چگونه به انتخاب بهترین محصولات بی اختیاری برای شما

[ad_1]

شرم آور عوارض دیابت بی اختیاری ادراری. این بیماری همچنین می تواند با توجه به شرایط دیگر مانند پس از عمل جراحی پروستات. در میان بیماران دیابتی این است که یک نتیجه از نوروپاتی توسعه یافته است که با توجه به غیر قابل کنترل سطح قند خون بالا برای مدت زمان طولانی.

محصولات بی اختیاری مانند پد دادخواستها برای مردان, لباس زیر, تقویت کننده پد ویژه جامه یک شبه محصولات بی اختیاری جذب ادرار است که شما دست کم انتظار به جریان بدون کنترل شما است. محافظ ملافه بسیار مفید برای جلوگیری از تشک خود را از نشت. دستمال مرطوب جلوگیری از تحریک پوست و عفونت. به حداقل می گویند این محصولات بی اختیاری ضروریات هنگامی که شما به بی اختیاری ادراری.

شما ممکن است تجربه کرده اند که برخی از محصولات کار بسیار بهتر از دیگران است. برخی از پد ممکن است مناسب شما هست یا در واقع آنها نمی محافظت از شما را از رطوبت و نشت ناخواسته. شما همچنین ممکن است متوجه شده است که برخی از پد یا قرمز شما را تحریک پوست های حساس با نتیجه درماتیت آلرژیک. چگونه شما را انتخاب کنید بهترین غائط محصول مناسب برای شما?

انتخاب آنچه که بهترین برای شما

در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به شما انتخاب می کنید محصولات خود را برای بی اختیاری ادراری

1. محصولات را انتخاب کنید که مناسب شما را به یک T – چگونه به انجام این کار ؟ اندازه گیری دور کمر خود را خط و می دانم که چقدر به وزن شما. این پایگاه برای انتخاب اندازه خود را مانند کوچک و متوسط و بزرگ و فوق العاده بزرگ و یا فوق العاده فوق العاده بزرگ است. اگر شما یک محصول را انتخاب کنید مانند یک پد یا لباس که بیش از حد تنگ و یا بیش از حد کوچک پوست خود را نمی خواهد به نفس و آن می تواند باعث تحریک پوست. بیشتر از همه از آن ممکن است ناکافی برای جذب ادرار و آن را می نشت. اگر آن را بیش از حد بزرگ آن خواهد بود بیش از حد بزرگ است.

بسیاری از محصولات مانند غالب پد و لباس زیر برای مردان کوچک/متوسط بزرگ خیلی بزرگ و حتی اضافی اضافی در اندازه های بزرگ. آقا عزت مردانه یکبار مصرف دادخواستها یک ضد رطوبت کیسه است که دارای یک پد در محل ساخته شده از پلی استر و پارچه پنبه بدن است که تنفس و متوسط و بزرگ و فوق العاده بزرگ است.

وقار و اعتنا پد برای زنان در شرکت های بزرگ و متوسط و بزرگ در اندازه.

2. می دانم که به شدت بی اختیاری خود را – آن است که فقط استرس پاکدامنی? شما نشت هنگامی که شما خنده عطسه و یا زمانی که شما حمل یک بار سنگین جمله سنگین کیسه های مواد غذایی. اگر پس از انتخاب محصولات است که به صورت خفیف بی اختیاری ادراری. برخی از برندها هستند که ایده آل برای نور بی اختیاری شامل غالب پد غالب نر پاسداران وقار pantiliners, اعتنا بی اختیاری پد برای زنان است. شما می توانید حمل در کیسه های خود را و تغییر در صورت لزوم.

اگر بی اختیاری خود را در گرایش به یک کنترل مثانه این به این معنی شما می تواند از کنترل خارج و شما نشت در هر زمان در هر نقطه بدون شما به آن دانا است. شما باید یکی که نگه متوسط تا شدید جریان است. محافظ لباس زیر ممکن است بهترین شرط بندی شما. بستگی لباس زیر ایده آل برای متوسط و یا سنگین بی اختیاری. این پا پاککن که ارائه بهتر مناسب و جلوگیری از نشت. این نوع یکبار مصرف زیر می آید در اندازه های مختلف بیش از حد.

سپاه پاسداران و یا پد طراحی شده با توجه به درجه ای از شدت بی اختیاری خود را. این اعتنا بی اختیاری پد برای مردان آمده در نور متوسط بی اختیاری. آنها را می توان با به طور منظم و اتصالات ، این اعتنا مردان را فوق العاده به همراه محافظ لباس زیر طراحی شده است برای سنگین بیش از حد متوسط و بی اختیاری. لنت معمولا ساخته شده با پلیمرهای جاذب و با طراحی بسیار کارآمد منطقه هدف برای مردان است. غالب سپاه پاسداران برای مردان عبارتند از نور متوسط به بی اختیاری ادراری و 13 اینچ طولانی است.

متوسط تا شدید محصولات بی اختیاری برای زنان شامل وقار پد جاذب که پیشنهاد جذب و جلوگیری از نشت. Invacare محصولات مانند ultra plus پد جاذب هستند ایده آل برای سالمندان بیماران دیابتی است. این فوق العاده جذب کننده هسته سیستم است که تساوی مایع دور از پوست و نوار برای نگه داشتن پد در محل.

اکثر پد دارای یک لایه اضافی از جدایی بین پوست و جذب ادرار. این جلوگیری از تحریک پوست های حساس است که به راحتی می توانید دریافت کنید. برای زنان بستگی دارد فوق العاده جذب محافظ لباس زیر ایده آل برای زنان مبتلا به متوسط تا سنگین و بی اختیاری.

3. انتخاب محصول مناسب برای شب و روز بی اختیاری

یک تفاوت وجود دارد که بی اختیاری رخ می دهد در شب. پد برای شب استفاده گسترده تر و طولانی تر و توصیه می شود به صورت خفیف درجه ای از بی اختیاری ادراری. اگر شما رنج می برند متوسط تا شدید بی اختیاری ادراری شما را مجبور به پوشیدن یکبار مصرف و یا قابل استفاده مجدد بی اختیاری قرمز. اینها معمولا مجهز به کافی بالشتک. با وجود جای خود غلت بزنید و عطفی در تخت خواب هنگام خواب شما را از خواب بیدار راحت و خشک پس از بیدار شدن از خواب.

آرامش حق بیمه یک شبه یکبار مصرف جاذب قرمز باید متناسب مناسب و در بزرگ و فوق العاده بزرگ اندازه. آن را می تواند جذب یک لیتر مایع ساخته شده با درونی سیل پا برای جلوگیری از نشت و یک شبه حمایت می کند. پارچه نیز تنفس و آسان به پاره که شما باید انجام دهید اولین چیزی که در صبح پس از بیدار شدن از خواب.

فراموش نکنید که برای استفاده از یک محافظ ملافه. قابل استفاده مجدد ضد آب تخت پد دارای سه لایه است که تضمین افزایش جذب. سطح دوخته درونی لایه های جاذب در حالی که پشتوانه ضد آب است.

شما باید برای تغییر پد خود را حق دور زمانی که شما احساس می کنید آن را کامل. آیا منتظر نیست برای پد خود را و یا لباسهای زیر برای دریافت خیس قبل از اینکه شما تصمیم به آن را تغییر دهید. حفظ وسواسی بهداشت. آن را نگه می دارد بو دور و مهم تر از همه آن را به شما مانع از ابتلا به عفونت های دستگاه ادراری.

انتخاب بهترین غائط محصولات بستگی به دانستن وزن خود را درجه شدت مشکلات خود و آگاه بودن چه محصولات شما واقعا نیاز دارید. انجام این کار شما را بهتر تنظیم وضعیت خود را جلوگیری از عفونت ادراری و جلوگیری از شرایط شرم آور.

[ad_2]