چگونه به استفاده از داروهای خانگی برای گربه آنفولانزا

[ad_1]

گربه ها دریافت آنفولانزا درست مثل مردم است. اصطلاح پزشکی “عفونت دستگاه تنفسی فوقانی” یا URI. آن است که توسط دو گربه سانان ویروس ها و اجرا خواهد شد و البته خود را در 7 تا 10 روز اما باید آن را درمان کرد. علائم عطسه و آبریزش بینی و چشم و گرفتگی از دست دادن اشتها و بی حالی است. داروهای خانگی برای گربه آنفولانزا را درمان گربه خود را در 5 تا 7 روز است.

نگه داشتن گربه خود را خوردن و نوشیدن. اگر او نمی خوردن او ارائه قوی تر بو کردن مواد غذایی کنسرو شده مانند تن ماهی و یا ماهی ساردین. او احتمالا خشک بنابراین شما نیاز به گرفتن برخی از unflavored Pedialyte برای کودکان در فروشگاه مواد غذایی محلی خود. آن را به او بدهد ، اگر او نمی خواهد به نوشیدن آب یا Pedialyte اضافه کردن مرغ غذای کودک به آن عطر و طعم. نه عزیزم غذا با پیاز در آن است. Gerber مرغ بهترین است. آخرین رفت و آمد مکرر است که به آن به او با 3 سی سی سرنگ.

اکیناسه افزایش سیستم ایمنی بدن. آن را در دسترس در فروشگاه مواد غذایی. خرید شیرین اکیناسه برای کودکان و نوجوانان فاقد الکل و او را ½ از بچه های با دوز دو بار در روز برای 5 تا 7 روز است. ویتامین C ضد ویروس و یک آنتی اکسیدان فوق العاده. نه به گربه خود را مستقیما ویتامین C (آسکوربات اسید) آن را به عنوان تحریک معده او. خرید سدیم آسکوربات کریستال خود را در فروشگاه مواد غذایی بهداشت و او را به 250 میلی گرم یک بار در روز به مدت 5 تا 7 روز است. اگر گربه شما می شود, اسهال, کاهش در دوز.

Allium Cepa 30c یک هومیوپاتی به صورت آبکی ترشحات بینی باعث عطسه. به گربه شما 1 گلوله دو بار در روز برای 5 تا 7 روز است. آن را در دسترس در فروشگاه مواد غذایی محلی شما. Euphrasia officianalis 30c نیز هومیوپاتی و کمک می کند تا تسکین علائم گربه آنفولانزا. به 1 گلوله دو بار در روز برای 5 تا 7 روز است. برخی از گربه ها را بدتر احتقان بینی و این باعث می شود آن را دشوار است برای آنها را به نفس کشیدن از بینی خود را. اطفال Otrivin کار کرده است واقعا به خوبی در گربه های من است. قرار دادن یک قطره در هر سوراخ بینی سه بار در روز برای 5 روز.

نقره کلوئیدی, کشته شدن بیش از 650 بیماری های مختلف است و یک جایگزین آنتی بیوتیک. آن را در دسترس در فروشگاه مواد غذایی. من توصیه سلامتی توسط منبع طبیعی 30PPM. به گربه خود را 1/3 از دوز توصیه شده 3 بار در روز برای 5 روز و سپس دو بار در روز برای 5 روز. شما می توانید نگه دارید خود را در تعمیر و نگهداری دوز یک بار در روز و پس از او بهتر می شود. آن را نیز می توان در گوش او و چشم.

یک مرطوب کننده عالی برای کاهش احتقان و کمک به گربه خود را راحت تر نفس بکشید. اگر شما یکی را نداشته باشند او را در حمام و روشن کردن حمام در گرم است. هشدار: قرار نیست او را در حمام. آن است که توصیه می شود که شما اقامت در حمام با او را برای 15 تا 20 دقیقه. نگه داشتن گربه خود را در یک منطقه گرم و بدون پیش نویس. گربه آنفولانزا بسیار مسری است بنابراین اگر شما چندین گربه را در بیمار زن سبک و جلف در یک منطقه متفاوت است.

گربه شما باید شروع به احساس بهتر در چند روز پس از استفاده از این داروهای خانگی برای گربه آنفولانزا. من استفاده کرده اند و آنها را برای چندین سال در خود من گربه و تا به حال نتایج بزرگ.

[ad_2]