Friesian Horses – اداره IM تزریق

[ad_1]

همه ما از آن متنفرم زمانی که اسب ما بیمار می شود و من می دانم که من واقعا وحشت نیاز به تزریق و واکسن به اسب در اینجا در, آبنوس, پارک, بنابراین من فکر کردم من می خواهم طرح مراحل ساده در چگونه به یک تزریق عضلانی (IM) تزریق به اسب خود را. امیدوارم این کار شما را راحت تر از دفعه بعد اسب خود نیاز به واکسیناسیون یا تزریق با یک ماده مانند پنی سیلین (یوک!).

اول مطمئن شوید که اسب است که برگزار می شود توسط کسی یا ایمن گره خورده است (شما به طور کلی نیاز به هر دو دست خود را!) سپس انتخاب کنید که کدام طرف از گردن شما در حال رفتن برای تزریق در (اگر من به تزریق بیش از یک زن و شوهر از روز, من مطمئن شوید که من طرف تغییر در هر زمان به مطمئن شوید که من دوباره تزریق بر روی یک نقطه درد!). اطمینان از منطقه که در آن شما در حال تزریق روشن است – هیچ گردن فرش یا که سیاه friesian یال در راه – اگر یال نیست plaited تا من با استفاده از یک بولداگ گیره و کلیپ آن را از راه! همچنین است یک ایده خوب به گرد و خاک منطقه با الکل یا مواد ضد عفونی کننده به مطمئن شوید که منطقه پاک است – شما همچنین می توانید فقط با استفاده از آب اگر شما هیچ دیگر تمیز کردن مواد در دسترس است.

یک قاعده کلی من با استفاده از به عنوان به که در آن به IM تزریق است برای رفتن به یک عرض دست از شانه و یک طرف عرض های پایین از یال – این یک مثلث است که در آن برای قرار دادن سوزن.

هنگامی که شما تعیین کرده اند که محل تزریق را یک رول بزرگ از پوست دست که شما در حال استفاده نیست برای تزریق (این دست است که به طور کلی نزدیک به سر اسب هنگامی که ایستاده سمت مگر اینکه شما در حال مبادله طرف برای تزریق های متعدد) بعد به جایی که شما در حال رفتن به چوب سوزن. این تضمین می کند که شما حرکت می کند با اسب اگر او حرکت می کند که او را نمی بیند سوزن زمانی که شما تزریق او را (به دلیل دست خود را در راه) و نیز در این حوزه درد سوزن به پوست خود را چرا که او می تواند احساس می کنید که شما گرفتن یک رول بزرگ از پوست! Friesian پوست ضخیم تر است در کل نسبت به سایر نژاد اسب بنابراین گرفتن یک رول ممکن است کمی سخت تر است – استقامت به عنوان آن را می سازد زندگی را بسیار ساده تر زمانی که اداره تزريق!

وارد کردن سوزن به اسب گردن بعدی به جایی که شما گرفته اند گردن رول. دوباره چون مزرعه با پوست بسیار ضخیم و عضلات گردن خود را تا ضخیم مراقب باشید برای قرار دادن سوزن را به سرعت و به طور موثر – اگر اسب خود را در زمانها و گردن خود را, شما ممکن است خم سوزن و باید برای شروع با یکی (من همیشه دوست دارم به حمل یدکی سوزن در جیب من در مورد من قطره یکی من با استفاده از و یا آن را خم می شود). مراقب باشید به عنوان friesians بسیار قدرتمند اسب – آنها می تواند دست کشیدن شما به راحتی اگر آنها نمی مانند سوزن و آنها نیز می تواند پرتاب سر خود را بسیار بالا به طوری که شما ممکن است قادر به رسیدن به آنها را به عنوان آنها چنین بالا سر حمل و نقل! اما آنها به طور کلی یک مشکل نیست که آنها چنین آرام اسب – فقط اطمینان حاصل شود شما را به تجربه به عنوان لذت بخش به عنوان امکان پذیر است – و به یاد داشته باشید که Friesians هستند مانند labradors از جهان اسب – آنها عاشق مواد غذایی!!

قبل از فشار دادن پیستون به تحویل تزریق قرعه کشی بر روی پیستون را به اطمینان حاصل شود که شما به یک ورید به طور تصادفی. اگر هیچ خون می آید از طریق که شما می توانید ببینید (و سرنگ را احساس می کنم مثل کشیدن در برابر خلاء به عنوان هیچ چیز وجود دارد به رسم و سپس شما می توانید کاهش پیستون به تزریق. اگر خون می آید از طریق سرنگ (شما آن را ببینید) هنگامی که شما در قرعه کشی, پشت, آن را و شروع دوباره! این به ویژه مهم است برای تزریق پنی سیلین (در صورت تزریق به داخل ورید آن می تواند کشنده باشد!) اگر شما در همه نگران آن است که اسب منتقل شده و شما باید به یک ورید و یا از آن است که حجم زیادی از مایع است که شما در حال تزریق جلو و پشت پیستون پس از تزريق شده است با توجه به بررسی دوباره.

من امیدوارم که این کمک می کند تا آرامش همه را دفعه بعد که شما مجبور به تزریق اسب خود را!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *