HIV درمان و Farts در کوزه

[ad_1]

درمان اچ آی وی / ایدز ممکن است به نوبه خود تیز در سال های آینده به عنوان یک ملبورن بر اساس تحقیقات تیم بصورتی پایدار و محکم اعلام کرد که یک درمان است “در داخل چشم از میز پینگ پنگ. آره. بیش از وجود دارد. در قفسه. هیچ. آیا شما آن را ببینید ؟ آن's برچسب 'HIV درمان است.' در ویال. “این تیم به رهبری توسط دکتر پاتریک Ruffet ساخته شده تکان دهنده پیشرفت در اواخر سال گذشته زمانی که آنها کشف موثر و درمان کامل برای بدنام بیماری اما توجه داشته باشید که این تنها اولین گام در خود ریشه کن کردن. “ما هنوز سه سال بیشتر از بودجه” Ruffet گفت: در مصاحبه اخیر خود “و هنوز هم وجود دارد که بدون پاک کردن قهرمان ما بازی Halo 4 مسابقات است.”

پس چقدر بیشتر آن را قبل از ما می توانید ببینید درمان تغییر چشم انداز بهداشت و درمان? یک سخنگوی Geitan داروسازی شرکت پشت دستیابی به موفقیت, می گویند این روند می تواند سال ها طول بکشد که آنها “برای اولین بار نیاز به آن را خاموش قفسه قرار داده و سپس در یک سرنگ و سپس ضد عفونی کردن بازو و پس از آن-ohhhh ، حتی گفت این است که مقدار زیادی از کار. من فکر می کنم من نیاز به یک چرت زدن … و نوشیدنی”

این خبر خوبی است برای کسانی که در حال حاضر مبتلا به این بیماری به عنوان آنها را تنها باید برای زنده ماندن و آبرو تا سال 2017. برخی از افراد مبتلا به صحبت کردن در برابر عدم مسئولیت توسط دکتر Ruffet و Geitan داروسازی تماس برای کسانی که به “خود اموز.” دکتر Ruffet پاسخ داد اوایل این هفته گفت: “خنک کردن. شما هنوز هم هنر است ؟ که's نیست که بد است ؟ مردم نیاز به درک که ما're متعادل صد وظایف مختلف در حال حاضر. صرفه جویی میلیون ها نفر از مردم' زندگی است که یکی از آنها خوردن کل این کیسه چیپس سیب زمینی دیگری است. در دوران این تصمیم گیری های دشوار باید ساخته شده است. ”

در حالی که یک سال 2017, عمومی, تاریخ انتشار, انتظار می رود که برخی خوشبین هستند که این می تواند حتی بعد از آن. یک کارآموز دکتر Ruffet به صحبت کرد Spudd این ادعا که “ما've هنوز هم گرفتن میمون ها حمل می شود در هر هفته. یک زن و شوهر از بچه های دیگر است و من شده اند در تلاش برای ایجاد یک گلادیاتور به سبک میدان جنگ برای آنها. اگر آن کار می کند ممکن است ما نیاز به تعداد زیادی میمون. ”

از آن شده است 31 سال پس از HIV کشف شد و تلاش برای درمان تبدیل شده است و زمان فرسوده سنت برای بسیاری از پزشکان. زنده نگه داشتن این در صورت وجود به معنای واقعی کلمه به عنوان یک درمان ممکن است به نظر می رسد به یک چالش دلهره آور اما با کار Ruffet و تیم او این است که به آرامی در حال تبدیل شدن بیشتر برطرف شدن است.

در خبری دیگر CDC اعلام کرده است که تعداد زیادی نمونه از ویروس ها و باکتری ها و دیگر پاتوژن های کشف شده در گوشه فراموش شده از آزمایشگاه در سراسر کشور است. چهل و چهار آزمایشگاه شدند و بازرسی در 6 ماه گذشته با 3 تا از آنها بازده اکتشافات خطرناک پاتوژن نمونه.

“آنچه ما در بر داشت بسیار نگران کننده” می گوید: دکتر استیو ریکاردو از CDC. “ما یک نمونه از ricin درست ابولا و یک برچسب 'Gary's, گوزیدن,'. ابولا و ricin درست ما می دانیم که چگونه که مسئولیت رسیدگی به, اما این یکی از آخرین نوع از اتحاد ما خاراندن سر ما.”

مرموز گری است که تصور می شود Gary, Buchanan, a 24 year-old lab tech که مشغول به کار در آزمایشگاه برای تنها 6 ماه در اوایل سال 1990's. او از کار اخراج شد برای رفتار نامناسب. مقامات می گویند آنها خسته از باز کردن در شیشه و مطمئن شوید که چه اتفاق می افتد به یک انسان گوزیدن زمانی که قفل شده است و در یک مهر و موم شده قوطی برای بیش از 20 سال است.

“تا آنجا که ما می تواند معلوم که این اولین نمونه ای است که تا به حال استقامت را به خوبی برای مدت طولانی” توضیح می دهد که دکتر ریکاردو.

CDC است درمان این نمونه به عنوان یک سطح 4 biohazard است و حمل و نقل نمونه به آتلانتا برای تجزیه و تحلیل.

گری نمی تواند نظر رسیده است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *