9 داروهای مختلف که ناسازگار با داروهای دیابتی

[ad_1]

افراد مبتلا به دیابت اغلب بسیاری دیگر از مشکلات جدی پزشکی نیز هست. یک مطالعه اخیر نشان داد که بیماران دیابتی را به طور متوسط شش داروها برای شرایط پزشکی دیگر در هر روز. برخی از این داروها بی خطر هستند را با داروهای دیابتی. برخی از این داروها نیز می تواند بسیار بد واکنش زمانی که مخلوط با داروهای دیابتی.

در حالت ایده آل شما را ساخته اند همه از پزشکان خود را آگاه از هر دارو مصرف هستند به طوری که آنها نمی خواهد شما را در مواد مخدر است که می تواند عوارض جانبی تعاملات خود را با دیگر داروها. هنگامی که شما در حال گرفتن مقدار زیادی از داروهای مختلف آن سخت است برای دکتر خود را برای پیش بینی هر تعامل ممکن است. شما باید مسئولیت خود را به تحقیق هر یک از داروهای شما در حال بدست گرفتن. شما باید توجه داشته باشید از تمام فعل و انفعالات کسانی که مواد مخدر شناخته شده اند با داروهای دیگر به طوری که شما قادر خواهید بود به نقطه هر بد ترکیب خود را.

در علاوه بر این به عوارض ناشی از داروهای خود, بسیاری از تداخلات دارویی و در نتیجه واکنش های بد ممکن است پردهی تحت یک شرایط شما در حال حاضر. برای مثال به جای داشتن برخی از عجیب و غریب پزشکی واکنش شما ممکن است یک واکنش است که به سادگی بدتر شدن وضعیت شما در حال حاضر. برای مثال, آن را سخت خواهد بود برای یک دکتر برای تعیین اگر شما دیابت بدتر چون از دارو فعل و انفعالات پس وجود دارد بسیاری از دلایل دیگر دیابت می تواند خارج از کنترل است.

در اینجا یک لیست از 9of شایع ترین مواد مخدر است که ممکن است عوارض جانبی در بیماران دیابتی:

1. مسدود کننده های بتا: این ممکن است باعث کاهش انسولین. برخی از نمونه Lopressor, Tenormin و Inderal.

2. مینوکسیدیل: این می تواند به افزایش سطح گلوکز خون. اگر شما انسولین و شما را فراموش مینوکسیدیل دوز قند خون خود را ممکن است بیش از حد کم است. اگر شما انسولین این ممکن است آن را سخت را برای شما به نگه داشتن قند خون خود را از طریق انتخاب شیوه زندگی.

3. Thiazide دیورتیک ها: این دیورتیک ها می تواند باعث از دست دادن پتاسیم است که می تواند منجر به افزایش سطح گلوکز خون. برخی از نمونه هایی از Thiazide دیورتیک ها هستند Oretic, Diuril, hydroDiuril و Zaroxolyn.

4. کلاسیک, قرص های ضد بارداری: کسانی که با استفاده از همان قرص های ضد بارداری آنها استفاده می شود برای سال های بسیاری باید بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها امن است برای آنها را به ادامه مصرف. در حالی که جدیدتر قرص های ضد بارداری عمدتا امن برای بیماران دیابتی به همسر قرصهای ضد بارداری بودند مستعد به ایجاد افت قند خون در کسانی که مستعد ابتلا.

5. مسدود کننده های کانال کلسیم: این می تواند به کاهش ترشحات انسولین از لوزالمعده است. برخی از نمونه Norvasc, Adalat, Isoptin, Calan و Procardia.

6. هورمون تیروئید: این می تواند باعث کاهش ترشحات انسولین از لوزالمعده است.

7. نیاسین: این ویتامین B بدن کمک می کند کنترل کلسترول. آن را همچنین می توانید خود را افزایش قند خون اگر شما دیابتی.

8. Diphenylhydantoin: معمولا فروخته شده تحت نام دیلانتین این دارو مفید در جلوگیری از تشنج. اما می تواند به جلوگیری از لوزالمعده ترشح انسولین.

9. کورتیکواستروئیدها: شما ممکن است فکر می کنم که یک کرم موضعی خواهد خود را تحت تاثیر قرار سطح گلوکز خون اما کورتیکواستروئیدها گرفته شده در این روش می توانید در واقع خود را افزایش قند خون.

[ad_2]