چگونه برای تمیز کردن گربه آلوده زخم دارد ؟

[ad_1]

من فکر می کنم من گربه شده است در مبارزه. من می توانم کمی زخم علائم اما همه چیز به نگاه خوب است. سپس به طور ناگهانی چند هفته بعد متوجه شدم که او تا به حال یک توده تورم در کنار او ران. او شروع به لنگش و آنقدر چالاک.

من بازرسی این توده وجود واقعی بود بوی ناپاک, اما من نمی توانستم یک زخم باز خشک کردن زخم یا زخم بنابراین من می دانستم که او نیاز به مراجعه به دامپزشکان اما من می خواهم نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی او تا دامپزشکان باز به عنوان آن را از ساعت. من نگه داشته بازرسی توده و به این مناسبت دیدم چه شبیه یک کمی خون خشک شده اما نمی تواند ببینید که در آن آمده بود. من برخی از پشم پنبه و آب گرم و غرق این منطقه اما هنوز هم می تواند پیدا کند هر باز که این خون از آینده بود.

دوباره صبح روز بعد رفتم برای پیدا کردن گربه فورا و در آنجا نشسته بود روی صندلی های مورد علاقه. من نمی توانستم توده چسبیده اما می تواند یک مرطوب نرم و صاف کردن پچ از پوست است. در بازرسی نزدیک تر وجود دارد یک زن و شوهر از سوراخ های کوچک و خون در اطراف آنها. او تا به حال شده است با توجه به این خود باید ساخته شده باز. هنوز هم وجود دارد کمی چرک کاهش تراوش کردن و هنوز هم کاملا بوی ناپاک.

پس حالا چه کار کنم. دامپزشکان هنوز باز است. این اولین چیزی بود که من می دانستم که من تا به حال به تمیز کردن این منطقه است. او تا به حال شده است برای تمیز کردن آن اما دهان خود را و غیره می تواند بسیار تمیز و احتمالا می تواند در معرفی بیشتر عفونت است. پس چگونه من که قرار بود به آن را تمیز کنید. بله, من می توانم پنبه پشم و استفاده از برخی گرم آب شور برای تمیز کردن این منطقه بود اما این بهترین و البته حق عمل را.

من پس از آن متوجه شدم که من نیاز به شستشو و خیط و پیت کردن زخم به حذف هر گونه باقی مانده چرک و خاک و آوار. بنابراین من قرار دادن گربه در حمام و نیاز به برخی از کمک و کسی به نگه داشتن او را در حمام. سپس خوشبختانه من تا به حال یک سرنگ برای وارد کردن مایع به داخل دهان او از قبلی بیماری بلکه یک بطری آب احتمالا این ترفند را انجام دهد. با استفاده از یکی از این روش ها فشار آب گرم حل با برخی از زور در بالا و اطراف منطقه باید با زور و شستن ناحیه از بین بردن هر گونه چرک و عفونت خاک و باقی مانده و کمتر به احتمال زیاد به حرکت در اطراف هر گونه عفونت به منطقه متفاوت است. گربه نمی خواهم به خصوص این که چرا من نیاز به کسی برای نگه داشتن او هنوز هم بود اما احتمالا سریعتر و باعث درد کمتر به حساس بافت آسیب دیده منطقه بود که در حال حاضر در نشان می دهد در واقع از دست زدن و یا dabbing این منطقه است. نکته مهم بعدی این است که برای حفظ این پاک است.

در حال حاضر آبسه و چرک به نظر می رسید که پرداخت آن در حال حاضر باعث گربه من خیلی ناراحتی و به نظر نمی رسد به آزار او. او به نظر نمی رسد به تلاش برای نگه داشتن, تمیز کردن منطقه خود است. اما برای حفاظت اضافه شده من ادامه داد: برای شستن ناحیه در این راه به طور منظم برای اطمینان حاصل شود که منطقه بود تمیز نگه داشته تا صبح روز بعد وقتی که من می تواند حلقه دامپزشکان و دریافت وقت ملاقات. این توده شده بود آبسه از یک زخم سوراخ زمانی که او تا به حال مبارزه شده است اما تا به حال سمت چپ بدون علامت است.

در آن زمان من نمی دانستم آن نیاز به توجه و او آلوده داخل اما حداقل من در بر داشت یک راه برای نگاه پس از زمانی که آن را روشن.

[ad_2]