Plumping آمریکا

[ad_1]

ملی سلامت و تغذیه بررسی نظر سنجی (NHANES) شاخه ای از مرکز کنترل بیماری ها (CDC) تعیین کرده است که چاقی در میان کودکان و نوجوانان رسیده است اپیدمی نسبت با حدود یک نفر از هر پنج یافت چاق. شما شوکه هستند ؟ شما نباید با توجه به این واقعیت است که شما می توانید راه رفتن به هر محل عمومی مانند Kmart یا خارج شده و به اطراف نگاه در کودکان است. متاسفانه اگر یک یا هر دو پدر و مادر, در حال حاضر, شما معمولا می توانید ببینید که چاقی در خانواده اجرا می شود. و با اسکن محتویات سبد خرید خود را, شما خواهد شد کشف دلیل. اکثر مطالب آن کالری غنی تغذیه-فقیر راحتی مواد غذایی (مواد غذایی آشغال) است که می تواند هوشمندانه نمایش داده شده در هر راهرو پایان کلاه. آن را نمی کند نگرانی شما را به می دانم که تنها چیزهایی است که برای زنده ماندن نابودی از سطح زمین خواهد بود پلاستیک سوسک و همجنس باز? من تقریبا فراموش کرده… و پاپ تارت.

تازه ترین آمار و ارقام موجود جای مواد غذایی تمبر گیرندگان عظیم 44.2 میلیون دلار به 4.7 میلیون از سال گذشته با پزشکی ثبت نام شکوه 50+ میلیون. که بدان معنی است که یک پنجم آمریکایی ها در حال حاضر وابسته به دولت فدرال و در حال رشد! اگر شما یک طرفدار دولت بزرگ شما می توانید چشم پوشی از این آمار است. اگر نه نگران بسیار نگران! و به یاد داشته باشید: “اگر من مردم که اسم من باید خاضع و دعا و به دنبال صورت من به نوبه خود از خود wicked ways; پس از آن من می شنوم از بهشت و بخشش گناه خود و التیام خواهد زمین های خود را.”

چه خبر است ؟

بسیاری از آمریکایی ها که یک بار در نظر گرفته شده “متوسط به بالا طبقه متوسط” باید شغل خود را از دست, خانه, احترام به خود, عزت نفس, و در حال حاضر وابسته به دولت برای زنده ماندن. این کار علاوه بر افزایش روند شکسته ازدواج و خانواده تقسیم شده بیشتر تشدید فروپاشی اخلاقی آمریکا است. و در نتیجه رشد نگرش “اگر این احساس خوبی است و به نظر می رسد خوب است آن را انجام دهد” و “من سزاوار این” نسل.

بنابراین شما به من بگویید: اگر این امریکا رو به رشد معضل است که آن را هیچ جای تعجب است که یکی از سه بزرگسالان اضافه وزن دارند یا چاق و کودکان زیر کت و شلوار? آیا شما تعجب است که این افراد را از لذت و/یا راحتی غذا و شیوه زندگی سالم را در ذهن خود را? چاقی منجر به مشکلات سلامتی جدی مانند دیابت و مشکلات قلبی و مرگ زودرس است. در حال حاضر این افراد در همان حال وابسته و چسبیده به مدیکید برای بقای خود.

افسردگی می تواند منجر به پرخوری منجر به چاقی و سپس به افسردگی است.

این نا امید کننده چرخه ؟ با عقل و دانش و صدا روش هر چرخه می تواند شکسته شود.

دولت ایالات متحده است که مهارت در دادن یارانه به شهروندان بی بضاعت که آنچه که آنها واقعا نیاز به یک دست. هنگامی که آنها را به رفاه بررسی مواد غذایی و پزشکی رایگان آنها را برای زنده ماندن بر حمایت از صاحبان کسب و کار و شاغل مالیات دهندگان. اما آنها را و آنها را احترام به خود و عزت نفس به عنوان مولد شهروندان, رایگان, رشد, رونق کشور است.

بهره وری اعتماد به نفس و مسئولیت شخصی منجر به رفاه. نتیجه را به دیگر زندگی می کنند و تمایل به انجام این کار با اتخاذ یک شیوه زندگی سالم برای هر دو آنها و عزیزان خود. چه اتفاقی می افتد به این کشور اگر 40 میلیون بیکار مردم داده شد شغل شد و شخصا مسئول برای خود و خانواده خود بودند و دیگر وابسته به دولت در حال رشد? که یک سوال لفظی است پس از پاسخ واضح است.

شخصی من هدف این است که برای تبدیل شدن به بخش مهمی از این “دست” را به یک زن افسرده و سرخورده مایوس اضافه وزن و یا چاقی بخش از ما محبوب خدا ترس کشور است. من ندارند پیشرفته رشته دانشگاه آزاد, اما من معتقدم در حس مشترک و شایع نیست حکمت است.

عاقلانه کشاورز نیست منتظر باران کارخانه محصولات خود را. او می داند که اگر او آنها را گیاهان و باران خواهد آمد هر دو سابق و دومی باران. بنابراین قلب را در صورت های مالی بدبختی راه خود را آمده است; آن است که تنها برای یک فصل و شما نیاز به گرفتن مشغول آماده شدن برای فصل آینده است. بنابراین استراحت و آماده سازی سخت آیش زمین از وضعیت فعلی خود را. سپس قدم در ایمان و شروع به کاشت بذر ایمان داشتن به این امید که باران خواهد آمد که حداقل انتظار می رود. پس از آن یک فصل جدید برداشت خواهد شد. راه رفتن در ایمان نیاز دارد نه به دنبال در وضعیت فعلی خود را برای آن است که واقعی نیست و یا مدت آن را تغییر دهید و در نهایت تصویب دور. نگه داشتن قلب شما اعتماد کسی است که طراحی و ایجاد شده شما دانستن است که او را دوست دارد و مراقبت برای شما و می خواهد بهترین باشد.

من امیدوارم و دعا این است که شما گرفتن یک نگاه اجمالی از چیزهای شگفت انگیز خدا در فروشگاه برای شما و متوجه است که او خود را تنها درست پایه و لنگر پورت در طوفان دهنده محافظ صلح واقعی و رستگاری.

اگر شما به خودتان پیدا کنید توضیح داده شده در این مقاله, لطفا توجه داشته باشید که وجود دارد این است که امید و رستگاری در افق برای شما و عزیزان شما. لطفا شروع با کسانی که همه چیز است که شما را به کنترل بیش از یک “بی دقتی” نگرش زیاده روی شکم پرستی بی تفاوتی و خشم و خودخواهی یا هر چیز دیگری که مورد نظر شما را به دیگر بخشی از زندگی خود را. به سادگی آن را بگویید به ترک انجام آنچه در آن طول می کشد برای این اتفاق می افتد و با آن چوب تا زمانی که آن را ترک کند. مهمتر از همه به خدا گرویدند و از او بخواهید به شما کمک کند اعتراف است که شما می توانید همه چیز را از طریق او می دهد که به شما قدرت و توانایی است.

اگر یکی از چالش های خود را زندگی می کنند شیوه زندگی ناسالم داشتن عادات بد غذا خوردن یک رژیم غذایی ناسالم, مشکل با چاقی یا اضافه وزن من می توانم با شما به اشتراک گذاشتن آنچه که من آموخته اند که بیش از 40 سال گذشته با نوشیدن مقدار زیادی از آب خالص (آب مقطر) و روزه به طور منظم. به عنوان یک نتیجه, من هرگز مورد نیاز یک پزشک و یا دارو برای بیماری حتی یک سردرد برای بیش از 40 سال است. و به لطف خدا برای عقل و دانش او به من داده است در زمینه بهداشت و درمان طبیعی و درمان است. به روزه و یک شیوه زندگی سالم یک شانس – من قول می دهم آن را به تغییر زندگی خود و زندگی دیگران در اطراف شما است. نمی توان یک آمار; بلکه یک استثنا برای این قانون: یکی از خوش شانس!

شما در او داگلاس هوور

[ad_2]