Arowana مواد غذایی

[ad_1]

Arowana مواد غذایی: جیرجیرک

وجود دارد بسیاری از انواع مواد غذایی شما می توانید اشتراک خود را Arowana. از حشرات دوزیستان از کرم های مختلف موجودات دریایی و حتی تغذیه مصنوعی وجود دارد زیادی از مواد غذایی موجود برای این نوع از ماهی است. در این مقاله شما پیدا کردن همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد یک نوع از اشکال است که Arowanas به غذا خوردن. در این مقاله جیرجیرک به عنوان Arowana مواد غذایی خواهد بود که موضوع اصلی بحث است.

یک طیف از مواد مغذی ارائه شده است به یک Arowana زمانی که یک کریکت تغذیه به آن است. بیماری ها و اختلالات نیز نادر رخدادهای زمانی که تغذیه یک Arowana این نوع از مواد غذایی است. یکی باید به یاد داشته باشید به سختی پوسته حفاظت از کریکت زمانی که تغذیه آن را به یک Arowana زمانی که آن است که هنوز در آن مرحله نوزادی به طوری که مشکلات معده ممکن است به دور است. مطمئن شوید که کریکت مزرعه پرورش نیز مهم است توجه به این واقعیت که یک کریکت ممکن است در حال حاضر با اسپری حشره کش بنابراین ساخت آن را بسیار خطرناک برای سلامت خود را Arowana. اندازه گیری کریکت نیز باید مناسب و به اندازه Arowana آن را تغذیه می شود به. به عنوان Arowana, مواد غذایی, انجماد یک کریکت نیز ممکن است انجام شود به ترویج untroubled وعده غذایی.

علاوه بر این ساخت یک کریکت مصرف سبزیجات غنی از ویتامین A مانند هویج و کدو نیز می تواند انجام شود قبل از این اشکال داده شده است به Arowana به طوری که وجود دارد می تواند یک انتقال از روزی. Arowanas بهره مندی از ویتامین A در چنین راهی است که رنگ آن را دریافت تقویت به خصوص در موارد قرمز Arowanas.

در نتیجه وجود دارد بسیاری از مزایای استفاده از کریکت به عنوان Arowana مواد غذایی است. باید همیشه به خاطر داشته باشید که در تغذیه یک Arowana تنوع است که همیشه مورد نیاز به طوری که گوارش ممکن است کسری بودجه جلوگیری کرد.

Arowana مواد غذایی: سوسک

یکی دیگر از Arowana مواد غذایی است که می تواند به راحتی همه جا یافت می شود توسط سوسک. این حشرات دارای همان ارزش به عنوان جیرجیرک وقتی که می آید به تغذیه حیوان خانگی خود را Arowana. یکی همیشه باید در ذهن نگه دارید خطرات ناشی از اجازه دادن به یک Arowana خوردن یک سوسک مرده. یک دلیل این واقعیت است که آن را غیر بهداشتی است. همچنین ممکن است فوت کرده اند با توجه به آفت کش بنابراین ساخت آن را ناسالم برای حیوان خانگی خود را به خوردن. بنابراین همیشه انتخاب مزرعه پرورش سوسک اگر شما در حال رفتن به آنها را به خود Arowana.

همانطور که قبلا سوسک هستند درست مثل جیرجیرک وقتی که می آید به تغذیه حیوان خانگی خود را Arowana. این نوع از Arowana مواد غذایی دارای همان ارزش تغذیه ای به عنوان جیرجیرک انجام دهد و درست مثل دومی سوسک می تواند همچنین با توجه به مکمل های غذایی حاوی ویتامین A به طوری که زمانی که آن را به نوبه خود به خورده شدن توسط Arowana روزی در گذشت. آن را خوب است برای خوراک سوسک با کدو و هویج و دیگر سبزیجات حاوی ویتامین A قبل از آنها تغذیه به Arowana چون گفت: ویتامین باعث Arowana رنگ را بهبود بخشد. در یکی دیگر از توجه داشته باشید درست مثل جیرجیرک, اندازه, سوسک, شما, خوراک خود را Arowana نیز باید متناسب با طول خود Arowana. در نهایت از آنجا که آنها فقط همان جیرجیرک شما همچنین می تواند مسدود کردن آنها را قبل از اجازه دادن به شما Arowana خوردن آنها و همچنین بهتر است به قرنطینه آنها را برای چند روز قبل از تغذیه آنها را به خود Arowana به اطمینان حاصل شود که آنها عاری از هر گونه بیماری.

بنابراین اگر شما با استفاده از برنامه ریزی سوسک به عنوان خود را Arowana مواد غذایی از انتخاب به خاطر داشته باشید اطلاعات موجود در این مقاله و شما مطمئنا دردسر در بخش بهداشت و درمان حیوان خانگی خود را Arowana. اما شما نیز باید همیشه به یاد داشته باشید که تنوع همیشه باید در حال حاضر در خود را Arowana رژیم غذایی برای سالم نگه داشتن آن در تمام زمانها. چسبیدن به این یادآوری و خود را Arowana مطمئنا یک زندگی طولانی.

[ad_2]