چگونه یک هم تیمی را در پابجی بکشیم؟

برای به اشتراک گذاشتن و تعیین موقعیت دشمن در مقابل گفتگوی متن Pabji ، گزینه “Enemy in the Front” وجود دارد. وقتی دشمن را می بینید ، می توانید از این گزینه استفاده کرده و هم تیمی ها را از وجود آن مطلع کنید. نکته مهم: شما می توانید این کار را بعد از مصدومیت در پابجی انجام دهید تا به هم تیمی های خود کمک کنید تا آنها در دام نباشند.

چگونه یک هم تیمی را در پابجی بکشیم؟

اگر نیاز به خلاص شدن و خلاص شدن از شر هر فردی در تیم خود دارید ، بهترین راه برای انجام این کار استفاده از نارنجک در میخانه است. شما فقط باید مطمئن شوید که آنها شما را در حال پرتاب نارنجک به داخل اتاق نمی بینند. این به معنای واقعی بازی کردن یک بازی تیمی نیست ، اما گاهی اوقات انجام می دهید. اگر هم تیمی های خود را بکشید ، گزینه ای برای آنها وجود دارد که شما را برای بازی ناجوانمردانه در پابیجی گزارش دهند.

راهنمای بازی موبایل Pabji
راهنمای بازی موبایل Pabji
نکاتی درباره نحوه بارگیری در Pabji

نحوه احیای هم تیمی های خود در پابجی:

وقتی یک هم تیمی در پابیجی می میرد ، نه تنها می توانید اسلحه های آنها را جمع کنید ، بلکه می توانید کارتهای شناسایی آنها را نیز جمع کنید. محل زندگی هم تیمی شما روی نقشه نشان داده شده است ، و می توانید اقدامی برای احیای او انجام دهید تا زمانی که وی به عنوان تماشاگر پابجی در این بازی حضور داشته باشد.

چگونه می توان یک برج ارتباطی را در نقشه بازی پیدا کرد؟

برج های ارتباطی در پابجی به عنوان یک نقطه آبی روی نقشه نشان داده شده است.

استفاده از نارنجک انداز و موشک انداز:

انواع مختلفی از سلاح های سنگین در پابجی وجود دارد و البته اکثر آنها کارایی چندانی ندارند. برای دستگاهی مانند M97 ، باید هدف خود را در میخانه مشخص کنید تا نارنجک در جای مناسب قرار بگیرد.

هشدارهای هلیکوپتر:

هلیکوپترها در پابجی سرگرم کننده هستند. آنها همچنین یک هدف آسان برای دشمنان هستند. اگر شخصی هلیکوپتر شما را در پابجی هدف قرار دهد ، اخطار به شما ارسال می شود. مرحله بعدی را شلیک کنید ، بهترین گزینه در حال حاضر این است که شما پرش کنید. این هلیکوپتر است. در غیر این صورت شما در یک انفجار خواهید مرد.

مراقب کمین دشمن در اطراف تیم های افتاده باشید.

در هنگام جمع آوری کارت شناسایی دوستان ، از کمین های دشمن مواظب باشید. این یک روش ساده و آسان برای پاک کردن و از بین بردن کل تیم شما در Pabji است.

در بازی Pabji ، حالت کلاسیک با 100 بازیکن انجام می شود. در این حالت می توانید تیم ها و نقشه مربوط به بازی کلاسیک را در Pabji Mobile تغییر دهید.

نکاتی درباره پیروزی و برنده شدن در موبایل PubMed

همه موارد فوق به شما کمک می کند. در اینجا می خواهیم در مراحل پایانی بازی چند نکته را برای شما ذکر کنیم.

نشانگر دود قرمز هنگام سقوط هواپیما از جعبه ظاهر می شود. جعبه که اسلحه های بزرگی در داخل دارد ، معمولاً دارای اسلحه تیرانداز از خفا است. به آنها توجه کنید؛ زیرا جعبه دارای سلاح هایی است که در روند پیروزی شما به شما کمک می کند.

به دنبال اسلحه شعله باشید

در پابجی از نسخه 8 به بعد ، می توانید با دوستان خود با شعله ای در هوا ارتباط برقرار کنید. اما دشمن این سیگنالها را می بیند. اگر داخل منطقه بازی هستید ، اسلحه به دست می آورید و در عوض اگر خارج از منطقه باشید ، یک ماشین زره پوش دریافت می کنید که می تواند گلوله های زیادی را به آتش بکشد. اما هنوز هم احتمالاً از بین می رود ، بنابراین مراقب باشید در داخل منفجر نشوید.

در پایان منطقه ، خود را در کنار و در کنار بازیکنان باقیمانده خواهید یافت. بنابراین برای زنده ماندن ، باید به سینه بروید. بنابراین پس از کوچک شدن دایره ، شما باید خزنده خود را ادامه دهید یا تیر خورده می شوید.

برای ردیابی دشمنان نقشه را تماشا کنید

نقشه Pabji با جابجایی افراد و وسایل نقلیه یا شلیک گلوله ، علامت نارنجی را نشان می دهد. شما باید از این علائم در پابجی استفاده کنید تا مطمئن شوید دشمن در آنجاست و می توانید از حمله آن جلوگیری کرده و با او درگیر شوید.

از نارنجک های خود استفاده کنید

برای فرار از دشمن نارنجک را بیرون بیاورید. انجام این کار ممکن است او را مجروح یا حتی به قتل برساند. اگر دقیقاً نمی دانید دشمنان شما در پابجی کجا هستند ، مکان او را با کمک کوکتل های مولوتف پیدا کنید.

و سرانجام ، اگر بازی Pabji را در حالت کلاسیک انجام دهید ، حدس بزنید که این بازی چه مدت طول خواهد کشید. جواب سوال 30 دقیقه است. (اگر تا آخر عمر زنده بمانید). امیدواریم که از راهنمای بازی Pabji Mobile لذت ببرید.

اینجا کلیک کنید

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *