گربه دیابت خود را — شما می توانید برای مراقبت از یک گربه دیابت?

[ad_1]

اگر شما فقط گفته شده است که شما باید یک گربه دیابت, شما ممکن است ترس از آنچه که در آینده نگه می دارد برای حیوان خانگی خود را. خبر خوب این است که دیابت است نه حکم اعدام برای گربه ها. گربه شما ممکن است زندگی می کنند یک زندگی طولانی و شاد با دیابت است. این همه نیاز است را برای شما به مراقبت از گربه خود را و ارائه حیوان خانگی لوازم بهداشتی است که او نیاز دارد. اطلاعات زیر ممکن است کمک به شما را در درک آنچه شما باید انجام دهید برای گربه دیابت خود را.

معاینات منظم: اگر گربه شما تشخیص داده شده است و با دیابت و آن را حیاتی است که شما بازدید دامپزشک خود را به طور منظم. گربه شما نیاز به قند خون را چک میکند تا مطمئن شوید که او است که دریافت مقدار مناسب از انسولین است. این باید انجام شود هر 3 ماه یا به عنوان اغلب به عنوان دامپزشک خود را نشان می دهد. در حالی که دیابتی انسان می تواند بررسی سطح قند خون خود را در خانه این است که ممکن نیست با گربه مگر اینکه شما خرید یک سیستم مانیتورینگ گلوکز.

دادن گربه خود را به انسولین: گربه های دیابتی’ عکس انسولین معمولا در 12 ساعت در فواصل. مقدار انسولین که گربه شما نیاز متفاوت خواهد بود اما بسیاری از گربه ها را دریافت خواهد کرد بین سه و پنج واحد انسولین در هر تزریق. این مهم است که شما ایجاد یک روال برای گربه خود را. بهترین کار این است که به گربه تزریق انسولین در همان زمان هر روز صبح و شب و نگه داشتن گربه خود را در اطراف شما در حالی که پس از به طوری که شما ببینید که اگر هر چیزی اشتباه است. مطمئن شوید که شماره تلفن برای حداقل دو دامپزشک اورژانس 24 ساعته درمانگاه های موجود فقط در صورتی که گربه شما به کمک نیاز دارد.

آن را دشوار است به یاد بگیرند که به یک گربه عکس انسولین. دامپزشک شما راه رفتن شما را از طریق فرایند به طوری که شما می توانید تکرار آن را در خانه. اکثر دامپزشکان توصیه می کنند که شما گربه خود را تزریق در scruff گردن بین تیغه های شانه. به عنوان شما را تبدیل به بیشتر تمرین, گربه خود را به سختی احساس تزریق. در واقع بسیاری از گربه های دیابتی به زودی یاد بگیرند که وقتی که آن زمان برای گرفتن شات خود را و آنها در واقع ممکن است به شما یادآوری!

جوراب ساق بلند صحیح منابع: مهم این است که شما باید تجهیزات مناسب در دست است. شما نیاز به یک منبع انسولین در یخچال و فریزر به عنوان تجویز شده توسط دامپزشک سرنگ و الکل سواب. آن است که همیشه یک ایده خوب به انسولین خود را هنگامی که شما در مورد نیمه خالی آن را به عنوان ممکن است چند روز تا رسیدن. دامپزشک شما ممکن است توصیه می شود از مکمل های ویتامین برای گربه شما مکمل های ویتامین و شاید نسخه غذای گربه.

بسیاری از مردم نگران هزینه مراقبت از یک گربه مبتلا به ديابت. درست است که هزینه های درگیر وجود دارد در خرید انسولین سرنگ و غذا تجویز. اکثر صاحبان گربه دریغ نکنید صرف این پول در حیوانات خانگی خود را. شما به راحتی می توانید کار کردن بودجه به عنوان شما می دانید که هزینه هر یک از آیتم و چه مدت از آن گذشته با توجه به چقدر شما دامپزشک توصیه کرده است که گربه شما نیاز دارد.

بیشتر از همه, شما نیاز به صبر و عشق هنگامی که مراقبت از گربه خود را. آن است که همیشه آسان نیست برای مراقبت از یک بیمار ، مشورت با دامپزشک خود را به طور منظم و بپرسید که او همه از سلامت حیوان خانگی خود را سوال. با مراقبت خوب باید وجود داشته باشد بسیاری از سال از زندگی شاد برای گربه دیابت خود را.

[ad_2]