چگونه به استفاده از درمان طبیعی خانه برای گربه ها با گوش کنه

[ad_1]

اکثر گربه گوش کنه در یک زمان یا دیگر. گربه ها با گوش کنه بدبخت هستند با علائم سر تکان دادن و خارش و خاراندن گوش. صدها نفر از این اشکالات کوچک در حال حمله به گربه خود را در کانال گوش زندگی کردن موم. کنه چرخه زندگی است که سه هفته و سپس آنها شروع به جفت گیری بیش از همه دوباره. کنه گوش بسیار مسری است و از یک گربه را به دیگری از طریق تماس مستقیم.

گوش کنه که سخت ترین انگل به خلاص شدن از شر, اما پس از یک درمان خاص خود را گربه خواهد بود گوش کنه رایگان. اگر درمان نشود می تواند باعث عفونت گوش ملتهب قرمز ورم گوش و یا حتی از دست دادن شنوایی به گربه خود را. برخی از گربه ها از دست داده اند و شنوایی خود را از شدید به سر تکان دادن و باعث یک رگ خونی به پشت سر هم.

برای بررسی گربه خود را برای گوش کنه و با استفاده از یک سواب پنبه آغشته به مواد معدنی یا روغن های گیاهی. برابر گوش فلپ عقب و پاک کردن توپ پنبه در گوش است. اگر سیاه و سفید وجود دارد باقی مانده و یا ضخیم قهوه اسیاب مانند ماده در سواب پنبه و سپس خود را به گوش کنه.

پاک کردن زن سبک و جلف گوش برای اولین بار با گیاهی یا روغن های معدنی و یا شما می توانید یک راه حل تمیز کردن در PetSmart. تمیز کردن گوش به عنوان کارگردان در بطری. همیشه تمیز کردن گربه, گوش, برای اولین بار قبل از درمان او را برای گوش کنه.

وجود دارد درمان های خانگی برای گربه ها با گوش کنه. شما می توانید با استفاده از روش معمولی و یا رویکرد جامع. ساده ترین درمان برای بازدید از دامپزشک خود را دریافت و موضعی ضد انگلی دارو مانند انقلاب است.

آن جان کک و همچنین به عنوان گوش کنه. آن است که یک نقطه در ویال لوله است که بین تیغه شانه و آن طول می کشد برای یک ماه. Acarexx یا Milbermite دو معمولی دیگر داروهای موضعی استفاده کنید. این داروها متعارف شامل “pyrethrins” که یک حشره کش است که نفوذ به سیستم عصبی انگل.

امن ترین روش درمان طبیعی و بدون مواد شیمیایی است. این است که ساده ترین راه است اما مطمئن ترین جایگزین برای محصولات شیمیایی. پاک کردن گربه خود را گوش و با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون و 1 کپسول ویتامین E ترکیب شده است. (بهم زدن کپسول بریزید و ژل با روغن زیتون)

استفاده از مقدار مساوی در یک سرنگ و سرنگ در گربه گوش و گسترش آن است. صبر کنید تا برای پنج دقیقه ماساژ پایه گوش خود را با انگشت شست و سبابه و سپس پاک کردن کرم های باقی مانده را با یک سواب پنبه. تکرار این روند در روز به مدت هفت روز.

روغن زیتون smothers کنه و ویتامین E بهبود گوش. یکی دیگر از درمان با استفاده از سرکه سفید و آب. رقیق کردن راه حل به نصف و نیمه. استفاده از یک قاشق چای خوری در یک قطره چکان یا سرنگ در هر گوش. جام دست خود را در اطراف پایه زن سبک و جلف شما را گوش و ماساژ پایه گوش او را با انگشت شست و سبابه.

با استفاده از سواب پنبه برای پاک کردن کرم های باقی مانده است. استفاده از این به مدت هفت روز و سپس توقف برای هفت روز. هشدار: آیا استفاده از این روش اگر گوش قرمز و متورم و یا هر گونه زخم های باز.

سیر و روغن زیتون ترکیب برای درمان گوش کنه. له شدن سیر و خیس یک شبه آن را در روغن زیتون گرم. دور انداختن میخک و گرم کردن روغن زیتون. اضافه کردن 5 قطره در هر گوش به مدت 21 روز. این درمان همچنین smothers گوش کنه.

مورد علاقه من است ورا و گل همیشه بهار روغن های ضروری است. آنها بسیار تسکین دهنده به زن سبک و جلف گوش و مشغول به کار شگفتی برای خلاص شدن از گوش کنه. هر دو روغن در دسترس هستند در فروشگاه مواد غذایی محلی شما. اضافه کردن چند قطره به زن سبک و جلف گوش یک بار در روز به مدت 21 روز. روغن اثر شفا بنابراین اگر شما زن سبک و جلف است ملتهب و یا درد گوش, این کمک خواهد کرد.

این بهترین درمان های خانگی برای گربه ها با گوش کنه و در حال حاضر شما می توانید انتخاب کنید متعارف و یا رویکرد جامع. گربه شما احساس بسیار بهتر است و او شما آن را دوست دارم.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *