Mitch Hedberg – هنوز هم بهترین

[ad_1]

اگر خنده بهترین دارو است که کمدی از اواخر Mitch Hedberg درمان. سبک خود را دشوار است به تعریف اما بهترین توصیف به عنوان غریب یک خط غیر sequiturs خواهد شد که شما – به عنوان پیش بینی به من توسط یک دوست – “خنده برای روز”.

“من دارای کمربند شلوار من اما حلقه کمربند نگه دارید و کمربند من است. من واقعا نمی دانم که چه چیزی اتفاق می افتد وجود دارد. که قهرمان واقعی؟”

میچل لی Hedberg متولد شد و در Saint Paul, Minnesota در فوریه 24, 1968. هزینه های بعد از 6 سال در داخل و خارج از بیمارستان برای مشکلات قلبی Hedberg توسعه یک عادت فقیر حضور در مدرسه و هرگز شکوفا شده به یک ایده آل ، در به سختی فارغ التحصیل شدن از دبیرستان Hedberg بسته بندی شده در کیسه های کاغذی با وسایل و رهبری به فلوریدا. شروع کمدی خود را حرفه ای در باز کردن مایک شب در یک باشگاه محلی در بوکا ریتون او بمباران بارها و بارها. شدید مرحله وحشت مانع Hedberg از به دنبال به طور مستقیم در مخاطبان خود همیشه انجام با عینک آفتابی و گاهی با چشمان خود را بسته و اغلب اجازه می دهد خود را مو به پوشش صورت خود را. در مناسبت نادر او را انجام می دهد با بازگشت خود را به مخاطب. Hedberg غیر معمول شیوه گفتار و رفتار عجیب و غریب و تنها افزایش ناگهانی تحویل حتی اددر مواد و کمک به ایجاد خود را به روی صحنه شخصیت به عنوان یک درهم و برهم stoner. یک فیلسوف پوچ, اگر شما خواهد شد.

“شما می دانید من بیمار هستم دنبال رویاهای من ، من فقط رفتن به بخواهید به جایی که آنها در حال رفتن و قلاب تا با اونا بعد.”

موفقیت آمد به آرامی برای دردناکی خجالتی کمدین. داشتن فرود یک کار تفریحی در اواخر دهه 80 Hedberg, اگر چه نه به خوبی دریافت که عاشق بودن در جاده ها و استفاده از این زمان برای کامل هنر و صنعت خود و اضافه کاری شروع به دست آوردن محبوبیت است. اول ملی قرار گرفتن در معرض آمد و در سال 1996 با مونترال, فقط برای خنده, جشنواره که منجر به ده حضور در Late Show With David Letterman. دوم سفر به مونترال در سال 1998 منجر به دلار 500.000 طنزهای مقابله با فاکس که هرگز panned. مردمی در فاکس نمی شد تا به چالش دشوار برای ایجاد یک پلت فرم مناسب برای Hedberg منحصر به فرد گزارشات. مهمان مکرر در هوارد استرن صبح نمایش رزومه کاری خود را شامل چندین تلویزیون و فیلم نقش. در سال 2000 مجله تایم اعلام کرد ایستادن طنز “بعدی Seinfeld”.

“من استفاده می شود به انجام مواد مخدر. من هنوز هم مواد مخدر. اما من استفاده می شود به بیش از حد.”

در فوریه 1999 Hedberg ازدواج دوست دیرین لین Shawcroft. در بسیاری از راه های ارتباط بود داستان عشق واقعی است. آنها ستایش یکدیگر و لین لذت می برد سفر, شیوه زندگی تا آنجا که Hedberg انجام داد. زن و شوهر جدایی ناپذیر تبدیل شد ایجاد جهان خود را. دو شناخته شده برای خود را به پنهان کاری و به طور فزاینده ای عجیب و غریب رفتار است. احاطه شده توسط شایعات استفاده از مواد مخدر خود را تمام حرفه ای Hedberg دیگر از منابع ساخته شده در طول عمل خود را باقی مانده کم حرف در مورد یک مشکل ممکن است. او مشکل بود هیچ راز پس از دستگیری در سال 2003 برای در اختیار داشتن سرنگ کمی از هروئین و یک تعداد انگشت شماری از والیوم و زاناکس. مدت کوتاهی پس از دستگیری در Hedberg قرار گرفتند 13 ساعت عمل جراحی برای نجات پای راست خود را از یک عفونت است که تا به حال شده است در تلاش برای ماه می باشد. در سال 2005 او و لین تور شد دوباره, طنز, سخت کار کردن; سلامت خود را شروع به کاهش است.

کمیک مرده پیدا شد در اتاق هتل خود را در لیوینگستون, New Jersey در مارس 29, 2005. مرگ او در ابتدا تصور می شود مربوط به وضعیت قلب او بود و بعد از تایید به عنوان یک دارو مصرف بیش از حد از ترکیبی از هروئین و کوکائین است. Hedberg دوست داشتم زندگی خود را به عنوان طنز, ستایش, هیولا, فیلم, و, جالب Kurt Cobain – دیوان عشق وجود با لین.

“من راه رفتن پایین خیابان روز دیگر هنگامی که این پسر پرسید: اگر من می خواستم یک موز یخ زده…من گفتم” نه ” اما پس از آن فکر می کردم ممکن است می خواهم به طور منظم موز بعد پس…آره.”

Hedberg, زمانی که تلاش کردن مواد جدید تحویل لطیفه های خود را به آرامی و به عمد خط به خط به عنوان اگر انتظار برای تصویب از مخاطبان قبل از تحویل خط پانچ. معمولا او در حال حاضر بود. درخشان است.

[ad_2]