چگونه سینوس مانند Vaginas?

[ad_1]

'تیس فصل برای مشکلات سینوس. آنها شما باعث درد خود را تخلیه انرژی و زندگی شما را مختل.

پس چرا سینوس های خود را تحمیل درد و رنج ؟

پاسخ به این سوال این است که یک محصول ساده از آناتومی انسان است. سینوس ها حفره اندود شده با نوع پوست به نام مخاط پوست. در علاوه بر این به حفره سینوس مخاطی پوست است که در دیگر “جیب” از بدن از جمله دهان مهبل و مقعد است.

مخاط پوست ترشح مایع برای نگه داشتن منطقه مرطوب. برای مثال در دهان ترشح بزاق به مرطوب نگه داشتن دهان و کمک به شکستن مواد غذایی است. متاسفانه رطوبت مخاط دهان و سینوس مهبل و مقعد نیز کمک می کند تا ایجاد یک محیط رسیده برای عفونت است.

چهار نوع از اشکالات است که می تواند رشد در این حفره ها ویروس ها و باکتری ها و قارچ ها و مخمر است.

فکر می کنم از این چهار مخلوقات به عنوان دشمنان زندگی میان هر یک از دیگر و رقابت برای منابع محدود است. آنها مبارزه کنند. آنها بازی کند. آنها نمایش بگذارد life's حماسه بقای اصلح. زمانی که نمونه ای از ترشحات مخاطی در حال آزمایش رایج ترین برنده این بازی زنده ماندن است این ویروس در تیم است. ویروس ها مقاوم buggers و در عین حال سه تن دیگر تیم ها می تواند این ویروس را اجرا کنید برای منابع خود را.

باکتری ها را در مخاط حفره اما به ندرت باعث علائم به دلیل مخالفت با تیم ها – ویروس ها و مخمر ها و قارچ ها – نگه داشتن اشکالات در تعادل است. به طور مشابه قارچی یا عفونت قارچی به ندرت برنده شدن در این بازی بدون کمک از خارج. در واقع مخمر معمولا تنها برنده پس از یک پزشک کشته باکتریایی تیم با یک آنتی بیوتیک. پس از مصرف آنتی بیوتیک زنان ممکن است شدید واژن, درد, از رشد سریع از مخمر. به عبارت دیگر مخمر پرتاب یک حزب و یک بار خود را باکتریایی دشمنان دیگر در اطراف. همان چیزی که اتفاق می افتد در دیگر مخاطی حفره. دهان نیز می تواند یک “مخمر حزب” پس از آنتی بیوتیک است.

در آینده فصل سرد چگونه می تواند به شما کمک کند دکتر شما کشف کردن که اشکال جشن در سینوس های خود را?

1. می دانم که شانس. شانس به نفع ویروس ها. 99.5% -98% از عفونت با توجه به آنچه مطالعه نقل شده است به طور مداوم نشان می دهد ویروس ها به طور غالب بازیکن باعث سینوس به جریان.

2. لجن و گل. اتمام لجن و گل. چسبنده مسائل آمدن از بینی خود را می آموزد دکتر شما زیادی است. ویروس ها مانند لجن و گل خود را روشن و نازک است. باکتری ها را غلیظ شدن ترشحات اغلب منجر به زرد و یا سبز رنگ.

3. چلم: هرگز قضاوت ان دماغ خود را اولین چیزی که در صبح است. هر کس بیشتر خواهد شد که ضخامت ترشحات اولین چیزی که در صبح است. کمبود آب در حالی که شما خواب باعث لجن و گل به ضخامت. اشکالات زندگی در آن لجن و گل “نوشیدنی” آب یافت می شود وجود دارد. این برگ های سخت و ضخیم و زرد و لزج اولین چیزی که در صبح است. نوشیدن چند لیوان آب قبل از عبور از قضاوت در رنگ ان دماغ خود را.

4. درد. پایین سر خود را بین زانو های خود را در حالی که نشسته در صندلی. اگر سینوس های خود را شروع به جیغ درد, این نشان می دهد که باکتری ها ممکن است برنده این بازی است.

5. این به این معنی جنگ. اگر اشکالات شروع به تسخیر سایر نقاط بدن خود را مانند گلو و ریه های شما این اغلب به معنای باکتری است. باکتری ها به رخ کشیدن شجاعت به مقابله با دیگر مناطق علاوه بر سینوس است. عفونت های باکتریایی را به پشت گلو و ریه ها باعث درد.

6. چه مدت ؟ عفونت های ویروسی معمولا بهبود در عرض 10 روز. یک نکته در این قانون این است که شما می توانید بیش از یک عفونت ویروسی در یک زمان. به عنوان سیستم ایمنی بدن در حال مبارزه با یک ویروس دیگر ممکن است راه اندازی اردوگاه. بنابراین “انباشته” عفونت های ویروسی می تواند چند هفته گذشته با یک حرکت در سمت راست پس از دیگری.

قبل از من دکتر باید چه کار کنم ؟

1. بقیه. بدن خود را's سیستم ایمنی بدن با این نسخهها کار بهترین زمانی که شما در حال استراحت است. قدرت سیستم ایمنی بدن شما می تواند به طور مستقیم وابسته به مقدار استراحت شما تا به حال بیش از گذشته 5 روز. خستگی مانع از عفونت خود را برای مبارزه با سلول های سفید خون را از انجام بهترین کار خود را.

2. هیدرات. این اشکالات سرقت آب خود را. هنگامی که یک عفونت را در بدن خود آن را به سیفون کردن آب به آن نیاز دارد را از بدن شما. این برگ های بسیار کمی از آب بدن خود را به استفاده از. هنگامی که اشکالات خود را سرقت آب باعث می شود دچار کم آبی می شود آن را دشوار است برای شما عفونت-مبارزه-تیم شنا کردن به سمت محل عفونت است.

3. ضد احتقان & خلط. چند سال پیش این دارو ترکیبی فرار از چنگال پزشکان' نسخه و حمله قفسه های داروخانه ها. این می تواند اتفاق نمی افتاد بهتر مواد مخدر است.

به دنبال یک ترکیب زیر تشکیل دهنده فعال:

* گايافنزين: نگاهی 600-1200 میلی گرم هر دوازده ساعت برای نازک کردن ترشحات از مخاط پوست.

* دکسترومتورفان: نگاهی 30-60 میلی گرم هر دوازده ساعت به سرکوب سرفه خود را.

این dynamic duo بسته پانچ برای هر آنچه در زندگی در حفره سینوس. تغییراتی که رخ می دهد پس از مصرف این دارو آن را آسان تر برای بدن خود را به ارسال در مبارزه با عفونت تیم.

4. شستن بینی شما !! اجرای نمک-آب در یک سوراخ بینی و دیگر. خود را شستشو حفره بینی ممکن است صدا به عنوان سرگرم کننده به عنوان حمام کردن گربه, اما آن را واقعا نشان داده شده است به سقط جنین بسیاری از علائم مشکل سینوس. زیبایی این روش این است که یکی از این چهار تیم (باکتری ویروس قارچ یا مخمر) می تواند زنده ماندن در آب نمک. همه آنها را یک ضربه شدید که این اتفاق می افتد. متعددی وجود دارد که بر ضد دستگاه ها از جمله فشار بطری, سرنگ و گلدان neti است که می تواند این روند قابل تحمل است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *