کوی ماهی و شیر خالکوبی

[ad_1]

Koi Fish خالکوبی – دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن

پس از شما را ساخته اند یک تصمیم بسیار مهم در گرفتن خال کوبی انجام می شود بر شما. هنگامی که شما را ساخته اند این تصمیم گام بعدی این است که برای تصمیم گیری در طراحی خال کوبی است که شما می خواهید برای دریافت ساخته شده است. محدوده و انواع طرح های تاتو بی پایان هستند و می توان محدود تنها با تخیل و خلاقیت خود را.

Koi fish خالکوبی یکی از محبوب ترین و بیشتر ترجیح داده از طرح های تاتو.

پس چه Koi ماهی ؟ کوی ماهی یک ماهی های بزرگ و متعلق به خانواده کپور. نارنجی و قرمز koi fish اغلب اشتباه زیادی ماهی طلا. ماهی Koi معمولا در قرمز و نارنجی و سیاه و سفید و آبی و سفید رنگ است. کوی ماهی می تواند تا رسیدن به سه فوت ارائه آنها دریافت مواد غذایی, محیط زیست و اتاق خیلی بزرگ است.

ژاپنی ها به تصویر بکشد احترام و عشق برای koi fish. ماهی Koi تربیت شده اند و ارزشمند توسط ژاپنی ها برای بیش از یک هزار سال در حال حاضر به دلیل زیبایی خود را.

خالکوبی نگاه زیبا به عنوان آن است. اما زیبایی خود را افزایش می دهد چند برابر اگر شما دارای یک معنا و یا یک داستان برای گفتن دیگران در مورد خود را ، ماهی Koi را زیبا طراحی تاتو و بعد از چند معانی و نمادها از کوی:

– پیشرفت و بهبود و جاه طلبی

– شجاعت برای غلبه بر تمام چالش های زندگی

– به نماد عزم و استقامت در مراحل بسیار مهم از زندگی

– موفق باشید در همه است که شما

استقلال و آزادی از بردگی

– قدرت تحمل و غلبه بر آزمون زمان

– شخصیت قوی و هویت منحصر به فرد

همانطور که در بالا ذکر شد, ماهی koi آمده در طیف وسیعی از رنگ پر جنب و جوش و در حال زینتی بیش از حد. ماهر هنرمند خال کوبی می توانید ضبط طراوت و چالاکی از کوی ماهی به پوست خود را روشن کنید و آن را به یک قطعه از هنر است. اما در همان زمان لطفا به یاد داشته باشید که گرفتن یک کار انجام شده را به شما هزینه یک بمب بیش از حد.

رنگی جوهر استفاده شده توسط هنرمندان خال کوبی گران هستند و مجاز به استفاده می شود در یک فرد تنها. این در درجه اول برای سلامتی و دلایل بهداشتی. جوهر تاتو منتقل شده به بدن یک فرد با کمک سوزن. این سوزن رسم خون خود را که پس از آن مخلوط با جوهر رنگی. این است که چرا از آن است که از اهمیت به استفاده از ظروف یکبار مصرف, سرنگ, برای این منظور است.

تقریبا همه هنرمندان تاتو را به اندازه کافی مراقبت و اطمینان حاصل شود که کمترین مقدار از جوهر هدر رفته است. این ضایعات را افزایش می دهد هنگامی که طرح های تاتو مانند که از کوی ماهی انجام می شود. هر چند طرح های تاتو که به تصویر کشیدن ماهی koi واقعا گران آنها به ارزش هر باک به عنوان آنها می تواند یک کار بسیار زیبا از هنر اگر به درستی انجام شود بسیار با استعداد و ماهر هنرمند خال کوبی.

شیر خالکوبی

یک غرش شیر است که کاملا شگفت انگیز به شنیدن و در همان زمان با صدای بسیار بلند و ترسناک است. یک شیر در نظر گرفته شده است به عنوان نمادی از قدرت و شجاعت و قدرت از سنین. شیرها شده است به نمایندگی از این ویژگی ها در سراسر قرن ها فرهنگ ها و قاره ها در طول این همه سال.

شیر در نظر گرفته شده است به پادشاه جنگل و توسط برخی به عنوان پادشاه از جانوران است. این دقیقا به همین دلیل برای هزاران سال خانواده سلطنتی در سراسر جهان در نظر گرفته اند شیر به عنوان نماد خود را بیش از حد.

افرادی که ترجیح می دهند به شیر خالکوبی می خواهید به بسیار واقع بینانه به دنبال شیر. چشمگیر و با استعداد هنرمند خال کوبی می توانید برخی از واقع بینانه ترین به دنبال شیر هنر به عنوان امکان پذیر است. وجود دارد انواع مختلف شیر چهره های که شما می توانید خال کوبی. این شامل یک آرام شیر, شیر در غرش رعدآسای تحمل تمام دندان های خود را, و غیره.

شیر خالکوبی می تواند به هر اندازه که شما می خواهید. شما می توانید فقط سر شیر خالکوبی را انتخاب کنید و یا به کل شیر حک شده بر روی پوست خود را. شما می توانید شیر تو است که به عنوان کوچک به عنوان یک چند اینچ یا باید یا کل خود را به عقب و یا جلو حک شده و با, تا تو, از شیر.

شما همچنین می توانید انتخاب کنید که ساده شیر تو ساخته شده از یک تک رنگ جوهر. حداکثر تاثیر شیر تو آورده است تنها با استفاده از رنگ های مختلف. از رنگ های مختلف استفاده می شود به رنگ شیر چشم, mane, بینی, دهان, دندان, پوست, و غیره.

تصویر یک شیر در زیستگاه طبیعی آن مانند آن است که از یک سیاحت اکتشافی در افریقا آفریقایی یا یک جنگل انبوه. پس, تصویر, تکرار این کار در قالب یک امضا از با استعداد هنرمند خال کوبی. این شیر به ایستادگی کردن.

هزینه شیر خالکوبی خواهد بود شبیه به هزینه هر دیگر, خال کوبی, بسته به اندازه و محل بخشی از بدن که در آن شما می خواهید و تعداد رنگ های مورد استفاده در تاتو. شما ممکن است ترجیح می دهند به یک بزرگ شدید به دنبال شیر در زیستگاه طبیعی اما آماده به پرداخت مبلغ زیادی برای آن.

شیرها زیبا هستند اما حیوانات خطرناک است. از آنها به عنوان مظهر قدرت و قدرت. به منظور دریافت کامل تاثیر و به تصویر کشیدن قدرت و قدرت با شیر, خال کوبی, استفاده از خدمات یک متخصص ماهر و با استعداد هنرمند خال کوبی است که می تواند کار پیچیده. اگر شما موفق به انجام این کار پس از آن شما خواهد شد که خود را نماد غرور و قدرت و قدرت برای نمایش بر روی پوست خود را.

[ad_2]