چگونه به سگ خود را خانه ساخته تنقیه

[ad_1]

گاهی اوقات شما ممکن است نیاز به انجام بیش از فقط به جامد یا مایع دارو را به بیمار سگ. بسته به شرایط و علائم شما همچنین ممکن است به ارائه انواع دیگر مراقبت های پرستاری مانند دادن تنقیه. در زیر یک راه موثر برای استفاده از این روش:

استفاده از تنقیه می تواند مفید برای سگ هایی که دارای شرایط زیر; یبوست در طول روزه داری و کم آبی بیش از حد استفراغ روده تحریک ناشی از قطعات استخوان و یا حضور مواد غذایی فاسد و یا زباله در دستگاه گوارش.

قبل از تجویز این روش مطمئن شوید که شما تنها با استفاده از آب خالص است که گرم و داغ است (تست آن را بر روی مچ دست خود را به مطمئن شوید). استفاده از حدود دو قاشق غذاخوری برای یک سگ کوچک و به یک پاینت برای یک سگ بزرگ. اضافه کردن چند قطره از آب لیمو تازه فشرده به آب و اداره مخلوط با یک پلاستیک یا لاستیک سرنگ حدود 2 تا 3 دقیقه است. برای سگ های بزرگ شما می توانید استفاده کنید و انما کیسه و یک نازل است.

در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد: شما باید روان انتهای سرنگ با روغن های گیاهی. کسی که به شما کمک کند نگه داشتن سگ به آرامی در حالی که او می ایستد در یک وان یا بر روی زمین. قرار دادن نازل با دقت به مقعد. با استفاده از ملایم و سازگار فشار علیه مقعد (برای جلوگیری از مایع از نشت) به آرامی پر کردن روده بزرگ است. اگر راه حل نیست جریان به راحتی به جلو و عقب در نازل و یا سرنگ و کمی تنظیم زاویه. انتظار اجابت مزاج برای شروع در عرض چند دقیقه. شما ممکن است اداره انما یک یا دو بار در روز برای چند روز.

در بسیاری از موارد سگ که دچار کم آبی هستند به سادگی حفظ مایع. این زمانی اتفاق می افتد که روده بزرگ جذب مایع است که بدن نیاز دارد. بنابراین, تنقیه هستند یک راه عالی برای اداره مایع درمانی. تحت این شرایط اداره انما در مورد هر چهار ساعت یا تا زمانی که مایع است و دیگر باقی می ماند.

اگر یک سگ است که با داشتن مشکل با نگه داشتن آب در معده خود را با توجه به سنگین, استفراغ, تنقیه می تواند کمک به معرفی مایعات و املاح مورد نیاز را به جای کسانی که از دست رفته از طریق استفراغ. با استفاده از این راه حل همانطور که قبلا شرح داده شده اضافه کردن کمی نمک دریا به علاوه کمی کلرید پتاسیم. همان راه حل نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به یک سگ مبتلا به اسهال طولانی مدت. در این مورد اداره انما هر چهار ساعت یا تا زمانی که مایع است و دیگر باقی می ماند.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *