Liposolve – از بین بردن چربی از طریق تزریق

[ad_1]

Liposolve افسانه کلمه بسیار بهتر از FatMelter. اما این دقیقا کاری است که این نسبتا جدید روش لوازم آرایشی و بهداشتی می کند: آن ذوب می شود و پس از آن سوختگی دور بیش از حد چربی در بدن شما, بنابراین شما لازم نیست که.

Liposolve پتانسیل را غیر تهاجمی جراحی زیبایی جهان توسط طوفان سبقت لیپوساکشن در چربی متلاشیکننده سهام. چگونه ؟ در یک کلام کار می کند با تزریق یک معجون چربی با قدرت جذب داروها به بدن است که باعث می شود چربی ذوب و در نهایت ناپدید می شوند به طور کامل.

چگونه آن را می تواند انجام این شاهکار با این حال مورد بحث است. سازندگان آن می گویند آن را تکامل یافته از دستور العمل های ساخته شده در 1950s تا حد زیادی هومیوپاتی مواد تشکیل دهنده که به طور کامل امن است. منتقدان می گویند آن است که تا حد زیادی از چربی فورا جذب پوست ماده ای به نام فسفاتیدیل کولین همراه با مواد دیگر ذکر نشده بر روی برچسب.

به هر صورت برخی می گویند این یک معجزه جدید درمان دیگران می گویند این خطرناک است. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط FDA اگر چه جراحان پلاستیک که با استفاده از Liposolve شکایت کرده اند که به سادگی به این دلیل که FDA تایید محصولات تنها نه روش. در حالی که برخی از Liposolve جانبازان را یک تجربه فوق العاده با آن دیگران می گویند عوارض وجود دارد – از جمله lumpiness که هرگز از بین می رود و درد مداوم در این منطقه است.

“من تا به حال تزریق به من عشق دسته و شکم یک سال پیش و در هر دو منطقه من flabbier از همیشه قبل از” نوشت: “فرانی 318” به تازگی در یک عمل جراحی زیبایی سایت. “همچنین من سخت گره در معده و کمر است که به سادگی حل خواهد شد. این یک اشتباه بزرگ بود و من آرزو می کنم من هرگز آن را انجام داد.”

در واقع برخی از متخصصان پزشکی می گویند که مدت Liposolve است مورد استفاده برای توصیف هر یک از تعدادی از کون-کوس, کوکتل, از جمله به طور طبیعی تولید می شود “انسان مرکب” که به پوست تزریق می شود به ذوب شدن چربی دور است که به عنوان یک نتیجه, آن را به طور کامل غیر قابل تنظیم. پس با دقت آج – و یا شما ممکن است گام در چیزی است که شما آرزو شما تا به حال!

یک Liposolve سفر

داشتن Liposolve تزریق نیست که همه سرگرم کننده است. در اینجا مراحل درگیر:

1. پس از مشاوره اولیه با پزشک شما را گرفته و به منطقه بالینی که در آن سایت خواهد بود numbed.

2. پزشک یا پزشک تزریق خواهد شما را با Liposolve ماهیگیری سوزن در زیر پوست به توزیع مطالب. چربی پس از آن منتشر شده به بدن در خون که در نهایت بدن می سوزد و آن را دور.

3. هنگامی که شما تزریق منطقه می شود قرمز و متورم و سخت – ظاهرا این بدان معناست که آن کار می کند.

4. ماساژ مناطق تورم به صورت روزانه به شکستن ندول و آنها را خالی کردن.

5. پس از چند روز این عوارض را ناپدید می شوند. اما شما ممکن است تجربه اسهال – به خصوص اگر شما تا به حال تزریق در ناحیه شکم. و برخی از مردم پرتاب تا پس از هر درمان در حالی که دیگران تجربه آنفولانزا علائم مانند احساس به عنوان اگر آنها تا به حال شده است “اجرای بیش از یک کامیون”.

6. شما نیاز به حداقل چهار و حداکثر هشت درمان برای آن به کار برای حداکثر اثر. درمان باید حداقل چند هفته از هم جدا ترجیحا حداقل چهار هفته.

لطفا توجه داشته باشید که برخی از افراد تجربه کرده اند یک واکنش آلرژیک به Liposolve. شما باید یک آلرژی پچ تست حداقل 48 ساعت قبل – اصرار بر یک!

مناطق است که می تواند تحت درمان با Liposolve عبارتند از:

* شکم

* دستگیره های عشق

* بازگشت

* چهره (از جمله غبغب)

* اسلحه

* کون

* ران

آگاه باشید که Liposolve در نظر گرفته شده است برای درمان خیره مناطق کوچکتر از چربی است که نمی خواهد ناپدید می شوند از طریق وسایل دیگر. اگر شما در مناطق زیادی از چربی است که شما می خواهید برای رفتن به دور لیپوساکشن – یا شاید یک نقطه از رژیم غذایی و ورزش!

گزارش مزایای استفاده از Lipsolve

* جلسات بسیار کوتاه تر از لیپوساکشن مصرف به طور متوسط حدود 15 دقیقه

* نتیجه بسیار sleeker از نتایج با لیپوساکشن است که می تواند ترک پوست ناصاف و پر از دست انداز.

* Liposolve غیر تهاجمی است و خرابی بسیار کوتاه تر

* در مقایسه با لیپوساکشن Liposolve است بسیار ارزان تر از هزینه در هر نقطه از $300-$500 به طور متوسط در هر درمان

* گزارش معایب Liposolve

* در مقایسه با رژیم غذایی Liposolve گران تر است

* نه FDA تایید شده و می تواند خطرناک باشد که شما واقعا می دانید آنچه شما در حال گرفتن در داخل آن کوچک سرنگ

* می تواند در نتیجه درد مداوم در منطقه

* منطقه تحت درمان می شوند و باقی می ماند – ناصاف و پر از دست انداز

* همیشه وجود دارد خطر ابتلا به عفونت هنگامی که شما شکستن پوست باز

بسیاری از مردم که بازدید پزشکی چشمه های معدنی را به دور بیش از حد چربی و سلولیت در نظر گرفته اند با داشتن لیپوساکشن به عنوان یک راه به ذوب شدن دور آن خیره چرب مناطق. Liposolve وعده یک جایگزین برای لیپوساکشن است که به نظر می رسد کمتر تهاجمی و ارزان تر و با کوتاه کردن زمان.

در یک کلام Liposolve نوع مزوتراپی – یا تخصص است که اهداف خیره مناطق مشکل با میکرو-تزریق های مختلف دروغ است. اما آیا واقعا زندگی می کنند تا وعده خود را? انجام تحقیقات خود را و پیدا کردن یک کلینیک دوست دارید و تصمیم می گیرید – هرگز یک درمان که در آن چیزی است که تزریق به بدن خود را بدون انجام همه تکالیف خود را برای اولین بار!

شما ممکن است صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و پول و حتی پریشانی جسمی و ذهنی – با سرمایه گذاری در یک رژیم غذایی مناسب و برنامه ورزشی. و اگر وجود دارد هنوز هم مناطقی از چربی های سمج که چسبیده مهم نیست که چه – یادگیری با آنها زندگی می کنند! در حال حاضر وجود دارد یک ایده رمان…

اطلاعات در این مقاله در نظر گرفته شده است به جای تخصص پزشکی و مشاوره خود را ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. ما شما را تشویق به بحث در مورد هر گونه تصمیم گیری در مورد درمان یا مراقبت های مناسب پزشکی حرفه ای است.

[ad_2]