چگونه من می دانم اگر من نیاز به عمل جراحی دست?

[ad_1]

اگر شما're زندگی مزمن دست و یا مچ دست, درد, شانس هستند شما به شدت می خواهید امداد. بسیاری از بار درمان غیر جراحی بسیار موثر است به عنوان یک درمان برای درد دست و مچ دست. با وجود این در شرایطی است که در آن دست به عمل جراحی تنها راه حل دراز مدت.

بنابراین زمانی که آن زمان به در نظر گرفتن تحت عمل جراحی دست را سندرم تونل کارپال آرتریت روماتوئید و یا دیگر وضعیت ؟

که آیا من نیاز به عمل جراحی تونل کارپ?

شما ممکن است مبتلا به سندرم تونل کارپ اگر شما:

 • بی حسی یا احساس سوزن سوزن شدن در انگشت شست شاخص میانه یا نیمی از انگشت حلقه
 • انگشتان دست و خواب رفتن در هنگام رانندگی و صحبت کردن در تلفن شستن مو ،
 • شدید شب درد
 • درد منشعب به ساعد و شانه ها و گردن
 • رها کردن اشیاء
 • اشیاء در حال سقوط از دست
 • ضعف قدرت گرفتن

تسکین درد است و هدف اصلی برای انجام بیشتر دست به عمل جراحی از جمله جراحی تونل کارپ انتشار. فردی آستانه درد متفاوت است به طوری که برخی از افراد اجازه بیماری پیشرفت بیشتر از دیگران قبل از آنها در نظر جراحی دست. در اکثر موارد تونل کارپ بیماران تصمیم بگیرند که دست به عمل جراحی لازم است زمانی که آنها شروع به تجربه حسی در انگشتان شدید شب درد و منشعب دست درد.

وجود دارد گزینه های جراحی به آدرس تونل کارپ درد:

 1. باز انتشار تونل کارپ – سنتی عمل جراحی با برش دیگر دوره بهبود.
 2. مینی انتشار تونل کارپ – سنتی جراحی باز با برش کوچکتر.
 3. آندوسکوپی انتشار تونل کارپ (همچنین شناخته شده به عنوان بدون کوک روش) – با حداقل تهاجم, 10 دقیقه روش بدون بخیه مورد نیاز دوره بهبودی کوتاه.

شما می توانید عمل جراحی آرتریت روماتوئید ؟

آرتریت روماتوئید هیچ درمان شناخته شده است. این یک بیماری مزمن التهابی اختلال خود ایمنی به این معنی که بدن's سیستم ایمنی بدن به اشتباه حمله به خود بافت. به این دلیل آرتریت روماتوئید درمان عمدتا تمرکز بر کنترل علائم و پیشگیری از آسیب های مشترک.

شما ممکن است آرتریت روماتوئید اگر شما در حال تجربه:

 • مناقصه, گرم, ورم مفاصل
 • خشکی صبحگاهی که می تواند برای ساعت
 • ندول روماتوئید – شرکت برجستگی بافت زیر پوست در آغوش
 • خستگی و تب و کاهش وزن

پس مطلق وجود ندارد برای درمان آرتریت روماتوئید از این دست داروها می تواند باعث کاهش تورم مفاصل تسکین درد و جلوگیری و یا کاهش سرعت آسیب های مشترک اما بسیار کوچک دیگری است.

بهترین درمان برای مدیریت آرتریت روماتوئید علائم به بهترین شکل ممکن از اوایل. فعال بودن در این راه امیدوارم در پیشگیری یا آهسته آسیب جبران ناپذیر به دست شما است.

متاسفانه بسیاری از کسانی که رنج می برند از دست و مچ دست و مفاصل don't اقدام تا زمانی که آنها احساس درد قابل توجه و آسیب در حال حاضر آغاز شده است. به شدت آسیب دیده مفاصل ناشی از آرتریت روماتوئید از این دست را در دست عمل جراحی لازم است.

اگر داروها و درمان های دیگر موفق به جلوگیری از آسیب های مشترک از آرتریت روماتوئید وجود چندین عمل جراحی را در نظر بگیرید:

 1. تعویض کامل مفصل آسیب دیده از قطعات مشترک هستند برداشته شده و با یک پروتز ساخته شده از فلز یا پلاستیک
 2. تاندون تعمیر – ترميم تاندون ها در اطراف مفاصل که ممکن است شل یا پاره
 3. مشترک fusion – برای زمانی که تعویض مفصل یک گزینه نیست; دو مفاصل ممکن است ذوب شده و با هم برای ایجاد ثبات و یا یک تراز مشترک اغلب در تسکین درد

آن را دشوار است به دست آوردن مجدد عملکرد کامل از انگشتان دست پس از آسیب های ناشی از آرتریت روماتوئید اما بهبود قابل توجهی در عملکرد و ظاهر می شود و انتظار می رود پس از این نوع عمل جراحی دست. حذف و یا تعمیر ورم و اماس مفصل مناطق نمی خواهد حذف علت این بیماری به معنی مشکلات می تواند بازگشت که نیاز به توجه اضافی خود را از دست دکتر.

است وجود دارد یک عمل جراحی برای برداشتن کیست گانگلیون?

گانگلیون کیست بسیار شایع هستند و معمولا به نظر می رسد بر روی مچ دست. کیست یک جیب از مایع است که ساخته شده است تا در یک نقطه ضعیف از رباط دیوار. گانگلیون کیست تقریبا همیشه خوش خیم معنی آنها غیر سرطانی هستند.

در کل گانگلیون کیست باعث درد شود و یا محدود کردن یک فرد's دامنه حرکت. البته این همیشه مورد نیست. در برخی از افراد کیست مانند این می تواند تبدیل به مزمن دردناک و باید درمان شود.

حداقل درمان تهاجمی برای یک گانگلیون کیست بقیه است. آن است که توصیه می شود برای کسانی که در حال تجربه درد یا ناراحتی از کیست. دست دکتر پیشنهاد بی حرکتی از کیستیک دست و یا مچ دست و یا با یا بدون یک آتل. گانگلیون کیست می تواند از بین برود خود به خود اما تنها با گذشت زمان است.

بعد تهاجمی تر گزینه آرمان که به سادگی به معنی تخلیه کیست ساخته شده است تا مایع. دست دکتر را با استفاده از یک سوزن و سرنگ برای بیرون کشیدن مایع موجود در کیست انجام این روش با استفاده از بی حسی موضعی. آرمان خوب است یک راه حل موقت با کمی به هیچ زمان بهبودی. اما کیست که به احتمال زیاد به ظهور به عنوان “ریشه” و یا کیسه در نهایت درمان آن سوراخ شده است و شروع به پر کردن دوباره به تدریج.

عمل جراحي است و کامل ترین گزینه درمان برای خلاص شدن از یک گانگلیون کیست. بیمارانی که توسل به عمل جراحی دست معمولا این کار را به خاطر خود گانگلیون کیست تبدیل شده است دردناک یا ناراحت کننده باشد. مجاورت نزدیک به یک عصب به عنوان مثال می تواند یک معامله بزرگ از ناراحتی و درد به ویژه با دامنه حرکت.

عمل جراحي انجام شده توسط یک دکتر دست معمولا تنها طول می کشد حدود 20-30 دقیقه است. این روش دارای کمترین شانس کیست تشکیل مجدد. دلیل این است که ریشه و یا ساس, به دام انداختن سیال به طور کامل برداشته شود به طوری که آن را نمی دید و پر کردن دوباره.

در نهایت آنها خود دست و مچ و شما تنها یک جفت بنابراین مراقبت از آنها را! آن ممکن است آسان تر به چشم پوشی از درد هنگامی که آن را برای اولین بار به نظر می رسد اما بازدید از یک دست دکتر حق دور برای وضعیت شما در نهایت می تواند به شما صرفه جویی از نیاز به عمل جراحی برای اصلاح این آسیب است.

[ad_2]