چگونه به طور طبیعی, درمان اسهال در سگ

[ad_1]

این مهم است که بدانید که اسهال است نه یک بیماری بلکه یک علامت از هر تعداد از مشکلات که ایجاد وقفه در عملکرد روده بزرگ است.همچنین مهم است برای شناسایی علت تلاش برای سرکوب این علامت تنها را در مورد زندگی تسکین موقت است که ممکن است باعث دراز مدت پیامدهای بهداشتی. پس از شناسایی علل مختلف نیاز به درمان های مختلف.

اسهال می تواند خفیف و خود محدود و یا بسیار ناتوان کننده و حتی کشنده باشد. این ممکن است یا ممکن است همراه با گاز و درد شکم. اگر سگ شما هنوز هم شاد و با انرژی سطح و نمی رد آب قسمت حاد اسهال ممکن است بدن را تلاش در پاک کننده داخلی و پالايش است. اگر اسهال همچنان ادامه دارد برای بیش از چند روز, حاوی, خون, اگر همراه استفراغ سگ خود را در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای بی حال و حاضر به نوشیدن لطفا به دنبال مشاوره از دامپزشک خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. با گذشت هر روز از اسهال مزمن مواد مغذی از دست رفته در مدفوع که خود را کاهش می دهد سگ کلی انرژی و زنده دلی. سگ شما ممکن است نیاز به رفتن در یک IV برای از دست دادن مایعات بلافاصله اگر این مورد است.

علل و عوامل موثر در اسهال

یک سگ با اسهال مزمن و گاز و همراه با مشکلات پوستی رنج می برند ممکن است از یک حساسیت غذایی است. مکرر مجرم هستند و مواد نگهدارنده (ethoxyquin پروپیلن گلیکول) های مصنوعی و طعم دهنده و رنگ آمیزی, رنگ, نمک, قند, قارچ ها و باکتری ها و میکروب ها همه موجود در غذاهای تجاری سگ (جزئیات بیشتر در مورد آنچه که واقعا در سگ خود را مواد غذایی مقاله). شایع ترین مواد غذایی است که ممکن است باعث آلرژی عبارتند از: گوشت گاو, گوشت گاو, محصولات ذرت و روغن ذرت و ماهی, ترکیه, گوشت, ژامبون گاو شیر (عدم تحمل لاکتوز) مخمر و تخم مرغ و گندم و یا هر گونه مواد غذایی حاوی این. لطفا توجه داشته باشید که تمام تجاری مواد غذایی کنسرو و بیسکویت رفتار همه حاوی شکر و نمک و ذرت و گندم. مگر اینکه رژیم غذایی است که به شدت خطاب مداوم اسهال ممکن است ارائه.

همچنین نظر به زیر عوامل موثر در اسهال ممکن است به علت:

• استرس و اضطراب

• بیش از غذا خوردن

• چربی بالا, رژیم غذایی

• واکسیناسیون (با توجه به عصاره گوشت که برخی واکسن ها در حال رشد در نتیجه در دراز مدت منجر به حساسیت و اختلالات خود ایمنی)

• تشخیص سندرم روده تحریک پذیر (Irritable Bowel Syndrome)

• سندرم روده چکه کن (dysbiosis روده/ بیش از حد نفوذ پذیری)

• یک جسم خارجی مصرف

• التهاب معده کولیت (التهاب روده)

• لوزالمعده و/یا کبد عدم تولید آنزیم ها به درستی و یا به اندازه کافی

• مسمومیت غذایی

• بیش از حد ویتامین C

• باکتری و ویروس (یعنی پاروويروس کاسه های سفالی برای)

• یعنی انگل کرم

• مرتبط با مواد مخدر عارضه ترین داروهای باقی مانده و هرگز به طور کامل حذف در زباله ها از مواد غذایی هستند اما ذخیره شده در بدن)

• عوارض جانبی برخی داروها (به عنوان مثال آنتی بیوتیک)

• بیماری کبد

• پانکراتیت,

• زخم معده

• سرطان

• همچنین می تواند نشان می دهد که کبد و کلیه ها در حال غرق با سموم که آنها قادر به فرایند که منجر به پالايش یعنی اسهال است.

پیشنهادات مفید برای رفع اسهال

مفید ترین گام اولیه است برای قرار دادن سگ خود را در یک مایع سریع. خودداری از تمامی مواد غذایی جامد و تنها اجازه می دهد یک رژیم غذایی مایع متشکل از آب میوه (یعنی آب سیب بسیار شفا در اسهال), دوباره محیطهای مایع و آب فیلتر شده. اگر شما مشکوک سگ اسهال به علت عفونت شما می توانید اضافه کردن نقره کلوئیدی به نوشیدن آب است. دلیل برای تغذیه بیشتر است که یک سگ در سیستم گوارشی است gastrocolic رفلکس. این به این معنی است که روده بزرگ را خالی مثل معده را پر می کند. بنابراین برای متوقف کردن روده بزرگ از تخلیه و شکستن این چرخه اسهال بهترین خود را برای جلوگیری از خوردن غذا (و یا تنها به عنوان کوچک که ممکن است). در اکثر موارد سگ به طور غریزی را رد مواد غذایی که آنها مریض هستند. توسط روزه تحریک دستگاه گوارش داده شده است فرصتی برای استراحت و درمان است.

علم لغزنده است بسیار مغذی و بسیار تسکین دهنده و شفا به تحریک غشاهای مخاطی است. پوست درخت نارون لغزنده پودر می تواند التیام و کاهش دفعات اسهال در سگ ها به سرعت و به طور طبیعی. آن را تسکین می دهد داخلی التهاب محافظت در برابر عفونت و تحریک رشد سلول های جدید و باعث متورم و تحریک بافت به قرارداد این میل برای دستگاه گوارش که در آن آن را به عنوان قابض بنابراین به خصوص نشان داد برای درمان اسهال است. آن را عادی عملکرد روده است که غنی از پروتئین و مواد معدنی و آسان است برای سگ خود را به هضم

جهت: ترکیب ¼ فنجان علم لغزنده پودر 2 قاشق غذا خوری اسيدوفيلوس پودر (باکتری های خوب برای روده است که نیاز به دوباره) و 1 قاشق چای خوری نمک هیمالیا (منبع بیشتر مواد معدنی است که از دست رفته به علت اسهال). اضافه کردن آب به اندازه کافی برای ایجاد یک آبریزش شربت آن شما می توانید غذا را به سگ خود را یا با قاشق سرنگ یا قطره چکان. به حدود 1 قاشق غذا خوری به ازای هر 5 کیلوگرم از بدن سگ خود را وزن هر 2-3 ساعت در یک وضعیت حاد. شما می توانید شیرین مخلوط با برخی از خام آلی (فرآوری نشده) عسل برای طعم و مزه است. در گاه به گاه اسهال شما می توانید اضافه کردن مخلوط با مقدار زیادی از آب را به سگ خود را روزانه در وعده های غذایی. هنگامی که امام حسن را بازگشت به حالت عادی کاهش فرکانس و توقف

مکمل فیبر مانند (سیب) پکتین پوسته اسفرزه می تواند کمک به اتصال و رفع اسهال است. با پوسته اسفرزه و 1-2 قاشق چای خوری با آب خیلی کمی (یا آب سیب) موثر است. رنده شده سیب سبز (بدون پوست) از چپ به قهوه ای برای چند دقیقه (شیرین شده با عسل در صورت لزوم) همچنین خوب است در کنترل اسهال است.

چای بابونه تسکین دهنده, شفا و آرامش بخش برای هر دو دستگاه گوارش و سیستم عصبی. بابونه را به خصوص نشان داده شود که اگر سگ خود را اسهال است که با توجه به استرس و اضطراب و اگر همراه با درد شکم و گاز است. را دم قوی با استفاده از دو (آلی) teabags و یا یک قاشق چای خوری برگ سست. بریزید و نصف لیوان آب جوش پوشش و نفوذ برای 10 دقیقه. هنگامی که آن را سرد می شود و فقط گرم شما بسیاری از اضافه کردن کمی عسل برای شیرین کردن و طعم و مزه. شما ممکن است سرنگ (و یا استفاده از قطره چکان) و به آرامی به سگ خود را در این راه. بومادران یکی دیگر از گیاهان دارویی است که بسیار عالی برای کنترل اسهال است.

برای مدیریت مزمن یا راجعه اسهال, در علاوه بر این به صورت همزمان با استفاده از مکمل های حمایتی که نشانی علت این دستور به شرح زیر ممکن است مفید باشد:

به آرامی جوش هم 50% سفید و سیب زمینی 50 درصد سیب زمینی شیرین و یک تکه از شلغم. برای طعم مخلوط با مرغ آب پز و یا گوشت بره. این دستور غذا را می توان برای دوره های طولانی تر برای کمک به سهولت اسهال است.

هنگامی که سگ خود را در حال نشان دادن نشانه هایی از بهبود, معرفی مواد غذایی جامد به تدریج و در مقادیر کوچکتر. بهبود سوپ برای سگ دستور مفید خواهد بود و به آرامی شفا در این مرحله است.

همیشه مطمئن شوید سگ شما دسترسی به آب کافی و نظارت بر بهبود خود را نزدیک. در اغلب موارد, سگ کاملا بهبود می یابند و پس از یک دوره روزه و جستن به عقب و حتی بیشتر انرژی و زنده دلی. اگر شما سگ اسهال همچنان ادامه دارد و شما قادر به شناسایی یک علت لطفا بررسی خود را با جامع دامپزشک برای رد کردن هر بیشتر جدی پیامدهای بهداشتی.

[ad_2]