5 خوراکی خوشمزه که در واقع می تواند خود را کاهش قند خون

[ad_1]

با افزایش شیوع چاقی و دیابت در جهان مهم است که به برداشتن قدم برای جلوگیری از این بیماری جدی است. در اینجا برخی از مواد غذایی است که می تواند کمک به کاهش و کنترل قند خون خود را اگر آنها را به رژیم غذایی خود را:

ترشی

اخیر دانشگاه سوئدی مطالعه نشان داد که خوردن ترشی و یا اضافه کردن سرکه به غذا می تواند به کاهش سطح قند خون خود را تا 50%. در علاوه بر این به ترشی بیشتر از هر چیزی با اسید استیک در آن مانند سرکه دارای اثر مشابه است. آن را نسبتا آسان به ترکیب سرکه را به یک وعده غذایی فقط با استفاده از سرکه بر اساس سالاد سس روی سالاد خود و یا استفاده از آن به عنوان یک شیب برای سبزیجات است. ترشی و سرکه با این نسخهها کار با کند کردن و یا متوقف کردن کربوهیدرات ها می خوردند با غذا از شکستن در معده خود را در نتیجه آن را به آرامی جذب می شود که آن را متوقف می کند از اینکه به تبدیل قند به سرعت. این اثر همان است که اگر شما مصرف نان و کره و نوع ترشی به عنوان کسانی که حاوی قند است.

بادام

یک مطالعه اخیر آزمایش اثرات بادام در قند خون تا به حال نتایج تعجب آور. افرادی که به خوردن حدود 2 اونس از بادام پس از خوردن یک قطعه از قطعه قطعه نان سفید تا به حال به طور قابل توجهی کاهش قند خون نسبت به کسانی که خوردن بادام. این مطالعه نیز نتایج مشابهی را نشان داد در هنگام تست با پوره سیب زمینی و برنج. بادام سرشار از آنتی اکسیدان ها و دیگر ویتامین ها و مواد معدنی به طوری که آنها علاوه بر عالی برای هر کسی که رژیم غذایی که آیا شما مشکلات قند خون یا نه.

سیب زمینی شیرین

سرشار از فیبر و کاروتنوئیدها, سیب زمینی شیرین نیز سرشار از آنتی اکسیدان ها است که نشان داده شده است برای کمک به بدن خود را بهتر پاسخ به انسولین است. جست و خیز شکر قهوه ای و شربتی, انواع کنسرو, اما, به عنوان آنها نمی خواهد که همان اثر.

دانه کتان

این شامل دانه کتان و روغن کتان مکمل. برخی از مطالعات نشان داده اند تثبیت سطح قند خون با مکمل یا افزایش مصرف دانه کتان و روغن بذر کتان.

دارچین

یک مطالعه در پاکستان نشان داد که بیماران دیابتی که در زمان کوچک می کند دارچین از فقط 1/4 قاشق چای خوری 2 قاشق چای خوری در هر روز خود را به حال طبیعی بدن تولید انسولین را افزایش دهد. این مطالعه همچنین نشان داد که اثرات مفیدی بر روی کلسترول.

چرا سعی پخت برخی از سیب زمینی شیرین و فراموش نکنید که دارچین! در حالی که شما در آن باید یک سالاد خوشمزه و دارای مزه تند سس روغن زیتون و سرکه.

[ad_2]