چگونه به سرعت درمان عفونت قارچی: سوربات پتاسيم برای خلاص شدن از کاندیدا

[ad_1]

کاندیدا آلبیکنس مخمر به طور معمول در بر داشت در مقادیر کم در واژن. زمانی که pH طبیعی واژن ناراحت است این مخمر می تواند ضرب و تحریک دیواره های واژن. این پس از آن علل عفونت قارچی واژن, مشخص شده توسط یک سوزش در هنگام ادرار درد در طی مقاربت جنسی, خارش اطراف واژن و سفید و بی بو تخلیه که به نظر می رسد شبیه به پنیر. شما می توانید به سرعت درمان عفونت قارچی در ارزان خانه با یک چیزی به عنوان مشترک به عنوان سوربات پتاسيم.

سوربات پتاسيم بسیار شایع مواد نگهدارنده استفاده می شود در مواد غذایی مانند پنیر و شراب و گوشت و میوه های خشک. این کار با کمک به مهار رشد مخمر و کپک در نتیجه گسترش عمر مفید. گفته شده است به یک سطح سمیت شبیه به نمک است و به طور کلی در نظر گرفته امن برای مصرف. سوربات پتاسيم می تواند خریداری شده در فروشگاه های مواد غذایی طبیعی و دم خانه فروشگاه های عرضه.

چگونه می توانم به شما استفاده از سوربات پتاسيم به سرعت درمان عفونت قارچی?

یک قاشق غذا خوری از سوربات پتاسيم و حل آن را در یک فنجان آب. تامپون را و قرار دادن آن به مهبل (واژن) خود را. پور سوربات پتاسيم راه حل برای تامپون به جذب آن است. این است که کمی کثیف بنابراین شما همچنین می توانید با استفاده از یک سرنگ بدون سوزن به سرنگ راه حل به مهبل (واژن) خود را برای تامپون به جذب آن است. نمی شیب تامپون در این راه حل به عنوان این باعث خواهد شد که تامپون به نفخ و شما باید مشکل قرار دادن آن را به مهبل (واژن) خود را. نگه داشتن آن را یک شبه و تکرار تا زمانی که علائم عفونت قطع.

اگر علائم باقی بماند و سپس قطع با استفاده از این درمان های خانگی به سرعت درمان عفونت قارچی و یک پزشک را ببینید.

[ad_2]