یک توله سگ داشهوند زنده می ماند – مراقبت از یک خپله نام “Itty Bitty”

[ad_1]

چیزی وجود دارد که قلب شما را لمس بیش از تماشای خپله یک بستر تلاش برای زنده ماندن با “بزرگتر بچه ها”. دلسوزی برای کوچک و ضعیف به نظر می رسد بسیار واقعی و ذاتی انسان احساس در همه ما است. -اما همدلی به تنهایی نمی گرم و تغذیه توله سگ. اگر توله سگ برای زنده ماندن خود و عشق و عمل و تعهد می توانید آن را از طریق. آیا نمی دهد تا! حتی زمانی که دامپزشک توصیه قرار دادن آن پایین مناقصه مراقبت توام با عشق اغلب می تواند انجام آنچه مدرن دامپزشکی نمی تواند. سازمان دیده بان برای علائم اگر مادر رد pup و اقدام است. ارائه حدود ساعت پشتیبانی برای چند روز اول. ارائه راحتی زمانی که مادر نیست. در نهایت با ارائه تغذیه علاوه بر شیر مادر است. مطمئن باشید که آن را می تواند انجام شود! ما می دانیم. بالا بردن ما Dachshund خپله بود یک برکت و رحمت به ما آموخته است که برای مراقبت از توله سگ است که ما به نام Itty Bitty.

اولین نشانه آن است که ما تا به حال که Gwenny ما زن Dachshund بود رد یک توله سگ بود که او به طور کامل نادیده گرفته و آن را پس از دیگر نوزادان متولد شد. او می دانست که چیزی اشتباه است با او و با تمرکز توجه خود را بر روی نوزادان سالم. به عنوان به زودی به عنوان Gwenny بود به اندازه کافی قوی او در واقع برداشت Itty Bitty قرار داده و او را در خارج از whelping جعبه. چه احساسی چیزی که به گوش او فریاد و سپس پیدا کردن او به تنهایی و لرز در سرما کاشی کف. ما در زمان ما خپله به دامپزشک است که صبح و پیش آگهی خوب نیست. او ضربان قلب نامنظم و دامپزشک گمان کبد مشکل است. او به او دو روز زندگی می کنند. این وقتی است که ما گفت: نماز و شروع به پریدن کرد به عمل با استفاده از مراحل زیر:

1. ارائه حدود ساعت پشتیبانی برای چند روز اول: شب که Itty Bitty متولد شد, من کشیده یک کمپینگ تخت و کیسه خواب من را از ذخیره سازی و راه اندازی یک ایستگاه پرستاری درست در کنار whelping جعبه. زمانی که Gwenny قرار داده Itty خارج از جعبه, من می خواهم به آرامی او را انتخاب کنید تا قرار داده و او را در جعبه بعدی به Gwenny و دیگر نوزادان. پیوند می رود که در بین نوزادان و مادر در این مرحله بسیار مهم, بنابراین شما نمی خواهید به طور کامل حذف pup اگر شما می توانید آن را کمک کند. شما می خواهید به pup برای پیوند با مادر بیش از حد در وجود او رد.

یک. تنظیم زنگ خود را به هر دو ساعت در طول شب و یا دو. بررسی کنید در نوزادان. انجام این کار با هم به عنوان یک خانواده می تواند بسیار پرارزش زمان است که ارائه یک حافظه ماندگار.

b. اگر شما نیاز به خواب یاور یا دو; راه اندازی یک برنامه به طوری که هر کس طول می کشد به نوبه خود.

2. ارائه راحتی زمانی که مادر نیست: همین حالا فرصت ها به راحتی توله سگ. در آن زمان هنگامی که Gwenny قرار دادن توله سگ از whelping جعبه من قرار دادن نرم و خشک شستشو حوله دور Itty Bitty و آسایش او. من می خواهم او را نوازش و صحبت کردن بسیار آرام به او. شگفت آور, فقط مانند یک نوزاد انسان, او در پاسخ به این راحتی و به صدای من. این شروع یک پیوند قوی بین بردن pup و من که Itty Bitty و من به این روز است.

یک. در طول روز من را در پیدا کردن Itty Bitty به تنهایی در گوشه ای از whelping جعبه. Gwenny توجه بود به طور کامل در نوزادان سالم. من می خواهم بسته بندی شستن حوله دور او و او را به قفسه سینه من به عنوان من به تماشای تلویزیون. توله سگ عشق حرارت بدن! خود را گرمای هوا گرم و وسایل رفاهی آنها. نمی توان آن را غیر معمول برای مادر نگران و می خواهید از شر pup حق بازگشت در جعبه حتی اگر او آن را رد دوباره. رد او به این معنا نیست که او نمی مراقبت برای او شر. او در تلاش است به شما بگویم که او نمی داند که چگونه به رفع هر چه با آن اشتباه است.

3. ارائه تغذیه علاوه بر شیر مادر: شما متوجه حق دور که توله سگ خود را در حال گرفتن سهم خود از شیر مادر است. دیگران در حال گرفتن قوی تر است و او بیش از حد ضعیف به “مبارزه” خود به اشتراک بگذارید. آن است که بسیار مهم است هر چند که شما به طور منظم حرکت دیگر نوزادان دور (مانند به انتهای دیگر از جعبه و یا حتی به جعبه دیگر) و اجازه دهید کمی یک پرستار در خود را دارد. حتی اگر مادر تلاش می کند به حرکت به دور به آرامی او را نگه دارید و فرمان او را به ماندن در صدای آرام (که با صدای بلند و یا شرکت خود را نه تنها ناراحت او اما خپله خواهد آن را احساس بیش از حد). توله سگ باید دسترسی به برخی از آن شیر مادر است. وجود دارد زندگی – حفاظت از آنتی بادی در شیر است که به شما کمک توله سگ مبارزه با بیماری است.

یک. بعدی, خرید توله سگ, شیر, replacer. من مانند پودر نسخه ای که شما مخلوط با آب است. شما می خواهید به یک چشم قطره چکان یا سرنگ برای تغذیه نوزاد pup بسته در نوزادان اندازه. برای Itty Bitty من توله سگ فرمول و یک سرنگ مانند برس در فروشگاه های محلی حیوان خانگی.

b. گرم شیر با اضافه کردن آب شیر گرم را به مخلوط. یخچال, شیر, بین تغذیه. شیر سرد می تواند گرم با قرار دادن آن در یک ظرف کوچک و قرار دادن آن در ظرف یک کاسه بزرگتر یا ظرف که پر از شیر آب داغ. نمی مایکروفر شیر یا آب! این را دریافت شیر آنقدر گرم است که آن را می سوزاند توله سگ.

c. راه اندازی دو ساعت تغذیه فواصل در ابتدا و سپس افزایش به چهار عنوان خپله قوی تر می شود. هنگامی که شما می توانید حرکت از کوچک برس به یک سرنگ و سپس به یک توله سگ نوزاد بطری (شما می توانید این را در فروشگاه حیوان خانگی بیش از حد).

d. توله سگ ممکن است نه در خورد سرنگ برای اولین بار در. به سادگی قرار دادن یک مقدار کمی در یک زمان در دهان او. مراقب باشید برای قرار دادن به طوری که آن را شوخی. آن را به آرامی به دامان شیر پایین.

e. به عنوان pup می شود این ایده در یک یا دو روز شما متوجه خواهد شد که او را در واقع شروع به مکیدن شیر حق از سرنگ.

f. به عنوان توله سگ مسن و شما حرکت آنها را به یک, برنج, حبوبات, مطمئن شوید که خپله همچنان به دریافت سهم خود از جمله پرستاری از مادر خود.

لطفا می دانم که گاهی اوقات توله سگ ممکن است آن را نمی کند چرا که آنها در واقع بیش از حد بیمار; اما همچنین می دانیم که همانطور که از نوشتن این Itty Bitty در حال حاضر بیست ماه و ستاره در خود کتاب کودکان (“Itty Bitty موجب صرفه جویی در روز”)! اگر من و همسرم تا به حال قرار نیست تلاش برای نجات ما Itty Bitty ما را محروم خودمان را از این موهبت است که او تبدیل شده است در زندگی ما. راهی که او اجرا می شود به گفتن “صبح به خیر” به MaryAnn هر روز راه است که او اجرا می شود از طریق خانه خود را با “happy feet” راهی است که او اجرا می شود تا پای من زمانی که من بر روی نیمکت و صعود تا بر روی شانه من و راهی که او ما را دوست دارد بدون قید و شرط ما را از دست رفته که! خوشبختانه مناقصه ها و مزایده مراقبت از تعهد و عشق بودند حق نسخه برای Itty Bitty این خپله از بستر.

[ad_2]