Diabeticine با نام مستعار Diamaxol: مطالعات هرگز منتشر شده در مجله علمی

[ad_1]

Diabeticine تا به حال به تغییر نام خود را به Diamaxol. وب سایت های ترویج فروش Diabeticine مجبور به نشان FDA هشدار که ادعا می کند ساخته شده توسط تولید کنندگان Diamaxol/Diabeticine در حال شکستن قانون توسط پزشکی ادعا می کند برای یک محصول که مورد تایید نیست به عنوان یک مخدر است. تا جایی که این مطالعات بالینی که این سایت ادعا بودند انجام می شود ؟ که در آن بودند نتایج منتشر شده ؟ ؟ ؟ این یک محصول امن?

مورد تایید FDA به عنوان یک مکمل غذایی

Diamaxol/Diabeticine تایید شده است به عنوان یک مکمل غذایی. که بدان معنی است که FDA معقولی مطمئن شوید که آن می تواند باعث آسیب. هر مواد تشکیل دهنده است که باید شناخته شده محدودیت روزانه (مانند کروم) در بیش از دوز امن. اگر شما نگاهی به مواد تشکیل دهنده است که آزادانه در دسترس برای مشاهده در اینترنت بیشتر از همه از آنها به طور کلی به عنوان امن در نظر گرفته توسط FDA. آسیب خواهد شد تا حد زیادی به کیف بغلی خود را نه بدن خود را اگر شما خرید و مصرف Diamaxol.

مواد تشکیل دهنده امن, اما موثر در درمان دیابت?

Pubmed http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?db=PubMed است که علم کامپیوتر را مکان برای شروع جستجوی اطلاعات پزشکی در اینترنت. این آخرین توقف اما معمولا اولین. اگر شما یک مختصر جستجو در Pubmed برای هر عنصر +دیابت, شما خواهید دید که بسیاری از مواد تشکیل دهنده در واقع نشان داده شده توسط تحقیقات مفید حداقل در برخی موارد از درمان دیابت.

Banaba, Guggle (Guggul), خربزه تلخ, شیرین بیان عصاره دارچین, گیاهان دارویی, پودر, درمان Sylvestre بومادران, کاین, Juniper, انواع توت ها, هاکلبری, Vanadyl Sulfate, ویتامین C, ویتامین E (d-Alpha tocopheryl استات), منیزیم, بیوتین, روی, منگنز و کرومیوم پیکولینات همه می توان در پژوهش های پزشکی. بسیاری از خلاصه مقالات مرتبط به متن کامل مقالات آنلاین برای کسانی که لذت بردن از خواندن در زبان علمی چه آخرین نظریه این است که در مورد هر عنصر.

اما آنها می گویند وجود تحقیقات بالینی و مطالعات آنلاین در دسترس هستند!

بله وجود دارد “مطالعات بالینی” در دسترس آنلاین. نه لیست یک مجله که در آن آنها منتشر شده است. منتشر شده در یک همکار مجله بررسی بخشی از پذیرفته روش برای اثبات خود و تحقیقات پزشکی. اگر شما در جستجوی Pubmed برای “diabeticine” یا “Diamaxol” شما هیچ نوشته ای در همه. این دو “مطالعات بالینی” در دسترس هستند فقط در سایت های فروش محصول می باشد.

اگر شما جستجو FDA سایت برای آزمایش های بالینی http://clinicaltrials.gov شما را پیدا خواهد کرد در هر مدخل برای diabeticine یا Diamaxol.

که نویسنده ؟

گوگل ممکن است بهترین مکان برای پیدا کردن کسی یا تنها جایی برای تأیید هویت یک نویسنده علمی مطالعه بالینی, اما برای مقاله اول شما باید یک زمان سخت پیدا کردن هر کسی با آن نام. به خصوص اگر شما اضافه کردن -diabeticine برای جستجوی عبارت. دکترا که تا به حال تنها یک مقاله است که به نظر نمی رسد در هر داوری مجله است ؟

برای مقاله دوم شما در واقع پیدا کردن دانشمندان مختلف با نام اندرو استیونسون اما من چالش واقعی هر اندرو استیونسون NMD مایل به قرار دادن محل اشتغال در این مقاله است.

بازگشت به مقالات و نگاهی به یک مقاله. مکان های اشتغال از محققان منتشر شده که این کار همیشه ذکر شده در مقاله. این دو “مطالعات بالینی” لیست نیست محل اشتغال (دانشگاه بیمارستان مرکز پزشکی) از هر یک از نویسندگان.

بدون مطالعات بالینی فقط می توانید لیست “این مطالعه در یک بیمار در بخش غدد درون ریز.” هر مشروع مطالعه بالینی باید لیست دقیقا بیمارستان دانشگاه یا مرکز که در آن بیماران در حال استخدام و نمونه به کار گرفته است.

به عبارت دیگر این “مطالعات بالینی” نگاه کنید و راه رفتن مانند جعلی اردک. آنها ممکن است در واقع انجام شده است در جایی مدتی در محل نامعلومی. اما در 75 $ – $90 در هر بطری از 60 کپسول احتمالا شما می توانید خود را انجام دهید خواندن آنلاین تحقیق و خرید تمام مواد تشکیل دهنده به طور جداگانه در یک دور بیشتر در شیوه ای مقرون به صرفه.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *