کودک دوش بازی است که شما را فکر می کنم

[ad_1]

کودک دوش بازی ضروری در دوش نوزاد. این را در زندگی به این حزب و آن را در انرژی زیادی به محل. آن را می دهد مهمانان خود بسیار لذت در نوزاد حمام. گذشته از شادی است که آن را به ارمغان می آورد آن را نیز ایجاد پیوند و رفاقت در میان مهمانان.

آیا شما می خواهید کودک دوش بازی را به یک کمی از چالش ؟ آیا شما خسته شدن به کسانی که بدون ذهن و بسیار خوشحال کودک دوش بازی است که خدمت نمی هر گونه چالش در همه ؟ وجود دارد تعدادی از بازی های که تست مغز شما و به شما چیزی برای فکر کردن در مورد. شما می توانید فهرست وب گسترده جهانی به دست چین کردن بازی از انتخاب شما.

وجود دارد حداقل پنج به چالش کشیدن کودک دوش بازی است که شما می توانید انتخاب کنید برای حزب خود را. اینها بچه های حیوانات بازی کودک وسایل در کیسه, نوزاد Pictionary نوزاد کلمه تقلا و آب نبات در یک بطری است.

برای بچه های حیوانات بازی, نوشتن 10 تا 20 نام حیوان بر روی یک ورق کاغذ. شما باید قادر به دانستن آزمایشی تعدادی از مهمانان به طوری که شما می توانید ارائه به اندازه کافی نسخه برای همه. این مهم است که همه مهمانان می توانند در این بازی شرکت کنند. پس از تجهیز تمام مهمانان با یک کپی از لیست حیوانات از آنها بخواهید برای نوشتن صحیح کودک نام حیوانات در یک زمان مشخص و هر کس دارای بیشترین تعداد پاسخ صحیح برنده بازی است.

در این بازی کودک وسایل در کیسه به هر مهمان یک مداد و یک ورق کاغذ. عبور در اطراف یک کیسه با موارد کودک مانند پستانک ماهیگیری, دندان در آوردن, حلقه, سر و صدا, بطری, بینی, سرنگ و پوشک. اجازه دهید آنها را به چوب دست خود را در داخل کیسه برای دو دقیقه پس از آن دستور آنها را به نوشتن هر کودک مورد است که آنها فکر می کنم بود داخل کیسه. مهمان با بیشترین تعداد پاسخ صحیح برنده است.

در تعدادی از کارت های شاخص نوشتن کلمات مربوط به کودک اقدامات و یا موارد. قبل از شروع نوزاد Pictionary بازی تقسیم مهمانان به دو گروه. در طول بازی اجازه می دهد یکی از اعضای یک تیم برای دیدن آنچه که در یک کارت. به آنها بگویید به رسم کلمه در هیئت مدیره و اجازه هم تیمی خود حدس بزنید چه کلمه است. کسی که بیشترین پاسخ صحیح را از دو تیم برنده است. تنظیم محدودیت زمانی برای ایجاد هیجان بیشتر است.

این انتخاب بعدی نوزاد کلمه تقلا برای حمام نوزاد بازی شما باید به انتخاب حداقل 30 کلمات مرتبط به بچه ها هدیه یا زایمان. تقلا حروف یک کلمه قبل از آن لیست را به یک مقاله. ارائه هر مهمان با یک کپی از کلمات درهم. تنظیم یک زمان محدود از پنج دقیقه همه به unscramble کلمات. این بازیکن که unscrambled ترین تعداد کلمات برنده بازی است.

در نهایت برای آب نبات بطری بازی, پر کردن یک بطری کودک با انواع آب نبات مانند خرس های چسبنده و لوبیا ژله. مطمئن شوید که شما قادر به پیگیری تعدادی از نبات داخل بطری کودک. پس از آن هر مهمان حدس می زنم که چگونه بسیاری از آب نبات ها در داخل بطری و هر کس پاسخ نزدیکترین پاسخ به تعداد دقیق آب نبات برنده شوید.

این سرگرم کننده و ساده بازی که از فوق العاده و unchallenging بازی که کلیشه بر دوش نوزاد. اجازه رفتن از پیر و خسته کننده و unchallenging بازی ایده ها و فکر می کنم در خارج از جعبه!

[ad_2]