کریستال مت اعتیاد – نشانه های کسی که شما می دانید این است که معتاد به کریستال مت

[ad_1]

کریستال مت یک شکل خالص مت آمفتامین به دست آمده از هر دو افدرین یا پزودوافدرین. می توان آن را خرد و snorted ذوب شده را در یک لوله شیشه ای و دودی تزریق با سرنگ ، کاربران تجربه احساس شادی و سرخوشی, افزایش حواس, افزایش, انرژی, درک, افزایش تمرکز و احساس قدرت.

در زیر لیستی از مشاهده نشانه های یک فرد در این دارو:

 1. هر آنچه که فرد در حال صحبت کردن در مورد هرچه در جریان است.

 2. اگر شما این شانس را به فرد چوب زبان خود را. یک فرد است که در مت خواهد بود به شما نشان یک زبان در اسپاسم های عضلانی. آن را به نگاه به عنوان اگر آن را به الکترود هدف قرار دادن بخش های مختلف آن به طور همزمان.

 3. افرادی که در مت تمایل به عرق فراتر از آنچه که در نظر گرفته شده است طبیعی است.

 4. کریستال مت تولید اتساع مردمک.

 5. یک فرد مصرف آن را تکرار همان رفتار و بیش از بیش.

 6. شما ممکن است متوجه غیر معمول برک آوت از آنچه به نظر می رسد مانند آکنه و فرد را انتخاب کنید در لکه های. حتی اگر هیچ آشکار برک آوت معتاد ممکن است انتخاب در پوست خود بدون هیچ دلیل روشنی.

 7. شما ممکن است توجه کنید (در برخی موارد و نه همه) از دست دادن سریع وزن به خصوص در اطراف صورت.

 8. فرد پوست ممکن است مرطوب, به دنبال و یا خاکستری در رنگ پریدگی است.

 9. معتاد را بهداشت خواهد بود بسیار ضعیف است.

 10. پوسیدگی دندان یکی دیگر از نشانه های مشترک از کریستال مت ، بسیاری از مردم از دست داده اند و تعدادی از دندان های از استفاده از این دارو در طول دوره از زمان. این است شدید ناشی از کلسیم و کمبود ویتامین.
 11. معتادان به متامفتامین هستند بسیار فعال برای دوره های است که می تواند گذشته چند روز حتی تا یک هفته پس از دوره خواب یا افسردگی.

 12. اگر یک فرد مصرف شده است کریستال مت برای چند روز در یک ردیف فک خود را ممکن است “باد” و یا حرکت در یک نوع دایره غیر ارادی.

علاوه بر این علائم کریستال مت ایجاد شدید ویتامین و مواد معدنی, کمبود, علل التهاب در اطراف قلب و باعث التهاب در پوست است. مت کاربران به طور معمول تجربه چشمگیر نوسانات خلقی رفتن از وجد و هیجان به احساسات عمیق و افسردگی و خودکشی و یا حتی قتل افکار.

بسیاری از معتادان به مت شروع “پروژه ها” مانند جداسازی قطعات یک رادیو و یک تکه از مبلمان یا لوازم خانگی و تا پایان ترک آن را به یک ظرف غذا بزرگ. آنها اغلب تلاش برای تعمیر چیزهایی که با استفاده از قطعات از چیزهای دیگر که دستی در ایجاد ظروف سرباز یا مسافر زیادی از ناقص پروژه های تمام اطراف آنها را.

[ad_2]