Ascensia نسیم گلوکومتر امتیاز

[ad_1]

ساده تست و بیش

* ساده و آسان تست. ساده تک-عملکرد دکمه ها آسان برای استفاده و آسان به درک

* بدون نیاز به استفاده از فردی نوار تست. شما باید یکی از آسان-به-بار autodisc که شامل 10 آزمون های فردی ،

* هیچ برنامه نویسی مورد نیاز

* استفاده از گلوکومتر یک شکل راحت. متناسب با سمت راست در کف دست خود را. گلوکز قند خون دستگاه پایدار برای جدول بالا تست

* دریافت نتایج دقیق و سریع.

* شما نیاز دارید فقط یک قطره خون از آنجا که نوار تست به طور خودکار تساوی خون در سمت راست نوار – که چه بایر خواستار “Sip-در نمونه”®

* موجب صرفه جویی در اطلاعات تا 100 آزمون

* شما می توانید دانلود متر اطلاعات با کامپیوتر خود را با استفاده از Ascensia Winglucofacts دیابت نرم افزار مدیریت ساده و انعطاف پذیر دیابت مدیریت داده ها

* Ascensia دستگاه پاک شده است برای چندین سایت تست. شما باید انتخاب بیشتر و انعطاف پذیری در مورد که در آن شما ترجیح می دهند به آزمون.

* شما می توانید انگشت خود را ساعد نخل شکم یا ران — آن را به شما است. اما مطمئن شوید که شما را به صحبت مراقبت های بهداشتی خود را حرفه ای برای اولین بار مطمئن شوید که جایگزین سایت تست برای شما مناسب است.

* ساده به استفاده از لانست دستگاه.

جوانب مثبت و منفی از Ascensia نسیم مانیتور گلوکز

مزایا:

**ساده به استفاده از دلیل این که شما لازم نیست که برای تغییر نوار everytime شما می خواهید خود را تست قند خون

**ساده به استفاده از لانست دستگاه.

**با جلو کشیدن و عقب راندن روش به انتشار این نوار آن است که یک راه آسان برای انتشار ،

**فقط نیاز به یک قطره کوچک از خون است.

منفی:

** * * * اگر شما می خواهید به انجام, جایگزین آزمایش شما باید برای تماس بایر و آنها به شما ارسال خواهد شد ویژه لنکینگ دستگاه بنابراین شما می توانید با استفاده از جایگزین تست. شما مجبور به پرداخت مثل $4.95 S&H هزینه. و یا آنها عبارتند از $25 کوپن شما می توانید برای خود pharmcacy به ویژه لنکینگ دستگاه. و این که اگر داروخانه آن را در دسترس است.

** این بدان معناست که هنگامی که شما قند خون خود را با دستگاه شما نمی توانید شروع به آزمایش بر روی سایت های جایگزین تا شما را به ویژه لنکینگ دستگاه.

**برای باز کردن ماشین در بالا می تواند گیج کننده در ابتدا و کمی دشوار است اگر شما از ورم مفاصل. هر چند بسیاری از بیماران را از آن آویزان پس از چند بار.

** * * * از کشش و فشار به عقب روش به انتشار نوار دوباره ممکن است برخی از بیماران مبتلا به آرتریت با داشتن برخی از مشکلات اما بسیاری از بیماران قادر به انجام این کار در چند تلاش می کند.

به طور کلی این glucomenter. اگر آن نیست که شما را به تماس های بایر به ویژه لنکینگ دستگاه من رای این دستگاه 9. اما از آنجا که این عامل باز هم مثل Accucheck جمع و جور این دستگاه گلوکومتر خواهد بود امتیاز 8.

هر دو دستگاه Accucheck Compack و Ascencia نسیم هر دو با تکنولوژی بالا گلوکز متر است که واقعا کمک به دیابت انجام ساده تر قند خون نتایج و احساس هر دو از این دستگاه در بازار در حال حاضر.

در اینجا pdf برای آموزش برای Ascensia نسیم. ضمنا بایر باعث می شود Ascensia نسیم. قطعا شوکه من وقتی که من شروع به استفاده از این دستگاه قند در بیماران است.

[ad_2]