چگونه به تخلیه یک Pilonidal کیست در خانه

[ad_1]

نمی تواند مسئولیت رسیدگی به درد خود pilonidal کیست هر دیگر ؟ عمل جراحی لطمه می زند و حتی بیشتر است که چند روز اول بهبودی شما مشکل در حال حرکت به علت درد. شاید شما در حال حاضر دستخوش 1, 2 و یا حتی 6 و این تنها بدتر وضعیت خود را. شما مشورت دکتر به او ارائه نمی دهد شما یک فولاد زهکشی بنابراین شما به فکر انجام آن را خودتان در خانه. آیا آن را به آرامی برای آن می تواند نتیجه معکوس. برای جلوگیری از این, من به شما هشدار می دهند در مورد سخت روشها و توضیح شما ساده و بدون درد هستند.

هر کس همان چیزی

شما احتمالا وسوسه به فشار خود را pilonidal کیست در همان راه از شما می خواهم پاپ آکنه و جوش. تفاوت در این است که در مقابل این یک pilonidal کیست نیست به سفید-سر پیچیده روند. آن را ممکن است در نهایت تشدید سوزش و همچنین التهاب و در نتیجه درد می شود.

قابل توجه است که فشار به ندرت برای خلاص شدن از شر چرک پس از آن بازتولید دوباره. است که ارزش آن همه دغدغه و درد ؟ علاوه بر این شما می خواهم به تکرار دوباره این روند بیشتر در.

نگه دارید در سمت راست وجود دارد

هرگز قطع خود را باز pilonidal کیست. شما را اجرا خطر از برش یک بی پیرایه منطقه باعث عفونت به گسترش یا توسعه وجود دارد. این مانع شفا توسط اسکار. در مورد برش عمیق است شما نمی توانید آن را دوخته است.

و نه مکش خود را pilonidal کیست با یک سرنگ. این نه تنها به جمع آوری چرک اما خون که با یک محدودیت وجود دارد مگر اینکه شما می خواهید به رنج می برند عواقب جدی و همچنین به عنوان چربی است که می تواند این فرم از natal شکاف. شما می توانید با کشیدن عفونت عمیق تر به بدن خود را با سوزن.

نگاهی که چرک

روش های زیر موثر در بزرگ pilonidal کیست و جلوگیری از انجام این کار هنگامی که آنها به ارمغان آورد برخی از بهبود. آن است که ارزش به آنها را امتحان کنید حتی اگر خود را pilonidal کیست نمی گیری که خیلی از آن تنها راه به می دانم که اگر آنها کار خواهد کرد. مهم نیست که اگر این روش به تخلیه آن شکست 2 یا 3 بار آنها می تواند کار در چند بعدی هستند.

آماده سازی حمام. شروع به حمام کردن خودتان است. هنگامی که شما در مورد به پایان اجازه دهید آب حرارت قابل ملاحظه ای بدون رسیدن به نقطه ای که آن را می سوزاند شما. اجازه دهید آن را سقوط خود را pilonidal کیست. این خارش به شدت برای یک لحظه پشت سر هم باز و نشت چرک.

راه دیگر برای تخلیه یک pilonidal کیست در خانه با مصرف آلوئه ورا. این شامل اجزای فعال مانند Aloin و امودين, 2 anthraquinones که دارای اثر ضد درد و ضد ویروسی و ضد باکتری خواص و همچنین به عنوان اسید سالیسیلیک که دارای آخرین و خواص ضد التهابی است. ژل در داخل برگ حامل یک اثر قوی بنابراین شما فقط می توانید کمی از آن را. در غیر این صورت شما توسعه اسهال از anthraquinones همچنین وقف گیاهی با خواص ملین است.

مراقب باشید با این روش به تخلیه یک pilonidal کیست در خانه است که شما را بدتر ناراحتی و یا به شما آسیب برساند. در هر سه وضعیت به اندازه کافی پیچیده است به عنوان خطر خود را برای به دست آوردن مشکلات بهداشت و سلامت دیگر. به عنوان طولانی به عنوان شما به دنبال اقدامات احتیاطی از آب داغ و آلوئه ورا آنها امن است. استفاده از آنها اغلب.

[ad_2]