گیتار مرطوب کننده نظرات

[ad_1]

در دمپیت گیتار مرطوب کننده

من خریداری گیتار مرطوب کننده برای یکی از اولین گیتار. نه تنها آنها بسیار ساده کار می کنند بسیار خوب بیش از حد. من زحمت با ارائه پلاستیک “سوراخ پوشش” – من فقط قرار دادن دستگاه بخور داخل گیتار در حالی که آن را در این مورد – که راه آن humidifies کامل ساز است. پس از پر کردن واحد با آب حتما از لرزش بیش از حد آب به مانع آب از رنگ آميزي ناتمام در سطوح گیتار داخلی. این روش برای انجام این کار این است که به وضوح اعلام شده در این دستورالعمل آمده است که با واحد.

اگر شما به دنبال یک روش ساده و بدون هیچ زحمتی و راه مقرون به صرفه برای مرطوب ساختن چوبی ابزار انتخاب کنید تا کمی از این واحد است. سیستم های دیگر ممکن است پیچیده تر و گران قیمت, اما این یکی را دشوار است به ضرب و شتم.

دوست نداشتن: عرضه رطوبت سیستم اندازه گیری بسیار دقیق است. پس از آن تمایل به من تا حدودی نادرست شما یک احساس کاذب امنیت. در مورد بهترین راه برای انجام این کار است با hydrometer قرار داده شده است که در گیتار خود را مورد مانند واحه OS-2.

سیاره امواج گیتار مرطوب کننده

همه شما باید انجام دهید برای پر کردن این جور گیتار مرطوب کننده است که برای پر کردن شامل پلاستیک سرنگ و قطره ای از آن به اسفنج مواد. شما باید به احتیاط نیست به بیش از حد پر از مخزن به عنوان این می شود واحد به قطره در داخل گیتار. نکته خوب این است که رطوبت را به گردن پس از آن است که محصور در خشکی در بدن مانند دیگر رطوبت ساز.

دوست: من تحریک شده با مقدار زمان طول می کشد تا به بار اسفنجی فقط چند قطره در یک زمان. همچنین با قراردادن دستگاه های مرطوب کننده بین رشته ها می توانید گیتار خود را کمی از لحن. هیچ مرطوب چک کردن ارائه شده است و شما باید به سرمایه گذاری در یک خوب در مورد hydrometer بنابراین شما می توانید از نزدیک نظارت بر رطوبت است.

این Herco گیتار مرطوب کننده

هنگامی که به دنبال یک ابزار رطوبت سیستم برای ویولون و ماندولین, من در سراسر این کوچک دستی دستگاه های مرطوب کننده. با توجه به اندازه جمع و جور این دستگاه های مرطوب کننده و نسبتا نشت رایگان, شما می توانید آن را تقریبا در هر نقطه در مورد شما. آن را فقط با استفاده از یک اصل ساده جاذب آب رس در داخل یک ظرف پلاستیکی. برای حفاظت اضافی شما می توانید موقعیت 2 نفر از آنها در هر صورت از آنجایی که آنها بسیار جمع و جور است. این دستگاه می آید و بدون جهت پس از آن ممکن است مفید باشد بدانید که راه درست برای استفاده از این است که به رها کردن آن را در یک فنجان آب به مدت حداقل پنج دقیقه. بعدی فقط پاک کردن آب اضافی از واحد و پاپ آن را به مورد شما. این نیاز به تکرار هر چند روز. تجربه من نشان داده است که خود را کمی مرطوب کننده نمی خواهد نشت و آن را حفظ خواهد کرد شما چوبی ابزار سربسته.

دوست نداشتن: وجود ندارد رطوبت سیستم مانیتورینگ و شما باید خرید خوب hydrometer مانند واحه OH-2

سیستم کامل واحه OH2 Hydrometer و OH-6 دستگاه بخور

من شخصا استفاده از واحه OH-6-OH-2 گیتار مرطوب کننده سیستم به عنوان یک ایده آل-دو پانچ به حفظ رطوبت در چک برای من با ارزش ترین و شکننده قبل از جنگ مارتین و گیبسون آکوستیک. این ترکیبی از گیتار مرطوب کننده و hydrometer را به راحتی تحویل سازگار سطح رطوبت به گیتار خود را مورد به نگه داشتن ابزار خود را بین ایده آل 30% و 40% رطوبت نسبی.

این می تواند علاوه بر نظارت با OH-2 hydrometer طوری تنظیمات را می توان در صورت لزوم. این سیستم همراه با قطع سیستم است که اجازه خواهد داد که ساده موقعیت در مکان های مختلف در گیتار خود را مورد. زن و شوهر که با عالی OH-2 Hydrometer و شما باید یکی-دو پانچ است که سخت به ضرب و شتم. من عاشق این سیستم و نه به حال یک مشکل با آن و یا هر یک از من بسیار با ارزش ابزار پس از استفاده از آن.

دوست نداشتن: من هیچ مواردی از این سیستم است.

[ad_2]