Deutact و چگونه آن را می تواند کمک به بهبود سطح قند خون پایین

[ad_1]

شما فقط متوجه شدم که شما مبتلا به دیابت? اگر اجازه دهید من به شما هشدار می دهند که سطح قند خون بالا نیست تنها چیزی که شما باید نگران نیست. گاهی اوقات آن را باور یا نه, بیماران دیابتی نیز در معرض خطر داشتن کافی قند خون در بدن آنها و این بیماری به همان اندازه مملو از خطر است.

حقایق اساسی در مورد قند

هیپوگلیسمی رسمی تر مدت برای قند خون پایین. این زمانی اتفاق می افتد که یک فرد سطح قند خون ناکافی در تامین انرژی مورد نیاز. به عبارت دیگر زمانی که شما احساس به خصوص کم آن می تواند این باشد که بدن شما به اندازه کافی قند در آن است.

این بیماری معمولا به نظر می رسد تنها به عنوان یک عارضه جانبی برخی از درمان های دارویی برای دیابت. وجود دارد اما دیگر علل هیپوگلیسمی مانند زیر: اشتباه رژیم غذایی مصرف بیش از حد الکل و بارداری و یا علل دیگر برای عدم تعادل هورمونی.

صرف نظر از علت هیپوگلیسمی علائم نسبتا جهانی:

گرسنگی – این نشانه خوبی است که شما در حال تجربه هیپوگلیسمی به ویژه هنگامی که آن را همراه با علائم دیگر.

“بد” احساسات – هنگامی که شما احساس عجیب و غریب و آشفته و عصبی و ضعف و یا سرگیجه بدون هیچ دلیل در همه است که یکی دیگر از نشانه های قوی که سطح قند خون خود را نگران کننده کم است.

خواب آلودگی – اگر سر خود را نگه می دارد در حال سقوط به جلو و به شما در حفظ و خمیازه کشیدن, شما ممکن است دچار هیپوگلیسمی در حال حاضر.

صحبت مشکلات – آیا شما به طور ناگهانی یک زمان سخت نخ کشیدن برگهای توتون وامثال دو واژه با هم ؟ اگر که مورد نظر آن را به عنوان نشانه دیگری از هیپوگلیسمی.

کابوس – بله رویاهای بد نیز در نظر گرفته شده به عنوان نشانه ای از داشتن کافی قند در بدن شما است.

تعریق بیش از حد – این که آیا شما به خواب رفته یا نه, اگر شما عرق بیش از حد بدون هیچ دلیل در همه است که یکی دیگر از نشانه ای که شما مبتلا به هیپوگلیسمی.

چگونه برای جلوگیری از داشتن سطح قند خون پایین

راه های مختلفی وجود دارد برای شما برای جلوگیری از موفقیت مبتلا به قند خون پایین:

دارو – آیا داروهای شما در حال گرفتن همه تجویز شده توسط پزشک شخصی خود را? حتی اگر آن را بهترین دوست خود را که ساخته شده است یک پیشنهاد در مورد یک داروی خاصی بهترین دوست شما نیست به طور کامل آگاه از تاریخچه پزشکی شما – پزشک شما پس از اعتماد به او و بهترین دوست شما. برخی از داروها اگر چه ثابت شده است موثر باشد ممکن است عوارض جانبی نامطلوب برای انواع خاصی از کاربران است. عمدتا با ديابت درمان بیماران را با یک match-match روش: برخی از داروها برای شما هستند برخی از آنها نیست.

رژیم غذایی نوع رژیم غذایی شما باید به رعایت بستگی به علت اولیه هیپوگلیسمی. سطح پایین قند خون ناشی از دیابت درمان نیاز به یک رژیم غذایی متفاوت از آنچه مورد نیاز سطح پایین قند خون ناشی از غیر دیابتی باعث می شود.

نقش Duetact

به تازگی تاکدا داروسازی, North America, Inc. معرفی یک درمان جدید برای دیابت نوع 2 در بازار: Duetact. تایید شده توسط سازمان غذا و دارو Duetact ترکیبی از دو محبوب دیابتی, داروهای Actos و glimepiride به یکی از منحصر به فرد دارو. در حالی که ACTOS را در درجه اول استفاده می شود برای کمک به افراد قبول انسولین به بدن خود glimepiride افزایش تولید انسولین در بدن است.

هدف اصلی از Duetact است که به عادی سازی سطح قند خون و نگه داشتن آن است که راه. راه Duetact آثار آن را با موفقیت می تواند در کاهش خطرات ناشی از یک فرد دچار هیپوگلیسمی.

پس Duetact ترکیبی است از دو موثر داروها مصرف Duetact باعث می شود آن را آسان تر برای بیماران دیابتی به مدیریت دارویی خود را نیاز دارد.

تاکدا داروسازی, شمال امریکا مستقر در ایالت ایلینوی است تحت تاکدا شرکت داروسازی محدود بزرگترین شرکت دارویی در ژاپن است.

[ad_2]