چگونه به یک فصاد

[ad_1]

اگر شما'ام تا کنون رفته به پزشک یا بیمارستان و خون کشیده شده بود شما'احتمالا در ملاقات فصاد این بود که به احتمال زیاد کسی که درو خون خود را.

حجامت یا اینکه فصاد رو به رشد حرفه ای تا حد زیادی به دلیل America's پیری جمعیت است. واقعیت غم انگیز این است که افراد مسن تر رشد می کنند سلامت خود تمایل به رنج می برند و آنها نیاز به توجه پزشکی است. و تقریبا همه چیز است که برای انجام با دارو نیاز به گرفتن نمونه خون یا حجامت.

در گذشته پزشکان و یا آزمایشگاه های مالیاتی به طور کلی در زمان نمونه خون. با این حال پزشکی امروز تبدیل شده است به طوری تخصصی وجود دارد یک نیاز رو به افزایش برای بیشتر پرسنل از جمله افراد آموزش دیده برای گرفتن نمونه خون. در واقع وجود دارد در حال حاضر برنامه های موجود طراحی شده برای آموزش مردم برای تبدیل شدن به phlebotomists.

حجامت به عنوان یک حرفه ای

یک حرفه ای به عنوان یک فصاد در حال حاضر خوب است و محدود به رشد و حتی بهتر در آینده به عنوان بیشتر و بیشتر آمریکایی ها همچنان به سن و نیاز به توجه پزشکی است.

آنچه شما نیاز به یادگیری حجامت

اکثر حجامت برنامه های آموزشی نیاز است که شما باید یا یک دبیرستان رشته یا GED. شما همچنین نیاز به نشان می دهد که شما می توانید کار کردن با مردم و که شما می توانید دستورالعمل ها را دنبال کنید به درستی.

نمونه برنامه درسی

بدون در نظر گرفتن که در آن شما خود را حجامت, آموزش, آن به احتمال زیاد خواهد شد شامل موارد زیر است.

  • آناتومی بدن انسان-آموزش مسیر از چیز های مختلف در سراسر بدن و کسانی که شما نیاز به شناسایی و به دست آوردن نمونه خون.
  • پزشکی و دستورالعمل های ایمنی-ترین امکانات پزشکی و دستورالعمل های خاص در مورد چگونه شما رسیدگی مایعات بدن با خیال راحت. این شامل هر دو خون و فرآورده های خونی. به عنوان یک فصاد شما باید آشنا با این دستورالعمل و قادر به انجام مراحل با خیال راحت.
  • با استفاده از سوزن-این شامل یادگیری اهمیت استفاده از دستکش و نحوه معرفی یک سوزن به ورید در راه است که's ساده ترین و راحت ترین را برای بیمار است. همچنین شما می خواهد اطلاعات در مورد گیتس اندازه های مختلف سرنگ و دیگر ابزار استفاده می شود و برای bonhomie.
  • رکورد نگه داشتن-امکانات مختلف راه های مختلف برای حفظ سوابق اما شما آموزش داده خواهد شد به اهمیت رکورد نگه داشتن و نحوه ثبت خدمات مختلف انجام می شده به عنوان دستور.
  • عفونی مواد-پس از دست زدن به خون است کمی خطرناک, you'll یادگیری در مورد خطرات ناشی از عفونت به هر دو شما و بیمار و آموزش داده خواهد شد در دست زدن به امن عفونی مواد و چگونه به دور از سوزن و سرنگ.

حجامت مشاغل

که در آن شما پیدا کردن حجامت شغل ؟ بیمارستان استخدام بسیاری از phlebotomists به عنوان خون بانک ها و کلینیک های پزشکی. پزشکان دفاتر در حال حاضر اغلب شامل یک فصاد. شما همچنین ممکن است پیدا کردن یک حجامت در شرایط اضطراری در مرکز.

چقدر شما را در کسب درآمد حجامت شغل بستگی دارد که در آن شما زندگی می کنند و تسهیلات که در آن شما کار می کنند. اما محدوده حقوق و دستمزد در سراسر کشور برای یک فصاد است از $ 23,765 به $ 38,382 و متوسط حقوق و دستمزد در ایالات متحده $ 29,359.

همانطور که می بینید این حقوق برای یک فصاد نسبتا خوب است, به خصوص زمانی که شما فکر می کنم در مورد آموزش مورد نیاز است. بر خلاف برخی از تخصص پزشکی شما می توانید تبدیل به یک گواهی فصاد به عنوان چند به عنوان 6 هفته برای یک ترم.

اما فقط به عنوان حقوق ایالتی به ایالت متفاوت است بنابراین آیا صدور گواهینامه. California در واقع مجوز سه نوع مختلف از phlebotomists در حالی که کلرادو مجوز فقط یکی .. برای تبدیل شدن به مجوز توسط انجمن حجامت تکنسین های شما نیاز برای تکمیل حداقل 6 ماه-طولانی حجامت برنامه آموزشی در حالی که به گواهی شده توسط American Society for Clinical Pathology شما باید کامل 40 کلاس درس ساعت 120 ساعت از تجربه بالینی و صد غیر مسلح خون مجموعه.

[ad_2]