تایید پرکننده های مورد بحث در این مقاله عبارتند از امن استفاده می شود که توسط یک پزشک با تجربه را به دقت در انجام شیوه ای. تزریق فیلر نیست یک روش آسان برای به انجام صحیح. تجربه مورد نیاز است برای به دست آوردن یک نتیجه خوب است. وجود دارد می تواند عوارض جانبی است که در زیر بحث خواهد شد تحت خطرات.

چه مدت تزریق فیلر گذشته است ؟

خالص در هکتار پرکننده حفظ تصحیح برای 4-6 ماه می باشد. دیگر ماندگار متقاطع زیادی ذرات کلسیم هيدروکسيل آپاتيت و پلی گلیکولیک اسید پرکننده می تواند نه ماه تا یک سال.

فراموش Restylane “, Juvederm” radiesse در “, Sculptra” و Perlane “تزریق صدمه دیده است ؟

من با استفاده از یک ترکیبی از یک بی حسی موضعی و بلوک عصب را در بیماران راحت در طول تزریق فیلر. خنک کننده پوست نیز کمک می کند تا بی حس کردن پوست و جلوگیری از کبودی است.

اخیرا ما شده مخلوط ليدوکائين-بیهوشی با برخی از پرکننده و این نیز باعث می شود تزریق راحت تر است.

چه خطرات ناشی از Restylane “, Juvederm” radiesse در “, Sculptra” و Perlane “تزریق?

“کبودی -کبودی رخ می دهد به خصوص وقتی که پرکننده استفاده می شود در اطراف دهان. شکر و تخم مرغ قبل از تزریق کمک می کند تا جلوگیری از کبودی است. گیاه آرنیکا مونتانا گرفته شده به عنوان یک قرص نیز استفاده می شود توسط برخی به کاهش کبودی.

“تورم- درجاتی از تورم شایع است در محل تزریق. یخ کمک می کند تا کاهش تورم

“دراز مدت توده یا برجستگی -برخی از بیماران دچار شرکت توده در باک سایت. این شایع تر است با طولانی مدت متقاطع و غیر هکتار پرکننده. در حالی که در طولانی مدت نتایج مطلوب پرکننده باید تزریق در صاف فرم.

توده های شایع تر که نامنظم روش تزریق استفاده می شود به دلیل بی تجربگی ، ماساژ معمولا کاهش توده و بسیاری از آنها از بین رفته و حتی با ماندگاری پرکننده نه ماه تا یک سال.

“چشم و عوارض -تزریق پرکننده های اطراف و زیر پلک توصیه نمی شود توسط این شرکت ها که پرکننده است و بنابراین خارج از برچسب استفاده کنید. شده اند وجود دارد بسیار طولانی مدت توده تغییر رنگ و دیگر مشکلات مرتبط با پرکننده استفاده از زیر پلک پایین تر به صحیح حلقه های تیره زیر چشم.

چه Restylane “, Juvederm” radiesse در “, Sculptra” و Perlane “تزریق هزینه ؟

بسته به نوع محصول با استفاده از $ 600- $ 950 در هر سرنگ. یک سرنگ را درمان nasolabial fold و احتمالا لب فوقانی. دو سرنگ مورد نیاز برای nasolabial fold و عروسک خیمه شب بازی خطوط. مایع لیفتینگ صورت نیاز به حداقل سه نفر و گاهی بیشتر سرنگ.

هشدار-آیا Restylane “, Juvederm” radiesse در “, Sculptra” و Perlane “تزریق در اطراف چشم خود را

اجازه نمی دهد هر کسی که برای تزریق پرکننده های خود را به پایین پلک برای اصلاح گودی های سیاه زیر چشم خود را. این شرکت ها که پرکننده توصیه نمی با استفاده از این نتیجه آن است که خارج از برچسب استفاده از پرکننده.

شده است وجود دارد یک مورد گزارش شده از نابینایی پس از تزریق فیلر زیر چشم در انگلستان است.

بسیاری از پزشکان انجام تزریق پرکننده در زیر پلک پایین تر و نتایج خوبی دریافت کنید. من مطمئن هستم نتایج خوبی امکان پذیر است. با این حال بسیاری از پزشکان ندارد آموزش در جراحی چشم و چشم آناتومی و به اعتقاد من این خطرناک است برای هر کسی بدون دانش دقیق و تجربه در جراحی پلک برای انجام تزریق در اطراف چشم است.

که باید انجام Restylane “, Juvederm” radiesse در “, Sculptra” و Perlane “تزریق?

با تجربه ترین پزشکان که تزریق فیلر هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک و متخصصین پوست. تجربه و ماهر روش بسیار مهم برای رسیدن به یک نتیجه خوب و جلوگیری از عوارض. بسیاری از مردم فراموش تزریق فیلر; این شرکت به فروش می رساند برای هر کسی که یک پزشک مجاز نیست.

به نظر من شما باید دنبال یک هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک است که بسیاری از تجربه می کند و تزریق فیلر چندین بار در هر هفته. پزشک بپرسید چگونه با تجربه هستند و چگونه بسیاری از تزریق آنها در هفته است.

بافت نرم شکلي قابل توجه موثر محصولات استفاده می شود که با تجربه و ماهر پزشک. آنها یکی از با ارزش ترین و موثر و بهترین غیر جراحی جوانسازی صورت با روش امروز در دسترس است. آیا برای مشق شب خود را و پیدا کردن یک متخصص است که می تواند درمان خود را منحصر به فرد چهره با مراقبت از آن را سزاوار.

[ad_2]