گلوکز در EBay – آن است که یک معامله و یا یک تله

[ad_1]

مکرر آزمایش یک بخش حیاتی از هر دیابت برنامه مدیریت اما 20 سال بعد از اختراع صفحه اصلی, تست, هزینه های بالا باقی می ماند و نیاز به تست قند خون ارزان رانده است مردم به دنبال چانه زنی در EBay.

چرا این طوری است ؟

با حذف رقبای چهار شرکت های پزشکی در حال حاضر تسلط بر حدود 90 درصد از بازار نگه می دارد که قیمت بالا است. این شرکت ها در بازی برای پول درآوردن و پس از نشانه گذاری بر روی نوار تست بسیار بالا (هزینه تولید است که به طور معمول در حدود 5 سنت در هر, در مقابل 85 سنت به یک دلار در خرده فروشی ها) آن را نشان دهنده یک ثروت باد آورده سود فرصت است.

در همان زمان رشد تعداد بیماران دیابتی شناسایی شده توسط افزایش غربالگری پزشکی تنظیم شده است برای تولید بیشتر تقاضا برای گلوکز در آمریکای شمالی که بدان معنی است که بیشتر مردم پرداخت قیمت های متورم. این خوب است اگر بیمار دارای بیمه پزشکی اما اگر که نه مورد آن را می توانید از نظر مالی بیش از بار آنها را تست خیلی سخت تر برای توجیه. تبدیل شدن آنها به پاره بین نیاز مبرم به آزمون و مالی نیاز به صرفه جویی در پول. دیابتی نیاز به آزمون و بدون نگرانی زیادی برای قیمت.

چگونه برای کاهش هزینه.

کاهش هزینه های تست قند نوار بسیار مطلوب است. شرکت های جدید در حال نشان دادن است که باعث کاهش هزینه تست به حدود 60 سنت در هر نوار اما این قیمت است که هنوز هم تا حدودی شیب دار.

یکی از روش های است که ثابت شده است به کاهش هزینه های خود من تست قند خون لوازم به آنها را خرید آنلاین در EBay. نوار آزمایش قند در حال پایان دادن به در EBay برای دلایل مختلف.

به طور معمول, نوار تست برای حداقل 50 درصد کمتر از خرده فروشی است که می تواند هزینه های خود را پایین به عنوان کم 25 – 30 سنت بسته به برند و مدل از مانیتور قند خون استفاده می کنید.

EBay ارائه می دهد بسیاری در راه چانه زنی اما شما باید ورزش احتیاط و انجام تحقیقات کامل قبل از مناقصه در هر چیزی. قبل از خرید نوار تست در EBay وجود دارد برخی از چیزهایی که باید با احتیاط از به منظور خرید با خیال راحت.

ممکن است برای خرید مقرون به صرفه نوار تست را در EBay و تا کنون من شخصا تا به حال تجربه خوب.

اما بدون تعجب و تشویش خریداران می تواند بیشتر از آنها برای معامله. آنها می تواند خود را باز به چشم آسیب و یا عمل جراحی غیر ضروری اگر آنها نمی دانند که چگونه به خرید قند نوار با خیال راحت. تقلبی نوار نیز امکان پس از مطلع شدن یک ایده خوب است.

پس پیش بروید و خرید. اما قبل از اینکه شما را چند دقیقه و دریافت اطلاعات جامد قبل از اینکه شما متعهد و اشتباه شما ممکن است پشیمانی.

[ad_2]