چگونه می تواند به هپاتيت C بود Trasmitted?

[ad_1]

هپاتیت C یک بیماری است که شعلهء کبد و می تواند باعث بسیاری از آسیب به آن است. آن را در نهایت می تواند منجر به سرطان کبد اگر هیچ چیز انجام شده است به درمان آن است.

هنگامی که شما آلوده به ویروس هپاتیت C شما وارد یک دوره انتظار از حدود 6 ماه. در این زمان عفونت ویروس نشان می دهد هیچ نشانه و علائم بنابراین در بسیاری از موارد آن را تنها کشف شده در طول یک روال تست. 20 درصد از افراد آلوده به ویروس پاک کردن ویروس از بدن آنها در این 6 ماه اول اما در 80 درصد از موارد آن باقی مانده است وجود دارد و پس از گذشت زمان آن شروع می شود به “کار”. در 6 ماه اول بیماری است به نام حاد هپاتیت C. اگر شما به ویروس و شما خوش شانس هستید پزشک در می یابد آن را در حالی که آن را در مرحله حاد و آن را به راحتی درمان می شود. اما در اکثر موارد آن فعال می شود و حاد هپاتیت C تبدیل به خطرناک مزمن هپاتیت C.

هپاتيت C مزمن سخت است برای درمان آن می تواند باعث عوارض تهدید کننده زندگی. بسیاری از بیماران مبتلا به هپاتیت C نمی تواند درمان شود و وضعیت آنها بدتر و بدتر می شود به عنوان زمان می گذرد. هپاتيت C مزمن درمان نمی توانید آن را درمان, آن را تنها می تواند آن را پیشرفت کندتر و کاهش درد و آسیب هایی که آن را به کبد می شود.

بنابراین بهترین کاری برای انجام این است که برای دور ماندن از ویروس هپاتیت C است. شما باید یاد بگیرند که چگونه به هپاتیت C است که انتقال از فردی به فرد دیگر و سعی کنید برای جلوگیری از آلوده شدن با آن است. دانستن علائم و بنابراین شما می توانید یک دکتر مشورت به عنوان به زودی به عنوان شما می بینید هر یک از آنها به نظر می رسد خوب است چیزی برای انجام.

هپاتیت C می تواند به راحتی منتقل می شود و توسط خون به خون تماس بگیرید. اکثر مردم آن را با همان سوزن در تزریقات اما از آنجا که شما همچنین اچ آی وی از این راه پزشکان سعی کنید برای جلوگیری از این به عنوان آنجا که ممکن است به طوری که تعدادی از عفونت های ناشی از سوزن های در حال کاهش است. کسانی که خود تزریق مواد مخدر و استفاده از سرنگ در بسیاری از مردم در زیادی خطر ابتلا به هپاتیت C و HIV و بسیاری از عفونت های دیگر. هپاتیت C انتقال اتفاق می افتد بسیاری در میان معتادان و در زندانها.

تعداد زیادی از مردم هپاتیت C از خالکوبی. سوزن های مورد استفاده در هنگام انجام تاتو می پیرس از طریق پوست و علت کوچک خونریزی برش. همان سوزن است و سپس مورد استفاده قرار گیرد در آینده مشتری و اگر یکی از مشتریان به هپاتیت C و گزیدگی توسط سوزن خال کوبی, هر کسی دیگری که نیش زده خواهد آن را دریافت کند.

سومین علت عفونت هپاتيت C است sex. بسیاری از شرکت در محافظت نشده جنسی در برخورد با غریبه ها و اگر شریک زندگی خود را به هپاتیت C و سپس شما را آلوده و آن را بیش از حد. اگر چه رسانه های جمعی است که در تلاش برای ترویج استفاده از کاندوم و مردم هستند گفت: چه خطرات ناشی از عدم استفاده از آنها هنوز هم بسیاری از متوجه است که آنها آلوده شده اند پس از یک برخورد جنسی با یک غریبه.

دیگر روشهای انتقال هپاتیت C می تواند به اشتراک گذاری همان تیغ در هنگام اصلاح و یا مسواک زدن دندان ها با همان مسواک. مسواک می تواند به خونریزی لثه و بنابراین خون به اشتراک گذاشته شده است.

سعی کنید به یاد داشته باشید این حقایق اساسی در مورد هپاتیت C انتقال, و شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از آلوده شدن با آن است. همچنین به یاد داشته باشید که هپاتیت مزمن C تنها می توان کاملا درمان در چند مورد قبل از انجام کاری احمقانه است.

[ad_2]