Othophobia اعتصاب 100 روانی “بهداشت و درمان” پزشکان از 100

[ad_1]

جدید مخوف بیماری روانی است که در حال حاضر ادعا 100% روان “سلامت” حرفه ای به عنوان قربانیان, با توجه به سلامت محقق هنک اسکات.

Orthophobia است ترس از کسانی که درست راست راست و بالاتر از همه سالم است.

Orthophobia خود را آشکار در علائم اعلام کرد هر کسی که می خورد و تنها غذاهای سالم – اجتناب از مواد شیمیایی مصنوعی و مواد نگهدارنده و مواد افزودنی, آفت کش ها, رنگ طعم دهنده و مانند آن – از faux بیماری های روانی با برچسب “orthorexia عصبی” (در نظر گرفته شده بیش از آنچه حق است خوب یا سالم)!

این مخوف جدید سرایت Orthophobia است در حال اجرا شایع امروز به عنوان دیوانه تر از همیشه در حال اهدا روان “بهداشت و درمان” پزشک احکام و تلاش به مواد مخدر همه و همه چیز را در چشم آنها اعلام “غیر طبیعی” (و نه dumbed پایین مطیع و یا به راحتی فریب خورده) !

این روان “سلامت” (یک اصطلاح وقیحانه misapplied به عنوان یک شکل از اورول-صحبت – با افراد مبتلا به Orthophobia – به خود) دیوانه در حال حاضر در حال اجرا پناهندگی از جامعه مدرن به معنای واقعی کلمه به زمین شروع با کودکان تمام راه را تا به افراد مسن و هر کس در میان است.

واقعا هیچ فعالیت طبیعی – مانند حفظ خود در یورش تولید و سریع “مواد غذایی” الیگارشی's پی در پی و غیر مسئولانه براندازی از همه چیز عادی و سالم و طبیعی و خوشمزه – امن از زشت حملات از آن زده با این مخوف و بسیار مسری بیماری است.

شبیه به جنون انجام کارهای بزرگ روانی Munchausen ارکتوس سندرم (تکرار ساخت ادعایی بیماری های روانی در غیر این صورت طبیعی و سالم مردم) با یک تماس از پارانویا در پرتاب Orthophobics نیز ظاهرا از رنج شیمیایی افزودنی غذایی و adulterant وابستگی و hypopressreleasisis (غیر طبیعی به دنبال تملق گوی و wooing از اشتباه و گمراه تبلیغات).

علائم بی تردید از جمله “I'm دکتر!” روان همراه با سرنگ امپول چکیدن روان (ذهن تغییر) مواد مخدر در دست خارش به inject گفت: سموم به اشیاء خود را روانی هذیان.

Orthophobics باید در نظر گرفته شود مسلح و خطرناک ضد اجتماعی و فوری شما را به خطر بیاندازد و روانی و عاطفی و معنوی.

شما باید اجرا گرفتار یک Orthophobia مبتلا را در خاک خود را (لانه طراحی شده به نظر می رسد مانند کلینیک های پزشکی و بیمارستان و یا در دادگاه اتاق به عنوان “کارشناس” برای برخی از شاهدان به همان اندازه دیوانه قاضی یا دادگاه) اگر شما می توانید اجرا و انجام پیاده روی دریغ و یا تاخیر حتی برای یک لحظه برای خروج نزدیکترین شهر و شهرستان حدود و مرز.

هنگامی که تحریک Orthophobics شناخته شده است به جستجو و دنبال کردن قربانیان بالقوه با کبود و یکسونگری شدت تا آنها را بلعیدم قوای ذهنی خود را برای مقاومت در برابر, با خطرناک و جنون القا مواد مخدر از انتخاب.

اغلب همراه با لباس شخصی شنیدها این ادعا به “اجرای قانون” و ملافه را با همان اندازه megalomaniacal قانونگذاران و قضات Orthophobics شناخته شده است به دهانه دشنامها و تولید reams اعم از افترا علیه و یا شخصیت های مورد نظر خود را به قربانیان آغاز دادگاه دستور به اجرای خود زشت و شنیع حملات علیه قربانیان که اغلب کاملا بی گناه از هر مضر یا خطرناک انگیزه اقدامات یا رفتار.

Orthophobics به دنبال قربانیان خود را با ارجاع از medical maniacs به نام “پزشکان” که ظاهرا می بینم هیچ چیز غیر معمول اشتباه و یا منحرف در فعالیت های خود و یا رفتار.

آن دسته از پزشکان که جرات مخالفت با یک Orthophobic به زودی پیدا کردن خود را در پایان از میل شدید خود را برای تهمت گل-slinging و شاید حتی خود خطرناکی سمی سوزن.

سایت ممکن است قرار گرفتن در معرض Orthophobia شامل دانشگاههای علوم پزشکی روانی مختلفی که در آن استادان و دانشگاهیان شناخته شده اند را آلوده و تصویب در طول این بدخیم روحی سرایت و آلودگی به دانش آموزان جوان و روانپزشکی بیمارستان ها و درمانگاه که در آن کارآموزان آلوده توسط کارکنان روانپزشکان و پرستاران خود را.

شناخته شده مواجهه نتوانسته اند به نتیجه در موارد حاد از Orthophobia دیر یا زود حداقل در میان کسانی که به دنبال اشتغال در زمینه روانپزشکی.

اگر آنها نمایش نوعی از credentialed دیپلم یا دیگر بیرون گواهی صلاحیت در روانپزشکی آن را بی خطر است که فرض کنیم آنها آلوده و خطرناک است.

بیشتر “متمدن” مردم البته دنبال کردن ظاهرا “آرامش” اما ذهن و سلامت-بیحس کننده زیان رژیم غذایی اعلام شده توسط Orthophobics و در نتیجه ایمنی بدن را برای حمله فوری از آن در سه ماهه (البته بودن در نتیجه موضوع به بوالهوسی و نشیب , debilities و بیماری خود اطلاعات غلط انتخاب رژیم غذایی).

برچسب “عادی” توسط Orthophobics این “نرمال” تهدید به براندازی آزادی خود را انتخاب و رفاه موجب از خود misanthropic آرا در همه قوانین حتی لمس کردن در موضوع پزشکی و متهمان به امتیازات.

شبیه به قضات و داوران – abysmally نادان از مسائل و حقایق درگیر رکوع و kowtowing به پزشکی شيفتگی ها از هر اندازه و شکل و توضیحات – در صلاحیت قضاوت در برابر قربانیان miscreant قصور پزشکی “نرمال” unitedly مخالفت خود را به خوبی بودن و خالق خود را اعطا حقوق مربوط به آزادی انتخاب در امور سلامت و رفاه و در مقابل حمله با سلاح های مرگبار (مانند سوزن و سمی مطالب).

اگر شما جرات صحبت کردن در برابر این جنون شما در معرض خطر بودن هدف توسط یک یا چند Orthophobics به عنوان قربانی بعدی خود را از انتخاب برای کسانی که رنج می برند از این رنج دیدن هر گونه مخالفت با خود را به اتهام قدرت و درک به عنوان “خطرناکی فریب خورده” و خود را “خدمات.”

اجازه دهید سالم و محتاط و مراقب باشید!

PS در مورد شما're مستعد ابتلا به اخراج تمام موارد بالا به عنوان نوعی پارانویا و توهم نویسنده تا به حال تجربه از گذراندن بیش از یک ماه در یک رابطه سوء استفاده روانی تسهیلات – از جمله تلاش برای خود درمانی با داروهای روان گردان – برای اشتباه گفتن پرستار از آشفته دکتر این واقعیت است که او تا به حال شخصا تحویل تمام هشت نفر از کودکان خود را در خانه و تنها با دخالت یک مددکار اجتماعی (که در واقع به نام همسر خود را به تایید همه, او گفت:,), در نهایت موفق به گرفتن او منتشر شد که از مجنون و به دور از سوء استفاده خطرناک توهم روانی “حرفه ای” ساکن آن است.

[ad_2]