Inhailable انسولین ‘هیچ Goldmine’

[ad_1]

شرکت های دارویی به امید سود قابل توجهی از توسعه inhailable انسولین درمان برای افراد مبتلا به دیابت ممکن است کمتر از یک goldmine در دست خود را از آنها بر این باورند آن ادعا شده است.

یک گزارش از آنلاین تجزیه و تحلیل بازار شرکت Datamonitor امروز منتشر شده استدلال می کند که inhailable انسولین درمان کمتر موثر تر از به طور گسترده ای اعتقاد بر این است و آنها نتوانسته اند به زندگی می کنند تا انتظارات بالا قرار داده شده بر آنها توسط کارشناسان پزشکی.

انسولین مورد استفاده در درمان رشد تعداد موارد ابتلا به دیابت در بریتانیا به طور سنتی به تجویز از طریق تزریق به ترس از پزشکان نومید در اثر بازدارنده این ناخوشایند فرم تحویل خفیف در افراد مبتلا به چه کسی باید شروع به مصرف درمان برای این بیماری است.

یک فرم جایگزین تحویل توسط استنشاق شد مورد تحسین قرار گرفته توسط هر دو شرکت های دارویی و پزشکی کارشناسان بر ظهور آن به عنوان یک امکان جایگزینی برای تزریق اما امروز Datamonitor گزارش شده است unimpressed با اثر بخشی آن.

با اشاره به پیشرو inhailable انسولین درمان در حال حاضر در دسترس دکتر دانیل پسو, Datamonitor قلبی و عروقی تحلیلگر گفت: “ارائه شده به هیاهو به پزشکان و سهامداران در سراسر جهان به عنوان یک یقین فیلمهای در ساخت, در Datamonitor نظر Exubera بعید است به انقلابی در درمان با انسولین به عنوان برخی ممکن است انتظار می رود.”

او اضافه کرد که انتظار می رود فروش Exubera به احتمال زیاد به ایجاد ثبات در 2015 به جای ادامه رشد اقتصادی با وجود شرکت های دارویی به منظور توسعه مداوم بهبود جایگزین برای بازار فعلی رهبر است.

“این اواخر مرحله انسولین خط لوله تحت سلطه غیر تزریقی انسولین و پیشرفته ترین فرآورده ها از نظر رشد و نمو و بلوغ هستند inhailable فرمولاسیون” دکتر پسو به این نتیجه رسیدند.

بیش از 1.8 میلیون نفر از دیابت رنج می برند در انگلستان تا از 1.4 میلیون نفر در سال 1996.

[ad_2]