چگونه به حذف Dr گارد – خلاص شدن از شر این ویروس در آن برنده't گارد شما!

[ad_1]

دکتر نگهبان است و در عین حال یکی دیگر از قطعه ای از scamware در این مورد طراحی شده توسط سازندگان تند و زننده پهلوان ویروس. دکتر نگهبان عملا تلاش می کند به روح کاربر را به خرید آن نرم افزار جعلی از طریق استفاده از تصاویر خزنده مانند سرنگ و ربات-چشم. توهین آمیز ترین چیزی که آن را ندارد هر چند که fake spyware هشدار است که به طور مستمر و پایمال کردن کامپیوتر کاربر. آن را ایجاد هشدارهای جعلی مانند '' GayCodec.lookAlert '' و آن را برنده't stop the annoying pop-ups و slowdowns تا زمانی که شما خرید که نرم افزار جعلی. ما باید برای خلاص شدن از این مزاحمت بلافاصله قبل از آن قرار می دهد شما و امنیت خود را به فایل های حساس در معرض خطر است.

تعیین اگر شما باید Dr. Guard بر روی کامپیوتر خود را بسیار ساده است. واضح ترین علامت اسکن جعلی است که میآید تا در هر بار راه اندازی کند عملکرد سیستم و بارهای تحریک کننده pop-ups. تلاش برای کشف کردن چگونه شما این badware باشد ویروس بر روی کامپیوتر شما کمتر است آسان است. در اکثر موارد آن نصب شده است از طریق یک تروجان به طور خودکار از طریق یک کدک یا فلش کدک نصب کنید. گشت و گذار در 'مشکوک' و یا با استفاده از P2P دانلود نرم افزار همچنین می تواند یک احتمال قوی از عفونت است.

چگونه برای حذف دکتر گارد

ما باید این تهدید از کامپیوتر ما بلافاصله. داشتن یک Trojan نشسته بر روی کامپیوتر خود باعث سرقت هویت یک امکان و باعث می شود ویروس ها بیشتر نزدیک به یقین است. پس چگونه ما آن را حذف کنید? دو تا از رایج ترین راه های حذف دستی عبارتند (تنها برای آن و کارشناسان کامپیوتر) و حذف اتوماتیک (برای همه). حذف کتابچه راهنمای کاربر است که با انجام investigatng رجیستری کامپیوتر, پیدا کردن آلوده DLL و فایل های LNK در HKEY_CLASSES_ROOT پوشه مرتبط با دکتر گارد نام و حذف فایل های سیستم در ارتباط با ویروس و مسدود کردن وب سایت های مرتبط.

اتوماتیک روش بسیار ساده تر و کمتر مخاطره آمیز است.

حذف اتوماتیک است چه چیزی استفاده کنم چون من رک و پوست کنده don't به اندازه کافی ساعت در روز و می't خطر اشتباهات کوچک است که منجر به مشکلات بزرگ. حذف اتوماتیک نیز مهمتر از محافظت یک کاربر's کامپیوتر در برابر حملات آینده و محافظت از کاربر در حالی که او یا او فرو اینترنت. این بسیار مهم است.

آیا شما خسته با ویروس ها و تهدید های خود ایمنی و امنیت ؟ محافظت از خودتان و حذف Dr. Guard حق دور.

[ad_2]