کیسه زباله – رنگ های مختلف و با استفاده از

[ad_1]

کیسه زباله, بازیافت کیسه, کیسه زباله یا سطل زباله بوش یکبار مصرف کیسه های پلاستیکی استفاده می شود به نگه داشتن مواد زائد. آنها عمدتا ساخته شده از پلاستیک بادوام و کارآمد استفاده و حتی رنگهای مختلف در می آیند. جدا از ایده معمول است که آنها تنها به سازماندهی زباله آن را نیز به خوبی آگاه است که آنها می توانند هر گونه مواد دیگر که خود را به رنگ های مختلف نشان خود استفاده کنید.

با استفاده از

کیسه زباله هستند و شاید یکی از معدود چیزهایی است که ما به سختی متوجه هر روز مگر ما زد آن را در خانه و تشخیص اهمیت آن. آنها همیشه دوستانه راه حل مناسب برای دفع زباله از خانه روزانه زباله مانند زباله های مواد غذایی و یا خاک. اما آنها نه تنها مفید آمده برای زنان خانه دار, خدمتکاران یا سرایداران آنها نیز به همان اندازه مهم صنعتی و تجاری استفاده برای حمل زباله و حفظ محیط زیست پاک در سراسر.

سطل زباله آستر استفاده می شود برای خط داخل سطل زباله برای جلوگیری از فضای داخلی آن از احاطه شدن زباله. هنگامی که کیسه پر از بستر آن بسته می شود از طریق لبه های آن را با کشیدن آن را به بالا و بستن آن را با یک رشته برای جلوگیری از تماس با مواد زائد و به حداقل رساندن آن بوی.

گذشته از بسته بندی زباله کیسه زباله نیز مفید برای نگه داشتن برگ های خشک از حیاط لباس های قدیمی خوب به دور و اسباب بازی ها که نیاز به مهر و موم شود. خارج از این بن دستی کیف می تواند نگه دارید خرد مقالات از پسماندهای پزشکی از بیمارستان و پلی استایرن ظروف از رستوران های فست فود.

رنگ

کیسه زباله یا سطل زباله آستر معمولا در اندازه های مختلف و ضخامت مناسب سطل زباله با هر اندازه اما این نیز قابل توجه است که آنها در رنگ های مختلف. این رنگ هستند و نه فقط ساخته شده را به سطل زباله ظاهر زیبا و خوبی برای چشم است. این رنگ همچنین به عنوان نشانه به سازماندهی که در سطل زباله قرار است در داخل.

در اینجا معانی رنگ کیسه زباله ما را در اطراف. بنابراین دفعه بعد ما که در سطل زباله ما می دانیم که در آن به درستی آنها را در محل:

1. سیاه و سفید – به طور کلی برای غیر-زیست تخریب پذیر و غیر عفونی زباله مانند پلاستیک و قوطی Styrofoams آب نبات لفافه ،

2. سبز – برای مواد زیست تخریب پذیر مانند چپ بیش از غذاهای گیاهی و میوه های زمینی و برگ و شاخه و غیره.

3. قرمز – معمولا در بیمارستان ها برای زیستی پسماندهای خطرناک مانند سرنگ با خون و تست لوله های گفتگوی انسانی زباله و غیره.

4. آبی است که معمولا استفاده می شود برای مواد صنعتی مانند شیشه و سنگین پلاستیک و غیره.

5. روشن است که به طور معمول استفاده می شود به نگه داشتن محصولات قابل بازیافت مانند قوطی و بطری و مقالات و غیره.

[ad_2]