Lipo حل در مقابل لیپوساکشن – تفاوت عمده بین دو دست دادن چربی درمان

[ad_1]

شما ممکن است شنیده ام در مورد یکی از جدیدترین crazes در جراحی پلاستیک به نام lipo-حل می شود. این است که نباید با محاکمه و واقعی ساز و حذف چربی به نام لیپوساکشن. در حالی که هر دو از این روش حذف چربی های ناخواسته در “مشکل” مناطق از بدن انسان آنها متفاوت و مجزا در مکانیزم و عوارض جانبی و ایمنی تایید FDA وضعیت.

لیپوساکشن سرچشمه گرفته بود توسط یک پزشک فرانسوی و تبدیل شد به طور فزاینده ای محبوب در دهه هشتاد و دهه نود. این روش می تواند انجام شود در یک دفتر جراح پلاستیک و نه به طور معمول نیاز به بستری در بیمارستان.

لیپوساکشن بیمار خود را “مشکل” در منطقه به درستی مشخص استریل با بتادين و با توجه به بی حسی موضعی یا بیهوشی کامل. پزشک با یک چوب کوچک-مانند دستگاه مکش به نام یک سرسوزن و حذف چربی های ناخواسته در تعیین مشکل منطقه است. چربی است که به معنای واقعی کلمه دیوارهایی توسط کانول در حالی که بیمار علائم حیاتی به طور مداوم تحت نظارت است. این معمولا شامل یک تزریق مایعات به منطقه مشخص شده از حذف چربی برای کمک به نرم کردن سلول های چربی در حالی که نگه داشتن بیمار تعادل مایعات در چک. این نوع از روش شناخته شده است به عنوان یک مرطوب یا فوق العاده مرطوب است و معمولا بیشتر استفاده می شود.

لیپوساکشن تایید روش لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی توسط فدرال غذا و دارو در ایالات متحده همچنین به عنوان شناخته شده FDA. چربی روش حذف در نظر گرفته شده است به جای رژیم غذایی و ورزش است و محدود در میزان چربی است که حذف شده است. به طور معمول لیپوساکشن نیست حذف بیش از پنج لیتر چربی در هر بیمار است. مقدار بیشتری از چربی است که حذف مقدار بیشتری از خطر درگیر است.

بر خلاف لیپوساکشن جدید هوس از lipo-حل است و نه تایید شده توسط FDA. این شکل از چربی حذف شده است در اطراف برای یک مقدار قابل توجهی کمتر از زمان است و تا به حال هیچ حفظ آزمایشات بالینی به اثبات ایمنی آن و یا اثرات طولانی مدت. علاوه بر این کانزاس اقدام به تصویب قانون جلوگیری از آن پزشکان از دادن کامپیوتر/DC, تزریق استاندارد lipo-حل درمان است. کانزاس دادگاه اما مسدود شدن این قانون از مصرف اثر در حالی که ایالت کانزاس مدیره از هنر شفا solicits افکار عمومی و دارای بحث بیشتر در مورد محاسن و خطرات این در حال حاضر تایید نشده درمان است.

Lipo-حل کسب و کار ادعا می کنند که این روش راه دیگری برای حذف چربی از “مشکل” مناطق. اما بر خلاف تهاجمی روش لیپوساکشن آن شامل تزریق به کشتن سلول های چربی و یا به عنوان برخی از lipo-انحلال تبلیغات ادعا می کنند “ذوب شدن چربی دور است.” تزریق می تواند شامل انواع دروغ است که می تواند کشتن سلول های چربی و اکثر پزشکان اصرار بیماران برای یادگیری آنچه در سرنگ قبل از آنها به یک توافق lipo-حل تزریق. شایع ترین فرمول مورد استفاده برای تزریق ترکیبی از فسفاتیدیل کولین و سدیم داکسی کولات (PC/DC). بسیاری از این تزریق ها گرفته شده به عنوان یک سری نیاز به تزریق های متعدد برای یک منطقه است. این مهم است که توجه داشته باشید که FDA بارها با صدور بیانیه که “مصرف کنندگان نیاز به دانستن این است که یک خریدار برحذر باشید وضعیت. اینها تایید نشده داروهای تایید نشده استفاده می کند و ما نمی توانیم تضمین مصرف کنندگان ایمنی است.”

مقدار چربی که برداشته است با تزریق به طور قابل توجهی کوچکتر از مقدار حذف شده از یک روش لیپوساکشن اما بسیاری از مردم پیدا کردن که تزریق یک جایگزین خوب برای تهاجمی تر لیپوساکشن.

شده اند وجود دارد بسیاری از نتایج مثبت گزارش شده از مردم گرفته اند که تزریق اما نگرانی باقی می ماند بیش از ایمنی خود را. دکتر مایکل Olding رئیس جراحی پلاستیک در دانشگاه جورج واشنگتن اظهار داشت: در یک برنامه در مورد lipo-حل برای واشنگتن پست “مشکل من با این روش [lipo-dissolve] این است که ایمنی و اثر بخشی آن نامشخص است کاملا به اندازه کافی است.” پیشرو پزشکی جوامع موافق و هشدارهای صادر شده به بیماران در مورد استفاده از آن است.

هر دو روش افراد ارائه یک فرصت برای حجاری چربی خود را اما نه یکی باید در نظر گرفته شود به عنوان یک شکل از دست دادن وزن درمان.

[ad_2]