چگونه به استفاده از یک نوک کانتینر

[ad_1]

به منظور به طور موثر دفع زباله های پزشکی از جمله استفاده از سرنگ جراحی و چهارم کاتتر استفاده از نوک ظروف به اطمینان حاصل شود که آنها به طور کامل تفکیک شود.

آن شده است یک عمل استاندارد به سرعت به دور از سوزن های زیر استفاده تنها برای جلوگیری از سرنگ های که شایع منبع ایدز (HIV) همراه با عفونت های منتسب به آلودگی خون مانند هپاتیت B و C.

ظروف به طور معمول قرمز رنگ و یا زرد رنگ و ساخته شده از پلاستیک سخت و آن را امن برای رسیدگی و مقاومت در برابر سوراخ سوزن. آنها شامل برچسب زدن نشان دهنده این واقعیت است که ظرف شامل نوک و مطالب زیستی خطرناک است. این در دسترس است در دو رقم یکی طراحی شده فقط برای استفاده است که باید دفع همراه با محتویات آن است. دوم نوع قابل استفاده مجدد است که ربات سترون و تخلیه در پزشکی پردازش زباله تسهیلات قبل از بازگشت مجدد استفاده کنید.

مراکز درمانی و بیمارستان ها به طور معمول نوک ظروف در بیمار خود را درمان مناطق. بیماران دیابتی که باید دریافت تزریق انسولین به صورت منظم نیز باید یکی در خانه. بسیار مهم است به دور از سرنگ به درستی از آن است که بسیار خطرناک به گسترش پاتوژن هر زمان استفاده می شود سوزن نفوذ به پوست شما.

آن را ساده و به دور از نوک خود را. به سادگی رها کردن آنها را از طریق شکاف در بالای ظرف را بدون آینده در تماس با بخش بیرونی. هرگز فشار یا نیروی سوزن در برای جلوگیری از آسیب و سوزن حوادث است. فراموش نکنید که به تغییر ظرف قبل از تبدیل شدن آنها به بیش از حد کامل است. استفاده مناسب شامل تحویل و انتخاب کنید تا به مجاز “کیسه های قرمز” و یا دفع به پزشکی درمان ضایعات سایت.

نوک ظروف را می توان در بسیاری از اندازه های مختلف از کوچک به بزرگ بشکه. ظروف کوچک به راحتی می توانید در اتاق معاینه شمارنده و بزرگ مدل معمولا استفاده می شود در مکان های با ترافیک بالا مانند اتاق عمل.

[ad_2]