چگونه لیمو ممکن است کمک به مبارزه با سرطان – چگونه یک کمی از شیمی می رود راه طولانی

[ad_1]

مطالعات اخیر پدید آمده اند نشان می دهد که برخی از عناصر موجود در لیمو می تواند کمک به کاهش اثرات سرطان و عوارض درمان سرطان است. آنها همچنین می توانند در پیشگیری از سرطان و احتمالا حرکت یا رشد سلول های سرطانی.

این که آیا آن گرفته شده است در فرم از آب لیمو به عنوان یک اسانس لیمو یا لیمو خود را به عطر و طعم نوع دیگری از مواد غذایی یا نوشیدنی می تواند دسترسی به پیشگیری از سرطان و درمان کیفیت فوق العاده میوه ای است که لیمو.

در اینجا لیستی از برخی از راه های که لیمو می تواند کمک به فردی که مبتلا به سرطان:

1. لیمو دارای فیتوکمیکال ها. این لیمونن است که در پوست لیمو قدرتمند فيتوشيميايی. توجه داشته باشید: فیتوکمیکال ها هستند مواد مغذی است. آنها مواد شیمیایی گیاهی است که لیمو گیاه تولید به عنوان وسیله ای برای حفاظت از خود. یک نفر می تواند در برابر آن را در این راه با سیستم ایمنی بدن.

تحقیقات جدید نشان می دهد که فیتوکمیکال ها نیز می تواند کمک به محافظت از انسان در برابر بیماری بیش از حد. ضد سرطان کیفیت لیمونن کار با افزایش مقدار آنزیم در بدن ما است که سم زدایی مواد سرطان زا. ما با مراجعه به گلوتاتيون S-ترانسفراز یا GST در خاص است. لیمونن ترویج سطح GST در روده کوچک و کبد است. با بیشتر GST در بدن ما بیشتر سرطان زا از بین می روند.

نیز وجود داشته اند مطالعات انجام شده با حیوانات است که نشان می دهد که لیمونن کمک می کند تا به کاهش رشد تومورهای پستانی. این افزایش امید در مورد امکان لیمونن در لیمو پوست کمک در درمان سرطان پستان در انسان است. از ترپن ها در لیمو می تواند باعث تحریک آنزیم های که ارائه استروژن کمتر موثر است و فکر می کردم که در این راه شاید می تواند در کاهش خطر ابتلا به سرطان پستان در انسان است.

لیمونن همچنین توابع با مهار رادیکالهای آزاد که گاهی اوقات ممکن است منجر به سرطان می شود. چون لیمونن با این نسخهها کار به عنوان یک آنتی اکسیدان رادیکال های آزاد تخریب می شود.

برای دریافت بیشتر از خود لیمو پرتاب نمی پوست دور. فقط شستن پوست بسیار خوب, پس از آن مزه آن (شامل نمی شود تلخ پنبه سفید). اضافه کردن این به غذاهای پخته و چای داغ و ماست و سوپ و شما می توانید با استفاده از سلامت کامل و پیشگیری از سرطان, مزایای لیمونن.

2. لیمو را ضد سرطان مواد تشکیل دهنده در چای سبز است. ما با رجوع خاص به ترکیبهای موجود در چای سبز است. مدار منحصر به فرد هستند آنتی اکسیدان ها است که کمک به کاهش خطر ابتلا به سرطان با مهار سلول های سرطانی فعالیت و تقویت ایمنی. متاسفانه پس از هضم تنها 20 درصد از کل مدار از چای سبز باقی می ماند در بدن است. دلیل این است که مدار در حال فرار و ناپایدار هستند در غیر اسیدی تنظیمات مانند روده ها.

با این حال یک دانشگاه پژوهش نشان داد که آب مرکبات (مانند آب لیمو) را افزایش می دهد کاتچین سطوح در بدن ما به بیش از پنج بار آب لیمو و تا به حال بهترین نتایج از تمام مرکبات باعث شده تا 80 درصد از ترکیبهای موجود در چای سبز باقی می ماند.

زمانی که چای گرفته شده است با آب لیمو ترکیبهای موجود در تعامل و لیمو را تثبیت قدرت مجوزها بیشترین درصد از توانایی مقاومت در برابر تخریب آورده در روده ها.

اسانس لیمو استفاده می شود که با آروماتراپی یک فرم قابل قبول از مراقبت های حمایتی موسسه ملی سرطان می گوید. مراقبت های حمایتی تعریف شده است به عنوان مراقبت است که ارائه شده است به منظور افزایش کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سرطان. هدف در مراقبت های حمایتی است نه برای درمان بلکه برای جلوگیری از علائم سرطان یا درمان علائم زمانی که آنها رخ می دهد. مراقبت های حمایتی با لیمو روغن های ضروری آروماتراپی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان عوارض جانبی است که به ارمغان آورد در مورد پزشکی برای درمان سرطان است. برخی از این عوارض جانبی ممکن است, اجتماعی, معنوی یا روانی در طبیعت است. اضطراب و استرس به عنوان مثال که یک بیمار سرطانی ممکن است احساس کنید می یابد می تواند با یک ماساژ آروماتراپی با استفاده از لیمو و روغن های ضروری است. در یک کلام مراقبت های حمایتی بیشتر به مدیریت علائم و راحتی مراقبت از درمان است.

اسانس لیمو بسیار متمرکز است. آن است که تولید شده در سلول های خاص در لیمو گیاهی است که معمولا در زیر برگ گیاه و یا در آن پوست. باید آن را یا آب مقطر با بخار یا آب و یا فشرده. اگر مواد شیمیایی مورد استفاده در ساخت آن, آن را نمی توان به عنوان یک روغن ضروری است.

چگونه لیمو روغن های ضروری آروماتراپی کار می کند ؟ تئوری های متعددی وجود دارد اما بیشتر پایبند به اعتقاد این است که گیرندههای بویایی در بینی ما واکنش نشان می دهند به این عطر از اسانس لیمو و انتقال یک پیام از طریق پایانه های عصبی به مغز ما سیستم لیمبیک. این بخشی از مغز ما است که مرکز عواطف و احساسات. مطالعات تصویربرداری حمایت اثرات بو در سیستم لیمبیک.

آروماتراپی اداره در بسیاری جهات از جمله از طریق استنشاق یا غیر مستقیم با استفاده از یک اتاق منتشر و یا به طور مستقیم با استفاده از یک فرد استنشاقی; یا از طریق ماساژ آروماتراپی است. بهتر است به لیمو اسانس خوراکی.

ماساژ با اسانس لیمو اضافه شده مزایای کمک به یک فرد برای استراحت تسکین درد و استرس و بهبود گردش خون و کاهش فشار خون. مطالعات نیز در حال ساخته شده است برای دیدن چگونه آن را می تواند کمک به دیگر علائم سرطان مانند دچار کمبود انرژی و تورم و افسردگی است.

مطالعات نشان داده اند مزایای آروماتراپی در بیماران مبتلا به سرطان و بسیاری از آنها گفت: آروماتراپی درمان با لیمو و دیگر روغن های ضروری خود را بهبود حس تندرستی موسسه ملی سرطان گفت.

آروماتراپی است که توسط قانون تنظیم در ایالات متحده است. با این حال وجود دارد دو سازمان که ملی استانداردهای آموزشی برای aromatherapists. این اتحاد بین المللی Aromatherapists و انجمن ملی برای جامع آروماتراپی.

وجود دارد استفاده می شود زمانی که هر چیزی که عام بود به نام ” لیمو.’ وجود دارد نیز گفت: “هنگامی که زندگی به شما دست یک لیمو, لیموناد,” که یکی دیگر از راه گفت بیشتر از هر چیزی که شما دریافت کنید که زیر پر. اما امروز ما می دانیم که لیمو در میان طبیعت با ارزش ترین هدیه به ما.

زمانی که زندگی در دست ما یک لیمو و ما باید با استفاده از هر بخشی از آن است.

به سلامتی!

[ad_2]