چگونه برای مراقبت از یتیم خوکچه هندی در پنج گام آسان

[ad_1]

وجود دارد هیچ چیز بیشتر استرس زا از پیدا کردن خود را مسئول مراقبت از یک بستر یتیم نوزادان در صورتی که مادر می میرد و یا حاضر به پرستار به هر دلیلی. در حالی که این در حال رفتن به نیاز به زمان و تعهد هرگز ترس – این چیزی است که شما می توانید انجام دهید.

منابع شما نیاز دارید:

  • Shoebox
  • بطری آب
  • مواد عایق مانند حوله پیر جوراب و غیره
  • اضافی پارچه برای قرار دادن نوزادان در هنگام دست زدن به
  • شستن پارچه
  • یک مقیاس – یا پستی یا آشپزخانه به وزن نوزادان
  • یک نمودار برای پیگیری وزن خود را
  • مواد غذایی خاص مانند Oxbow مراقبت ويژه (را می توان به دست آمده از یک دامپزشک)
  • کوچک نیازی سرنگ
  • انتخاب مواد غذایی واقعی مانند یونجه, چمن, سبزیجات, سبزی, و غیره.

منابع شما نمی خواهد نیاز

تعدادی از منابع توصیه می کنیم با استفاده از شیر, شیر مخلوط و یا رقیق شیر تبخیر به عنوان یک جایگزین برای شیر مادر است. این است که لازم نیست که نوزادان قادر به مصرف مواد غذایی واقعی با کمک. محصولات حیوانی هستند مثل همیشه مضر برای خوکچه هندی.

مرحله 1 — راه اندازی منطقه زندگی می کنند

نگاهی به بطری آب داغ و پر کردن با آب گرم و نه آب داغ. محل آن را در کنار دیوار از جعبه کفش. پر کردن مناطق باقی مانده با مواد عایق. نمی پک محکم به عنوان شما می خواهید نوزادان قادر به نقب زدن در اطراف. مطمئن شوید برای بررسی بطری آب به طور منظم به مطمئن شوید که آن است که هنوز هم گرم است. دوباره پر کردن به عنوان لازم است.

مرحله 2 – وزن هر یک از نوزادان

بلافاصله پس از وزن هنگام تولد هر کودک. این است برای رفتن به یک کار شما را انجام خواهد داد هر روز پس از ساخت یک نمودار در حال رفتن به تواند مفید باشد. وزن یک کودک در حال رفتن به یک نشانه ای از چگونه به خوبی او پر رونق است. نمی تواند نگران اگر شما ببینید, کوچک, کاهش وزن بیش از یک زن و شوهر روز, این می تواند طبیعی است. فقط زمان کمی اضافی ارائه مواد غذایی و ببینید که اگر آن کمک می کند. اگر نه لطفا یک قرار ملاقات با دامپزشک خود را.

مرحله 3 – خوراک هر دو ساعت در طول روز برای اولین بار دو روز

باید مواد غذایی راه حل آماده در پیشبرد. برای آماده سازی مواد غذایی را به مراقبت ويژه و خیس خوردن در آب برای نرم کردن. سپس خمیر را به یک مایع است. در محل نیازی سرنگ. هدف برای تغذیه حدود یک تا دو سی سی از محلول به ازای هر کودک. بلند کردن کودک شما برنامه ریزی برای تغذیه و قرار دادن در یک پارچه به گرم نگه داشتن در حالی که تغذیه با شیر مادر. به آرامی خوراک آنها را با استفاده از سرنگ (و یا اگر شما می خواهید یک قاشق خوب است اگر بیش از حد کار می کند.) این مهم است که آهسته و ملایم و نه قوی به عنوان آن را آسان برای بچه ها به خفه کردن یا استنشاق مواد غذایی است.

گام 4 – تشویق حذف

جوان خوکچه بچه نمی خواهد از بین بردن مواد زائد و بدون کمک کند. همه شما باید انجام دهید این است که پاک کردن هر کودک تناسلی را با آب گرم شستشو پارچه بعد از هر تغذیه. سپس برای اطمینان از نرمال حذف اتفاق می افتد. اگر حذف نمی کند رخ می دهد برای یک دوره طولانی مدت این می تواند تهدید کننده زندگی, بنابراین شما ممکن است نیاز به کمک یک دامپزشک.

مرحله 5 – معرفی غذاهای جامد

در علاوه بر این به نگه داشتن مجموعه ای از بزرگسالان خوکچه مواد غذایی موجود در نوزادان قفس جوان خوکچه هندی نیز یادگیری مدلسازی ، اگر شما یکی دیگر از خوکچه هندی در خانه خود این می تواند به عنوان یک مدل نقش برای توله سگ. اجازه می دهد که توله سگ به رعایت بالغ خوکچه هندی خوردن.

[ad_2]