Canon PGI-525 و CLI-526 کارتریج – جایگزینی روش های توضیح داده شده

[ad_1]

آخرین کلاچ از پرینترهای کانن منتشر خواهد شد مانند Pixma IP4850, MG5150, MG5250 MG 6150 و MG8150 منتشر شد همراه با یک مجموعه با نام تجاری جدید از کارتریج – این PGI-525 و CLI-526.

صفحه اصلی جایگزینی طرفداران با این حال ممکن است در از دست دادن با این کارتریج جدید باید به آنها پیدا کردن خود را با داشتن جای خود را به چاپگر برای یکی از مدل های جدیدتر.

این آخرین کارتریج به نظر می رسد طراحی شده است به طور خاص به جایگزینی دشوار است با تشکر بیشتر به سیاه و سفید مات پوشش کارتریج. بنابراین احتمال بیش از پر کردن است افزایش یافته است به عنوان یک خطر در حال اجرا کارتریج خشک و یا جاری شدن سیل چاپ سر و در نتیجه آسیب رساندن به آنها.

کسانی که تعیین شده و یا با اعتماد به نفس با جایگزینی کارتریج هنوز هم می تواند موفقیت جایگزینی این کارتریج کانن به تازگی ساخته شده مطمئن شوید که آن را به عنوان سخت به عنوان ممکن است در نتیجه قرار دادن آن را فراتر از توانایی و شکیبایی خود را به طور متوسط صاحب پرینتر.

وجود دارد چند روش سعی و آزمایش برای مقابله با جایگزینی PGI-525 و CLI-526 کارتریج – بالا پر آلمانی یا ‘Durchstich و PGI-520/CLI-521 کارتریج تعویض روش.

هر سه نیاز به درجه ای از مهارت و جان سخت کاربران از هر دو بالا جایگزینی یا آلمانی روش را هر قسم آنها بهترین است و بیشتر توصیه می شود.

بالا پر روش توضیح داده شده:

به عنوان پیشنهاد شده توسط عنوان شما نیاز به ایجاد یک سوراخ در بالای کارتریج.

1. مهر و موم جوهر نازل بر روی سطح زیرین کارتریج (برخی از نوار کافی)

2. پرکننده ‘سوراخ’ واقع شده است در بالای کارتریج تحت برچسب تقریبا به طور مستقیم در مقابل که در آن کلمه “فشار” چاپ شده است در داخل یک دایره سیاه و سفید

3. پوست پشت برچسب از لبه کارتریج فقط تا جایی که کلمه “فشار” چاپ شده است و یا به سادگی تمرین از طریق برچسب های در این نقطه است. (توجه داشته باشید کوچک دست حفاری ابزار است برای جلوگیری از حفاری در بیش از حد)

4. جمع آوری سرنگ و فولاد پر کردن لوله های مورد نیاز را پر کنید با جوهر رنگ

5. قرار دادن لوله فولادی به سوراخ شما فقط ایجاد کرده اید.

6. به آرامی شروع به اضافه کردن جوهر در مقادیر با استفاده از یک خلال دندان مشابه به عنوان شما می توانید استفاده کنید برای بررسی سطح روغن در خودرو

7. مهر و موم سوراخ با پلاگین نوار یا لکه چسب از چسب تفنگ

8. ترک کارتریج به مدت یک شب ایستاده در غیر جاذب سطحی (مانند فلز و تخلیه تخته یا ورق) این است که به اندازه کافی زمان برای داخلی اسفنجی برای تبدیل شدن به طور کامل اشباع شده با جوهر. را ترک نمی کند در بافت.

9. تکرار با یک تمیز یا سرنگ جدید برای هر رنگ مورد نیاز

10. نصب کارتریج و اجرای بتونه کاری کارتریج

11. یک حرکت نزولی به این روش است که می تواند منجر به نشت حتی اگر شما را مدیریت برای ایجاد یک امن به اندازه کافی مهر در جایگزینی سوراخ است و به طور کلی در نظر گرفته

بسیاری مسیه به عنوان درجه خلاء/طبیعی تعادل در کارتریج آشفته است.

در نتیجه آلمان و یا ‘Durchstrich’ روش اغلب در مورد علاقه اما نیاز به کمی توجه بیشتر به جزئیات:

1. روشن کردن کارتریج وارونه آنقدر نازل است که بالاترین و نزدیکترین به شما کلیپ و تراشه دور از شما

2. مراقبت برای جلوگیری از به عنوان به زودی به عنوان شما را از طریق فشار بیرونی مورد مراقبت به پیچ درونی اسفنج.

3. بعد با استفاده از یک سوزن تیز به از طریق فشار و ایجاد یک کانال از طریق درونی اسفنج انجام این کار به آرامی به طوری درونی اسفنج هستند و نه تحت فشار قرار دادند و فشرده با هم به عنوان این ارائه خواهد شد کارتریج بی فایده

4. با دقت برش دور هر تکه از پلاستیک در اطراف ورودی سوراخ

5. نخست و آماده یک سرنگ با جوهر با یک سوزن طول 2 اینچ/5 سانتی متر حداقل طول و 18-21 سنج – – سوزن باید تحت فشار قرار دادند از طریق

اسفنج و دیده می شود از طریق شفاف بخش در انتهای دیگر از کارتریج.

6. قرار دادن جوهر به آرامی و به طور پیوسته تا حدود. 80 درصد کامل است. بیش از پر کردن و یا پر کردن بیش از حد سرعت را فشار جوهر از طریق اسفنج و تنفس سوراخ.

7. روشن کردن کارتریج سمت راست راه را تا چند دقیقه صبر کنید برای سطح جوهر به حل و فصل و جلوگیری از سقوط (جوهر است که جذب اسفنج و شما تشکیل حباب در منطقه شفاف). شما می توانید ترک سرنگ در محل.

8. روشن کردن کارتریج وارونه دوباره و بازگشت به 80 درصد سطح برای جبران این جوهر جذب

9. در صورت لزوم تکرار کنید

توجه داشته باشید با این روش وجود دارد این است که بدون نیاز به پلاگین پر کردن سوراخ از فشار equalises درون کارتریج جلوگیری از نشت جوهر – با وجود این سوراخ که قرار است در نزدیکی پایگاه کارتریج!

کارتریج تعویض روش ترکیبی از هر کدام از موارد بالا جایگزینی روش با اضافه شدن ضرورت به حذف تراشه از 525 و 526 و جایگزین کردن آن در 520/521 کارتریج بدن (که بسیار ساده تر برای دوباره پر کردن).

برای کسانی که فکر جایگزینی این کارتریج فقط تلاش بیش از حد به تامل و در عین حال بلک در هزینه های واقعی کانن کارتریج وجود دارد این است که برخی از خبر خوب حداقل در قالب سازگار. این فقط شروع به تولید می شود و در حال حاضر در حال تبدیل شدن بیشتر به راحتی در دسترس در فرم generic یا بدون مارک و نوع و همچنین مارک سازگار از امثال Jettec. همه در حال لباس پوشیدن و آماده برای رفتن خواهد شد و نصب در چاپگر خود را در دقیقا به همان شیوه به عنوان اصلی کارتریج نصب شده.

[ad_2]