چگونه قالب گیری تزریق پلاستیک کار می کند ؟

[ad_1]

با استفاده از قالب گیری تزریق پلاستیک

تزریق پلاستیک قالب رایج ترین و به طور گسترده ای استفاده می شود روشی برای تولید انبوه محصولات پلاستیکی در سراسر جهان خود را برای راحتی و سهولت استفاده. محصولات پلاستیکی ساخته شده با استفاده از این روش عبارتند از پلاستیک صندلی و میز را پوشش می دهد برای محصولات الکترونیکی و یکبار مصرف قاشق و چاقو و دیگر کارد و چنگال محصولات نیز به صورت تجاری مصرف می شود.

تاریخچه تزریق

تزریق در ابتدا اختراع برای حل مشکل مواجه وفور توسط بیلیارد بازیکنان. قرن 19 توپ بیلیارد در اصل ساخته شده از عاج به دست آمده از tusks استخراج شده از فیل. Celluloid یکی از اولین پلاستیک مورد استفاده برای تولید توپ های بیلیارد.

این روش توضیح داده شده

علمی روش مورد استفاده برای تولید محصولات پلاستیکی با استفاده از تزریق کاملا ساده است. شما پلاستیک ذوب شده و گرفته شده در داخل یک لوله سرنگ. سپس آن را در داخل شکل قالب شکل مناسب با توجه به محصول تولیدی و سرد برای یک کافی لازم دوره تا زمان آن برسد به شکل مورد نظر. اما واقعی و عملی فرایند قالب گیری تزریقی این است که ساده نیست و می تواند به طور گسترده تقسیم به 3 تقسیم بندی – تزریق واحد قالب بخش و در نهایت گیره. پلاستیک گلوله ها را به تدریج ریخته به واحد تزریق از طریق یک تونل است که به تدریج مایع هستند و در یک به طور کامل به حالت مذاب آن زمان رسیدن به جلوی در هر بشکه رسید. پس از آن می رسد که شکل و قالب آن را سرد به سفت به نظر ثابت شکل. قالب و سپس به عقب می رود به قبلی آن موقعیت اصلی در ماشین آلات.

همه محصولات از تولیدات اشیاء شروع با گلوله های پلاستیکی که چند میلیمتر در قطر. آنها را می توان مخلوط با برخی از مقدار محدود از رنگدانه ای به نام “رنگ” و یا با تا 15 درصد از مواد بازیافتی-سپس مخلوط تغذیه به تزریق ماشین قالب گیری. اوایل قالب واحد با استفاده از پیستون به فشار از بالا به پایین. این مناطق بیرونی بودند یا بیش از حد گرم یا خیلی سرد و ذوب فرایند به درستی کار نمی کند. راه حل برای این بود که در یک رفت و برگشتی پیچ – اغلب به عنوان مهم ترین سهم بود که چیزی کمتر از یک انقلاب در محصولات پلاستیکی صنعت ساخت. پیچ باعث تنش برشی مورد نیاز برای ذوب پلاستیک – با بقیه حرارت نشات گرفته از سنتی المنت های اطراف ماشین آلات. به عنوان مذاب پلاستیک تزریق به شکل و قالب آن را منتشر هوا از دریچه قرار می گیرد وری. پلاستیکی که دارای ویسکوزیته عسل به اندازه کافی ضخیم برای منتشر نمی شود از این دریچه که تنها چند میکرون عرض دارد.

کنده کاری شاهد علامت بر روی محصولات پلاستیکی نیز بخش مهمی از بازاریابی از آنجا که شما نیاز به قادر به نگاه و پیدا کردن برخی از شاهد علائم و همچنین فراق خطوط احراز هویت و تایید اصالت محصول است. اینها با استفاده از ایجاد قابل درج و می تواند به اثبات می شود بسیار مفید برای ردیابی کردن نقص

چرا چین ؟

چین است که به خوبی شناخته شده به عنوان یک تولید توپی و خارجی صادرات محصولات پلاستیکی است. چین قالب تزریق پلاستیک تولید کننده اطمینان شما از کیفیت محصولات که قابل اعتماد و طولانی مدت.

[ad_2]