5 قدم را هنگامی که سطح قند خون خود را بالا هستند!

[ad_1]

تحقیقات نشان می دهد که سلول های بتا پانکراس واقعا حساس به حتی اندکی افزایش سطح قند خون خود را. همچنین شواهدی وجود دارد که اختلال در عملکرد سلول بتا ممکن است آغاز زمانی که قند خون خود را صرف به عنوان کوچک که چند ساعت بیش از 100 mg/dl (5.5 میلی مول/l) است. آن را نیز یافت شده است که این سلول ها می تواند به زنده ماندن و بهبود پس از آنها در معرض سطوح پایین تر… اما تنها در صورتی که سوئیچ ساخته شده است قبل از یک مقدار مشخصی از زمان را گذرانده است.

پس چگونه شما در کاهش سطح قند خون خود را هنگامی که آن را از هدف خود محدوده ؟ برخی از استراتژی های شما می توانید به پایین تر سطح خود را شامل:

1. افزایش سطح فعالیت خود را: ورزش مانند انسولین شات… آن کاهش قند خون است. آن را بارها و بارها نشان داده است که ورزش کردن پس از غذا خوردن هنگامی که شما قند خون هستند در بالاترین خود را پایین تر از این سطح است. و ورزش بعد از صبحانه به نظر می رسد به فعالیت بدنی در روز بعد حتی قوی تر در نگه داشتن قند خون خود را تحت کنترل است.

2. نوشیدن مایعات اضافی: اغلب کم آبی منجر به غلظت بالای قند در جریان خون خود را. نوشیدن دو تا سه لیتر (دو تا سه لیتر) شکر رایگان مایعات در هر روز کمک می کند تا جلوگیری از کم آبی است. زمانی که قند خون بالا هستند نوشیدن قند مایعات کمک می کند تا برای رقیق کردن آن است.

3. خوردن کربوهیدرات کمتر در وعده غذایی بعدی: یک راهکار اساسی برای از بین بردن کربوهیدرات یا انتخاب مواد غذایی با شاخص گلیسمی پایین تر تا زمانی که سطح قند خون خود را بازگشت به محدوده هدف. اگر شما در حال کار با مبادلات بین بردن یکی از نشاسته ارز یا میوه ارز را کاهش قند خون خود را با 30 میلی گرم/دسی لیتر (1.67 mmol/l) است. اگر شما اضافه وزن یا چاق هستند فقط از دست دادن پنج تا ده درصد وزن خود را به طور چشمگیری کاهش سطح خود را.

4. شناسایی عفونت و بیماری: بالا سطح قند خون شما را مستعد ابتلا به عفونت اگر چه این قیام از گلوکز است که بخشی از فرایند درمان است.

5. نظارت بر قند خون دو ساعتی: این اجازه می دهد تا شما را به درمان و تنظیمات را به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است. این به شما نشان خواهد داد که آیا این مراحل شما در حال بدست گرفتن موثر در کاهش سطح خود را.

لطفا دریغ نکنید برای تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را هنگامی که سطح قند خون خود را باقی می ماند بالاتر از 250 mg/dl (13.9 میلی مول/l) برای بیش از دو روز.

[ad_2]