کوره هوای گرم – مزایا و کار برنامه های کاربردی

[ad_1]

معرفی یک کوره هوای گرم

این کوره هوای گرم در ابتدا توسط پاستور. آن را با این نسخهها کار در اصل از حرارت خشک برای استریل کردن محصولات استفاده می شود که در صنایع مختلف است. این دستگاه ایده آل برای گرما عملیات اعم از 50 درجه تا 300 درجه سانتیگراد (122 به 572 درجه فارنهایت). این دستگاه با این نسخهها کار بر روی ترموستات برای کنترل دما. آن را می توانید کنترل درجه حرارت از این دستگاه نشان داده شده است که به صورت دیجیتالی. دو دیوار ساخت و ساز باعث می شود کار از دستگاه قابل اعتماد و نگه می دارد گرمای به دام افتاده برای یک زمان طولانی.

اصل کار

اصل عملکرد آن بستگی دارد دقیق فشار از همرفت هوا در قدرت گرم محفظه داخلی. دو جداره طراحی واحد و کنترل خودکار سیستم برای اطمینان از همگن گرما و دقیق توالی عملیات و همچنین بازیابی سریع زمان پس از باز کردن درب. این نوع کوره های صنعتی بهتر است به تعریف آن عمل مقرون به صرفه. بهتر است برای نصب خفیف روند گرم کردن و خشک کردن مواد اولیه. این بی صدا برداری از دستگاه است یکی دیگر از ویژگی های که باعث می شود آن را قابل اعتماد.

مزایای استفاده از یک کوره هوای گرم

· این دستگاه با استفاده از حرارت خشک برای استریل صنعتی و آزمایشگاهی محصولات.

· ویژگی های آن ترموستات بر اساس کنترل حرارت مدیریت.

· با این نسخهها کار به خوبی با دیجیتالی کنترل رابط برای مدیریت گرما.

· این یک دو جداره ساخت و ساز است که کمک می کند تا به نگه داشتن حرارت و صرفه جویی در انرژی.

· تعادل بین دیواره داخلی و خارجی است که به خوبی نگهداری عالی راندمان حرارتی.

· عایق تضمین ایمنی ابزار سطوح و جلوگیری از سوختن.

· سکوت هوای گرم فن است که به خوبی طراحی شده برای سازگار حرکت هوا و همچنین بهبود توزیع دما در اطراف محصول.

· فولاد ضد زنگ, لهستانی, داخل اتاق فراهم می کند حفاظت در برابر خوردگی و همچنین حصول اطمینان طولانی مدت بهره برداری از واحد است.

نتيجه گيری

این کوره هوای گرم بهترین ها را برای استفاده های صنعتی و آزمایشگاهی استفاده کنید. در آزمایشگاه محصولات مانند بطری شیشه ای یا استوانه با پوشش فویل آلومینیوم, نایلون یا شیشه ای, سرنگ شیشه ای لوله آزمایش شیشه ای یا آلومینیومی ظروف پتری فلز سوزن lancets و پنس خشک سواب در لوله های شیشه ای, شیشه, پیپت (فارغ التحصیل شد و پاستور) با به پایان می رسد به برق وصل بطری با آلومینیوم تاپ با سیلیکون واشر و غیره. امن برای استفاده با کوره. این محصولات فوق الذکر باید خشک قبل از استفاده باید استریل ظرف 60 درجه سانتیگراد

[ad_2]