چگونه برای درمان بواسیر یا شمع?

[ad_1]

آن را بسیار سخت انجام به طور معمول هنگامی که ما هموروئید یا شمع. برای درمان بواسیر یا شمع در خانه اولین چیزی است که نگاهی به بالا داغ, تنقیه, متوسط از 102F به 108F. استفاده از پوست درخت بلوط سفید یا bayberry پوست یا سفید زاج سفید ریشه چای برای پاک کردن تمام طول روده بزرگ است.

یک چای قوی از پوست درخت نارون کوهی و یک قاشق مرباخوری زرد تیره ریشه. استفاده از witch hazel پوست و سلنیوم اگر هیچ دیگر گیاهان را در دست دارد. استفاده از یک قاشق مرباخوری witch hazel می و یک قاشق مرباخوری از سلنیوم را به یک فنجان آب جوش تند بیست دقیقه.

اگر مشکلات خارجی است, شیب یک تکه کوچک پنبه در این چای و استحمام قسمت آسیب دیده. اگر داخلی یک کودک سرنگ و تزریق دو tablespoonfuls در یک زمان و یا شما ممکن است استفاده از یک سرنگ شیشه ای. شما را پیدا خواهد کرد که این هموروئید درمان را تسکین در یک زمان کوتاه است.

گرفتن گیاه تنقیه کمتر دردناک و شمع را داخل بازگشت آسان تر اگر شما را به زانو قفسه سینه موقعیت به عنوان این باعث می شود روده به رها کردن به جلو.

بسیار بد در موارد بواسیر درمان می شود با استفاده از نفت سفید به تنهایی. درخواست به قسمت های آسیب دیده و یا در داخل و یا خارج. اگر داخل تزریق کمی. نفت سفید می دهد تسکین فوری برای بواسیر خود را. آب لیمو نیز بسیار عالی استفاده می شود در راه همان است.

علل بواسیر

بواسیر مرتبط به اشتباه رژیم غذایی, پرخوری, مست سبز و تنباکو و ادویه جات ترشی جات از انواع مختلف نان سفید و شکر و غذاهای سرخ شده و تمام اسید تشکیل دهنده مواد غذایی که باعث تخمیر. این عادات devitalized رژیم غذایی باعث یبوست و انسداد کبد و باعث ناخالص جریان خون می کند و موجب تحریک معده و روده.

اگر وجود دارد تورم بافت دهان و رکتوم و همچنین ورم رگ های خونی, این علائم هموروئید و شما می توانید متوجه خونریزی شمع. کمی تومورهای تشکیل شده در اطراف مقعد است. هر دو داخلی و خارجی شمع بسیار دردناک است. اغلب وجود خارش شدید.

همه سنگین و تحریک کننده مواد غذایی باید اجتناب شود به عنوان ذکر شده است. رژیم غذایی باید ساده و سبک. سویا شیر سویا شربت کاملا رسیده, موز, سبزی محيط از هر نوع. برای رفتن به یک میوه رژیم غذایی برای چند روز بسیار مفید اندازه گیری.

داغ وان حمام به عنوان گرم به عنوان می تواند برن باید گرفته شود. نشستن در این حمام به مدت پانزده دقیقه یا بیشتر تا زمانی که بدن به طور کامل از طریق گرم. یکی دیگر از وان حاوی آب سرد و پس از گرم شدن نشستن در این برای یک دوم یا دو. بازگشت به آب داغ و تکرار. اگر شما با استفاده از یک وان حمام را از آب چاه بیش از لگن. جای دیگر وان در کنار وان حمام چرخش آن را با استفاده از یک تکه چوب و یا برخی از جامد مقاله تحت یک طرف. در ادامه این برای یک ساعت.

[ad_2]