چیست دیابت بارداری برنامه رژیم غذایی?

[ad_1]

دیابت بارداری یک اختلال است که تاثیر می گذارد حدود 4 درصد از تمام زنان باردار در ایالات متحده است. آن است که کاملا قابل درک است که چرا برخی از زنان به دلیل آن به طور معمول از بین می رود هنگامی که نوزاد متولد شده است. یک نظریه این است که استرس از بارداری به خودی خود باعث آن اما به هر علت هر زنی است که مبتلا به آن باید به دنبال یک دیابت بارداری برنامه رژیم غذایی.

در واقع این نوع از رژیم غذایی باید به دنبال اگر یک مادر باردار اتحاد موجود دیابت نیز هست. خطر نقص جنين و حتی مرگ را بطور قابل توجهی بالاتر با دیابت حاملگی. قند خون یا بالا رفتن قند خون در مادر است که علت اصلی از هر گونه مشکلات ناشی از این بیماری است. وقتی این اتفاق می افتد که جنین شروع به تولید مقادیر زیادی از انسولین برای مقابله با گلوکز (قند) است که عبور از طریق جفت.

افزایش سطح انسولین در جنین باعث یک بیماری شناخته شده به عنوان ماکروزومی که در نتیجه بزرگتر از نرمال بدن و اندازه سر. همچنین می تواند باعث مشکلات تنفسی و همچنین هيپوكلسمي هیپوگلیسمی هیپوکالمی یا زردی در نوزادان تازه متولد شده.

آن را بسیار توصیه می شود که هر زن مبتلا به دیابت بارداری دریافت مشاوره تغذیه و ایجاد یک برنامه رژیم غذایی با کمک متخصص تغذیه ثبت نام. آن مهم و حیاتی است برای کنترل سطح قند خون در دوران بارداری و در این رابطه انجام می شود با اصلاح رژیم غذایی است.

یک دیابت حاملگی رژیم غذایی منحصر به فرد برای هر یک از بارداری بر مادر وزن و قد. آن را نیز ارائه مقدار کافی کالری و مواد مغذی مورد نیاز در دوران بارداری و همچنین کنترل قند خون. علاوه بر این مادر نیاز به خود را نظارت سطح قند خون را حداقل چهار بار در روز به مطمئن شوید که او سطح قند خون تحت کنترل هستند. هنگامی که کنترل قند خوب است تاسیس فرکانس خود نظارت می تواند کاهش یافته است اما نظارت بر خود, باید همچنان در طول بارداری است.

برنامه رژیم غذایی باید با نظر وزن و تغذیه مورد نیاز مورد نیاز برای یک بارداری طبیعی. برای سه ماهه اول افزایش وزن باید در 2 تا 4 پوند محدوده و سپس اضافی پوند در هر هفته برای دورۀ دوم و سوم. در طول سه ماهه دوم آن است که توصیه می شود که مصرف کالری تنظیم می شود به سمت بالا در حدود 100 تا 300 کیلوکالری در روز بالاتر از سه ماهه اول. مصرف پروتئین نیز نیاز به افزایش در طول بارداری به 10 گرم در هر روز یا با نوشیدن دو لیوان شیر یا 1 به 2 اونس از گوشت. 400 ug/بعد از اسید فولیک نیز باید از جمله در بارداری رژیم غذایی برای کمک به جلوگیری از مادرزادی و نقص لوله عصبی.

كتواسيدوز یک تهدید بسیار واقعی در طول بارداری پس محدود کردن کالری باید انجام مستقیم تحت نظارت های پزشکی. حداقل تعداد کالری های خورده شده در هر روز نباید کمتر از 1700 تا 1800 و این کالری باید از غذاهای بالا مغذی با ارزش است.

یک دیابت بارداری برنامه رژیم غذایی بسیار مهم است بخشی از هر بارداری برای زنانی که رنج می برند از این بیماری خطرناک. هر زن باردار که مبتلا به این اختلال باید ارزیابی توسط یک متخصص تغذیه ثبت نام که خواهد شد و سپس کمک به او را ملاقات نیازهای غذایی.

[ad_2]