کرم ضد لک چیست؟

کرم ضد لک و روشن کننده – این کرم در درمان لکهای ناشی از اشعههای آفتاب، تغییرات هورمونی و بارداری موثر بوده است و به دلیل خاصیتهایی که دارد علاوه بر ترکیبات مرطوب کننده، روشن کننده نیز هست و در دسته کرمهای ضد التهاب نیز شناخته میشود. بعد از قطع مصرف، مراحل روزانه مراقبت از پوست نباید فراموش گردد ، پیشنهاد می شود از کرم ویتامین سی بلوم به منظور محافظت از پوست ، مرطوب کنندگی ، شفاف کنندگی و کمک به سنتز بهتر کلاژن و همچنین جلوگیری از تشکیل لک های جدید استفاده گردد. با سلام و وقت بخیر ، با توجه به سرد تر شدن هوا و نیاز پوست به رطوبت بیشتر و همچنین به خاطر احساس آلودگی های روی پوست شما، 2 محصول به شما پیشنهاد می گردد ، یکی محصول ژل شستشوی فور اور بلوم که آبرسان بوده و قدرت پاک کنندگی خوبی دارد و می تواند پوست شما را از هر نوع آلودگی تمیز کند و بسیار مغذی است ، و محصول دوم که پس از شستن پوست باید مورد استفاده قرار گیرد، کرم ویتامین سی بلوم است که بسیار مرطوب کننده خوبیست و در شادابی و حتی روشن شدن پوستتان در آن ناحیه از صورت به شما کمک زیادی خواهد کرد.

با سلام و روز بخیر ، این محصول حتما اثر گذار خواهد بود، قبلا هم گفته شده نحوه استفاده از این محصول بسیار مهم است ، در صورت رعایت نحوه مصرف با مشکلات این چنینی رو برو نخواهید شد ، نحوه مصرف بعد از خرید محصول به طور کامل برای خریداران ارسال می گردد ، پیشنهاد می شود با توجه به نوع پوست شما ، حتما از ژل شستشوی فور اور بلوم و همچنین یک محصول لایه بردار مناسب نیز در کنار این محصول استفاده گردد.

با سلام ، مهم ترکیبات محصول است که می توانید با پزشک متخصص پوست خود در این مورد مشورت کنید. این محصول را می توانید از اینجا ببینید. معمولا طریقهی مصرف بر روی خود محصول و یا بروشور آن نوشته شده است. اما در مجموع اگر ضد لک شما حاوی ترکیبات AHA (آلفا هیدروکسی اسید) باشد، نباید از آن در طول روز استفاده کنید. با سلام و وقت بخیر ، شما باید از یک محصول لایه بردار مناسب استفاده کنید ، البته کرم ضد چروک و جوان کننده فور اور بلوم هم در بستن منافذ باز تاثیر دارد و این بازخوردیست که مشتریان و مصرف کنندگان این محصول به ما می دهند.

سلام خسته نباشید. اطراف بینیم وبهتره بگم کل صورتم شبیه منافذ بازن. باسلام، سن من 35 سال می باشد که سال ها پیش (مثلا 15 سال پیش) تقریبا تمام پوست صورتم دچار آفتاب سوختگی شده است و از بین نرفته است. کرم های ضد لک به جز خاصیت روشن کنندگی خاصیت ترمیم کنندگی هم دارند و شفافیت و درخشندگی را تا حدود زیادی به پوست بازمیگردانند. با سلام ، این کرم ، یک محصول ضد جوش نیست ، فقط در مورد لک های به جا مانده در اثر جوش های پوستی می تواند به شما کمک کند و اثر این لک ها را کم کند و پوست شما را روشن تر و یکنواخت تر کند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کرم ضد لک بلک بری.