چگونه به دوباره پر کردن قلم

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از روش های مدرن از جایگزینی قلم را با قلم. در ایالات متحده آمریکا به تنهایی بسیاری از اختراعات صادر شد مانند آنهایی که برای دکمه, کلیک کنید, اهرم چوب کبریت و سکه انواع پر کردن مجدد. تمام روشهای مذکور استفاده شده است برای تحت فشار قرار دادن و کمک به فشرده سازی ساس یا داخلی صفحه اجازه می دهد تا جوهر به جریان در داخل و خارج.

بهترین قلم ممکن است نیاز به قطره چکان پرکننده. پر کردن خود قلم نیز در دسترس است که باید یک کیسه در قلم. هنگامی که کیسه فشرده قلم می شود پر یا خالی از جوهر به صورت خودکار.

جدید ترین روش جایگزینی استفاده از کارتریج یا بین المللی کارتریج; شناخته شده این راه به دلیل بین المللی خود تجدید نظر و این حجم از کارتریج استفاده می شود که توسط شرکت های اروپایی در قلم کسب و کار.

پیستون پرکننده نیز نوع دیگری. این روش باعث می شود استفاده از یک پیستون به موجب آن پیستون رانده می شود به بالا و پایین در داخل بشکه قلم به سادگی با چرخش یک دستگیره که قرار است در پایان این قلم. در انواع مدرن بسیاری از قلم در حال حاضر استفاده از پیستون پرکننده یا کارتریج. این مبدل نیز قادر به روشن کردن کارتریج دوباره پر کردن به یک پیستون یک.

قطره چکان نوع پر ظرفیت برای نگهداری ترین جوهر و یک است که دارای حداقل است پیستون پر کردن مجدد. پیستون می تواند تا نیمی از قلم بشکه ترک فضای بسیار کمی برای برگزاری جوهر. قطره چکان روش است که گرایش به کمی کثیف.

بین المللی کارتریج هستند که ساخته شده برای استفاده در بسیاری از چشمه های جهانی. این مهم است به یاد داشته باشید که دیگران وجود دارد که تنها با نام تجاری خود را و هنوز هم دیگران که قادر خواهد بود به تناسب در یک مبدل. بنابراین تنها گزینه باقی مانده است که برای پر کردن کارتریج با استفاده از یک سرنگ.

وجود طیف گسترده ای از جوهر است که یک فرد می توانید انتخاب کنید از زمانی که نیاز به دوباره پر کردن برای یک قلم. نیز وجود دارد بسیاری از بطری های جوهر از تمام انواع اشکال و طرح های در دسترس در بازار امروز است. ترین قلم از کاربران می خواهم به نگه داشتن پر کردن مجدد برای جلوگیری از در حال اجرا از جوهر.

بسیاری از کاربران فقط دوست دارم این ایده که آنها می توانید دوباره پر کردن قلم خود را با استفاده از کارتریج های جوهر حتی در خطر ابتلا به آن را گرفتن کمی کثیف.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *