چگونه می توانم پوره سیب زمینی بر سطح قند خون خود را?

[ad_1]

در بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان دنیا, پوره سیب زمینی های مورد علاقه مواد غذایی راحتی. یک همراهی به غذاهای گوشت در جمع های خانوادگی آنها تبدیل شده اند همراه با عشق و تعلق و آن را بدون دلیل نیست که آنها خوردن آهو توسط سربازان و مسافران دور از خانه. اما اگر شما دیابت نوع 2, پوره سیب زمینی ویران می تواند قند خون خود را کنترل کنید.

اولین چیزی که در مورد این سبک از سیب زمینی پخته شده است که همه سیب زمینی ها برابر نیست وقتی که می آید به اثرات آنها بر قند خون. فوری پوره سیب زمینی برای مثال یک شاخص قند خون 110. آنها در واقع قند خون را به جریان خون خود را سریع تر از قند است که شاخص قند خون 100. در ديابت نوع 2 لوزالمعده به سختی می تواند نگه دارید تا با بار گلوکز منتشر شده توسط, دو, سه و یا بیشتر وعده های فوری پوره سیب زمینی.

پوست قرمز حنایی سیب زمینی بخارپز کردن آنها, و آنها را از mashing آنها این نتایج در یک پوره سیب زمینی که دارای شاخص قند خون 86. و خدمت به آنها را سرد و نه داغ در نتیجه حتی کندتر انتشار گلوکز به جریان خون خود را با شاخص قند خون 58. اضافه کردن یک قطره یا دو شیر و یا کره به Russets به ارمغان می آورد شاخص قند خون پایین به 50 است.

قند خون بالا برود کمتر از زمانی که سیب زمینی له شده از ابتدا ساخته شده زمانی که آنها کمی چربی های اضافه شده و زمانی که آنها نمی خورده و لوله کشی. بدن خود را هنوز هم برای ایجاد انسولین برای پوشش آزادی قند, اما زمانی که پوره سیب زمینی در خانه آن را ندارد به پیدا کردن انسولین کاملا به سرعت.

اگر شما کار خود را پخت و پز و…و هر ديابت نوع 2 باید… شما می توانید با استفاده از سایر سبزیجات به جای سیب زمینی برای mashing. Rutabagas شلغم و گل کلم را خوب مشهد با کمتر از نیمی از کربوهیدرات سیب زمینی. اگر خود را گل کلم دارای یک کلم-y طعم فقط اضافه کردن یک کل گردو به آب پخت و پز در حالی که شما جوش گیاهی است. کلم مانند بوی می رود به بدنه گردو. فقط مطمئن شوید که به حذف گردو قبل از mashing.

یکی دیگر از گزینه برای سیب زمینی پس از جوش است که اجازه می دهد تا آنها را برای رفتن سرد و تاس آنها را و آنها را تبدیل به سالاد سیب زمینی. با اضافه کردن سرکه به آنها شما را در کاهش شاخص قند خون و هنگامی که خورده خواهد شد و تبدیل به گلوکز بیشتر به آرامی… در نتیجه به کاهش قند خون و انسولین پاسخ. با استفاده از سیب زمینی های جدید کمک می کند تا دوباره با شاخص گلیسمی پایین تر.

[ad_2]