5 علائم و نشانه های دیابت

[ad_1]

آیا شما در معرض خطر برای ابتلا به دیابت? مطمئن شوید که هر کس در معرض خطر است در یک راه یا دیگری اما با توجه به آنچه شما سوخت بدن خود را با (غذاهای مناسب آب و مواد مغذی ضروری), چقدر ورزش می کنید و چقدر استراحت شما بدن خود را تعیین می کند که آیا بدن شما شروع به شکستن در مناطق خاص. یکی از این مناطق در سوال این است که لوزالمعده که تولید انسولین در بدن می شود.

در روز امروز و سن وجود دارد بنابراین بسیاری از غذاهای ناسالم و نوشیدنی ها که بیشتر و بیشتر مردم در سراسر جهان در حال سقوط قربانی وحشتناک بیماری دیابت است. در اینجا برخی از علائم دیابت و علائم به نگه داشتن چشم را برای دیدن اگر شما در حال رفتن به پایین جاده به سمت این سرعت در حال رشد بیماری:

1. متعدد حمام بازدید در یک روز. اگر شما را به سفرهای مکرر به حمام از جمله بیدار شدن از خواب به حمام استفاده کنید, شما ممکن است در معرض خطر. هنگامی که وجود دارد بیش از حد گلوکز در خون و کلیه های شما قادر به درستی آن را فیلتر کردن. این باعث می شود که کلیه ها به کار فوق العاده سخت و سعی کنید برای فیلتر کردن بیشتر آب از خون به نازک قند. این به نوبه خود نگه می دارد و پر شدن مثانه باعث به شما برای رفتن به حمام بیشتر.

2. تشنگی که فقط نمی خواهد برود. اگر شما نمی توانید به نظر می رسد به اندازه کافی آب در طول روز و سپس شما می تواند با نشان دادن برخی از علائم دیابت است. کار دست در دست با مکرر حمام بازدیدکننده داشته است بدن خود را خشک تر می شود در نتیجه نیاز به مصرف بیشتر آب را برای کلیه کشیدن آب اضافی از خون شما است.

3. غیر منتظره افزایش وزن و یا از دست دادن وزن. بسته به نوع دیابت یکی از نشانه های دیابت نوع 1 است که از دست دادن وزن و کاهش وزن در 2 نوع موارد است.

پس در ديابت نوع 1 لوزالمعده نمی ساخت انسولین در بدن است که به شدت در تلاش برای پیدا کردن منابع انرژی به این دلیل که بدن نیازی به گرفتن گلوکز به آن نیاز دارد. آن شروع می شود به جلو و انرژی که توسط شکستن عضله و بافت چربی برای انرژی است.

از دست دادن وزن بسیار تدریجی مبتلا به ديابت نوع 2 پس نه به عنوان قابل توجه است. این کاهش وزن در ناحیه میانی است یک علت بالقوه از دیابت است.

4. غیر قابل توضیح ضعف و خستگی و سردرگمی می تواند نشانه ای از دیابت است. سلول های بدن خود را با استفاده از گلوکز از غذاهایی که می خورید برای تولید انرژی با کمک به طور طبیعی تولید انسولین است. هنگامی که انسولین وجود ندارد و یا نامنظم است از جمله در مورد دیابت, قند هرگز وارد سلول می کند و تولید انرژی است. این باعث می شود سلول های خود را برای تبدیل شدن به گرسنگی و نیروهای شما را به احساس خستگی و ضعف.

5. بی حسی یا سوزن سوزن شدن در اندام خود را. بی حسی یا سوزن سوزن شدن در اندام ها ایجاد می شود که اعصاب در بدن شما تبدیل به آسیب دیده های مکرر یا مداوم مقادیر بالایی از قند در جریان خون خود را. در آن طول می کشد یک مقدار قابل توجهی از زمان برای این اتفاق پس از آن است که نشانه خوبی نیست برای پیش دیابت است.

برخی از دیگر نشانه ای از دیابت است که در حال ظریف تر و کمتر اتفاق می افتد مکرر هستند و یا تاری چشم انداز فازی خشک/خارش پوست کاهش است که دیگر به درمان و یا عفونت های تکراری. بسیاری از علائم رخ می دهد ممکن است به شما اگر شما شده اند با آنها زندگی می کنند در حالی که برای. دیگر شما باید علائم بیشتر آنها تبدیل به بخشی از زندگی خود را و شما به آنها استفاده می شود.

سلامتی شما بسیار مهم است و قادر به تشخیص علائم و نشانه های دیابت یا دیگر قند خون اختلالات بسیار مهم است.

[ad_2]